Artep071 Artep071 komentáře u knih

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Kdo by "nežral" Saturnina xi xi je to tak barvitá postava, která vede svého vypravěče -klidného a nesmělého pražského úředníčka do absurdních situací . Vtipně a velice slušně napsáno, já ten příběh prostě miluju :)

03.08.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Juuuuuuuuu ... moc jsem si příběh užila, bylo to tak milé, vtipné, sexy i smutné . V příběhu jsem našla vše, a UF emoce se mi střídali kapitola od kapitoly od úsměvu přes slzičky . Skvělé střídání vyprávění příběhu z pohledu Charlotte i Reeda. Oba byli úžasní , praštění , zamilovaní a bavili mě.
Pátou hvězdičku dávám autorkám za závěr příběhu, jelikož miluju i kousek nahlédnutí co se děje ...po .....x letech :)
Tuhle knížku si velmi ráda za nějaký čas opět přečtu a upřímně ji mohu jen doporučit.

18.01.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Název knihy mě od koupě tak strašně odrazoval, že jsem si jí přidala do košíku vlastně jen kvůli ceny a počtu stránek a Vašeho hodnocení...takové romantické klišé ...uf , alespoň mi vydrží na pár dní když se budu nudit a nebudu mít co číst...... pche ... vzala jsem jí do ruk jen náhodou jedno sobotní dopoledne a v 6:40 v neděli s napuchlými oči dočetla tuhle vtipně milou a dle mého skvělou romanci. Eden i Paul byli tak skvělí, že se mi nechce věřit, že je opouštím... doporučuji přečíst ... je to skvěle napsané, drží tempo a vtipné hlášky vás pobaví. Vedlejší postavy jsou nedílnou součástí tohoto příběhu a jsou skvělé i když by si zasloužili větší prostor a vůbec by mi nevadilo kdyby tento příběh měl i pokračování. Moc fajné počteníčko :) moc

24.01.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

No né, že by to byl nějaký super nepředvídatelný příběh, ale ty dialogy byli tak sarkasticky vtipné, že jsem se bavila a chechtala až do konce . Autorka opět předvedla svůj neskutečný talent vtáhnout čtenáře do děje, zvednout mu sebevědomí a pobavit jej!!! Jsem ohromena a doufám, že jí u nás vydají i ostatní její knihy , protože tyhle dvě ( Hořím pro tebe / taju pro tebe) jsou sakra dobré!!!!!!!

p.s. opět budu narážet na vydavatelství a upozorním na zcestné přebaly !

06.02.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Tak tohle jsem si užila. Doporučuji :)

18.03.2024 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

No to bylo parádní .... juuuuu skvělý příběh, vtipný , milý, sexy a pěkně gradoval až do samozřejmě pohádkového finále... Mezi hlavními hrdiny to jiskřilo a jejich vtipné přestřelky mě opravdu dohnaly k hlasitému smíchu... Peprnější výrazy Drewa mě v tomto případě překvapivě sedli a vlastně to bylo místy docela rajcovní :) xi xi

Tohle se povedlo Ví ! :)

25.01.2022 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělé , úsměvné nenáročné bez velkých zvratů , užila jsem si to a těším se na další příběhy z této série. Doporučuji :)

09.11.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Bylo velmi zajímavé a poutavé sledovat příběh této mladé dvojice, která si vás získá tím jak se svým zvláštně vášnivým způsobem navzájem vyhrabou z těch svých sraček co si v sobě nosí. velmi podařený příběh ..

29.09.2022 4 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Já mám tuto knihu velmi ráda ..a líbí se mi styl psaní Betty M. Četla jsem vše co napsala a bavila jsem se u toho. Doporučuji všechny její knihy.

19.07.2020 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Tak tohle se vážně povedlo ..bylo to milé, vtipné a sexy .. četlo se to jedním dechem a bavilo mě to :) Určitě doporučuji jako oddechovku :)

28.11.2022 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Četlo se to velmi snadno a v podstatě jedním dechem, jen do 5* mi tam něco chybělo. To Johnovo okamžité prozření bylo pro mě nějak neuvěřitelné a ten závěr byl docela nereálný , ačkoliv miluju sladké konce, život je prostě úplně jinej a z tzv. s*aček se člověk nedostane jedním probuzením v čistých trenkách. Takže celkový dojem není na plnej počet bodů .. :)

