avalonek avalonek komentáře u knih

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Moje oblíbená dvojice a problémy,který zažívá skoro každý pár,který je spolu dlouho.A vždycky si člověk musí uvědomit,že nejdůležitější je spolu mluvit,protože jinak může skončit kvůli banalitě něco,co jsme dlouho budovali a odejít někdo,koho velice milujeme.. Krásné čtení od mě oblíbené spisovatelky

18.11.2020 5 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Rozbor bláznivé Hudsonovi hlavy byl kupodivu nejlepší díl z těch čtyř,co jsem četla.Clovek se dozví,proč to všechno dělal a co se mu honilo hlavou.Celkem pěkné a epilog moc pěkný.

30.10.2020 3 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Koukám,že jsem měla zase špatnou ruku v knihovně.No nic no,přečtený to mám a už vím,že jednou stačilo..

29.10.2020 2 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Sranda, přitažlivost,sex, láska,co víc si přát,já se moc bavila.

14.10.2020 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Super,mí oblíbenci zase na scéně.Jednohubka a hezká

14.10.2020 5 z 5

Muž z hvězd Muž z hvězd Sara Douglass

Konec dobrý,všechno dobré.Pro mě to bylo celkem utrpení,popisování všeho,co šlo popsat,vzala jsem to hopem a četla nejvíc jen dialogy.Jsem ráda,že to mám za sebou a bohům žel,asi nejsem vyvolená,která by z toho byla úplně vydřená.

12.10.2020 2 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Zase přečtený a já chci další díl a hned potom další a další..Já tuhle spisovatelku žeru a Briar a všechny hokejisty..Super,že se tam zase objevili postavy z předchozích dílů,to mám moc ráda.Humoru spousta,sexuální přitažlivosti spousta prostě úžasné čtení..

02.10.2020 5 z 5

Ikarijský zaklínač Ikarijský zaklínač Sara Douglass

Druhý díl a byla jsem celkem zoufalá.Moc mi to čtení nešlo,občas celkem nuda,ale kruci,chtěla jsem vědět jak to dopadne.Takže další díl máme za sebou a teď už jen ten poslední.Nevim,jestli se mám těšit,nebo se bát..

30.09.2020 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Zatím poslední díl a taky zatím asi nejlepší.Melo to konečně něco do sebe,i když promiňte,ale dva roky čekat,až se k sobě vrátí,by na mě bylo fakt dost.Ale jinak krásný epilog..A svým způsobem mi Tessa a Hardin budou trošku chybet

07.09.2020 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Tak co napsat o dalším dílu,je to pořád to samé v podstatě.takhle se vydělává,třetí díl a zase to musí skončit tak,aby jsem si přečetli i další díl.Ja se omlouvám,ale kdyz by mi Hardym jednou řekl,to co Trase,tak by o mě už nikdy neslyšel,ale ona ho pořád zachraňuje..Já to přečtu,ale už se těším na konec konečně,snad někdy nastane..

04.09.2020 2 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Jj,takhle se vydělává.Zbytecne natáhne knihu,aby to bylo na dlouho.Jako nevím.Je to jen o tom,jak se rozcházejí,a udobřují a díky tomu je to tak dlouhé a když už nebyl nápad,tak na konci knihy do toho vložíme jejího ztraceného otce,takže zbytečně dlouhé,dvě knihy by celkem stačili.Prečtu si to celé,ale celkem už čtu jen dialogy.

29.08.2020 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

No teda..Teda,přišlo mi to trošku jako 50 odstínů..Akorát on neměl prachy a nebyl na sado maso.Ale magor to je stejnej:)Obdivuju,jak někdo dokáže odpouštět pořád dokola.Nebylo to špatné a další díly jdu určitě číst,uvidíme,co nás čeká dál.

23.08.2020 4 z 5

Útesy křiku Útesy křiku Jaroslav Mostecký

Sice mi trvalo dlouho,než jsem to přečetla,ale musím říct,že mě to celkem překvapilo a bylo to pěkný.Sice trošku zdlouhavé,ale zajímavý námět.

18.08.2020 4 z 5

Válečná sekera Válečná sekera Sara Douglass

Nebylo to špatné,ale byli tam pasáže,které mě celkem nudili a chtěla jsem je snad i přeskočit,ale dávám tomu šanci a zajímá mě konec.Uvidíme,co bude dál...

29.07.2020 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Celkem jsem se na knihu těšila a nakonec mě docela zklamala.V tomto žánru jsem četla i lepší knihy.Pro mě slabší průměr

01.07.2020 3 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Druhý díl stejná krása jako první...Čekám a doufám,že se dočkám dalšího dílu o Jaxovi...

26.06.2020 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Náhodný výběr z knihovny a musím říct,že jsem opravdu nadšená a proto jsem to zase přečetla šílené rychle.Krásný příběh,i když bych je oba občas nakopala.Ale konec to zachránil.

26.06.2020 5 z 5

Areston Areston Josef Pecinovský

Areston mě celkem překvapil a musím říct,že si ráda přečtu další díly.Schvalně,co nás bude čekat

20.06.2020 4 z 5

Hledám tě Hledám tě Zuzana Petráčková

Kniha mě celkem překvapila,vzala jsem ji z nouze a nebylo to tak špatné.Příběhy,kdy se život po životě setkáváme se svou životní láskou byly zajímavé a ten konec mě tedy opravdu dostal..

11.06.2020 3 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Četla jsem po druhé a pokaždé mě to dostalo.Super popis epidemie a záchrany lidí,a teď když mám děti to ještě víc prožívám.Perfektní kniha

20.05.2020