14.11.2022 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Skvělý příběh .. vtipný, romantický, vášnivý a silný ..udělal na mě dojem ..umět do příběhu vložit hrdinům depresi nebo jakoukoliv formu bipolární poruchy je vždy na hraně zda to autor přepískne nebo se s tím popasuje a zde Kristen zaválela ...Já jsem to Johnovi věřila a bylo mi ho sakra místy tak líto ..uf ... v jeden moment se mi do očí draly slzičky .. opravdu se tento příběh autorce neuvěřitelně povedl a všem je doporučuji :)

07.08.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Báječně jsem se bavila ..skvělý příběh, vtipný, zajímavý, povzbuzující , romantický a docela žhavý ... nenarazila jsem na mrtvé pasáže, celý příběh pěkně gradoval a celou dobu mě nenechal odložit knihu. Oba hrdinové jsou úžasní a chemie mezi nimi mě strhla, věřila jsem každému řádku a autorce moc děkuji, že mě po dlouhé době vtáhla do děje a pobavila mě. Určitě doporučuji :)

03.08.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Další neuvěřitelně povedený úžasňákový příběh ... od začátku do konce jsem se culila jako měsíček na hnoji :) moc milé, vtipné, živé, miluju její odvážné a skvělé hrdinky :) Melanie umí vtáhnout do děje takovým způsobem, že se ztratíte a prožíváte její písmenka .. neuvěřitelný dar ... neuvěřitelný talent ... doporučuji si přečíst :)

13.07.2022 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Jo! Za mě 5*
Užila jsem si skvělý příběh s pěkným tempem a od hlasitého smíchu jsem se dostala i ke slzičkám . Většinu knížky, jsem se culila jako měsíček na hnoji a v podstatě jsem knížku neodložila a přečetla na jeden zátah, abych věděla jak to dopadne. Jsem ráda, že jí mám v knihovně, jelikož se k ní určitě moc ráda vrátím a všem co mají rádi tento žánr, jí upřímně doporučuji.

17.01.2022 5 z 5

Manon Lescaut Manon Lescaut Vítězslav Nezval

Manon je můj osud, Manon je můj osud.
Manon je všecko, co neznal jsem dosud.
Manon je první a poslední můj hřích,
nepoznat Manon, nemiloval bych.
Manon je motýl. Manon je včela.
Manon je růže, hozená do kostela.

02.08.2020 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Četla jsem 2 x ..jednou jako puberťačka a brala jsem to jako pohádkový příběh . Nedávno jsem jí opět vzala do ruk, když jsem potřebovala nakopnout a trochu motivovat . Určitě to není zlato mezi tituly , ale příběh je to čtivý a milý ... mě svým způsobem obohatil .

23.07.2020 4 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

To už je hodně let co jsem četla tuto pentalogii ... pořád mám v hlavě zafixované jaký to byl mazec.
Určitě doporučuji ...napínavé , šílené, dobré.

17.06.2020 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Tak tohle jsem si opravdu užila a to už je mi dvojnásob let jako hlavním hrdinům. XI XI bylo milé, úsměvné , sladké a strašně hezky napsané. Četlo se to jedním dechem :) Doporučuji pro odpočinek :)

06.11.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Pecka ! ... skvělé vyobrazení hlavních postav, jejich myšlenek a pohledu na věc ovlivněn vnitřním vnímáním . ..neskutečně jsem se bavila ... Biančina horkokrevnost, sarkasmus a přímost byla tak osvěžující a Jacksonova nejistota a okouzlení byla, neuvěřitelně živočišná a sexy!! ...kruci bylo to SKVĚLÉ a ŽHAVÉ uf ....výborně nastavené tempo, které postupně gradovalo, skvělé vtipné , chytré, divoké dialogy , které mě ohromili a sexy scény které jiskřily ...Wuau .. chci pokračování ..chci vědět jak žijí dál !!
.... určitě doporučuji si tuto knihu přečíst :)

p.s. pokud někdo čte z vydavatelství tyto komentáře tak prosím..... vytáhněte hlavu z prdele a něco udělejte s těmi zavádějícím přebaly !!!V tomto případě je to až rasistický, když hlavní hrdinové jsou černá holka a zarostlej veklej týpek (netvor) .... a vy nám tady pod čumák cpete bílou holku a kravaťáka ... ble

05.02.2022 5 z 5