Arev122 Arev122 komentáře u knih

Stín Stín Ursula Poznanski

Napínavé a čtivé, ale nevtáhlo mě to do děje, jako kniha Pět.

19.07.2023 4 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Čtivé a občas napínavé, ale mnohdy trochu naivní děj. Odpočinkové čtení.

14.07.2023 3 z 5

Poslední odysea Poslední odysea James Rollins (p)

Akční a dobrodružné čtení, trochu zavánějícim sci-fi.

09.07.2023 3 z 5

Zpráva z Hádu Zpráva z Hádu Edita Dufková

Pěkný a zajímavý sci-fi román, kde je popsán jak život na vesmírné lodi, tak i na planetě včetně chyb rodilých pozemšťanů. Děj měl spád I napětí a hezky se četl.

03.07.2023 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Napínavé čtení s spoustou historie, vědy a umění . A i neomylnou skutečnosti o přelidnění planety.

22.06.2023 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tato detektivka mě zklamala, trochu to bylo chaotické, nevěrododné a občas i trochu "přitažené za vlasy".

19.06.2023 3 z 5

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Napínavé čtení s tajemstvím čínských bojových umění a vraždami před mnoha lety v čínské čtvrti.

13.06.2023 4 z 5

Příběhy památných stromů Čech a Moravy Příběhy památných stromů Čech a Moravy Marie Hrušková

Hezké a historické téma spojené s místními pověstmi. Ale mohlo to být více rozvinuté.

11.06.2023 3 z 5

Pán ledové zahrady Pán ledové zahrady Jarosław Grzędowicz

Zajímavé a oddechové čtení, kde se prolínají sci-fi a fantasy příběh. Mě to bavilo.

06.06.2023 4 z 5

Vězni hor Vězni hor Gilbert Bordes

Napínavé čtení o ďětech uvězněných v mrazivých horách utíkajících před jednotkami SS. Příběh mě vtáhl do děje, román se mi líbil.

31.05.2023 4 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Pěkná, čtivá detektivka proložená událostmi před cca sto lety. To bylo zajímavé.

29.05.2023 5 z 5

Gallant Gallant V. E. Schwab (p)

Fantasy román je plný temné a hororové atmosféry, ale měl spád I napětí . Ale kniha Neviditelný život Adie LaRu se mi líbil více.

22.05.2023 4 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Napínavé čtení s nádechem geocachingu. Zajímavé rozuzlení.

21.05.2023 5 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Zajímavé fantasy čtení, ale mnohdy zbytečně zdlouhavé vypravování a vadily mi i homosexuální vztahy.

16.05.2023 3 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Zpočátku jako love story, pak jako romantická detektivka.

01.05.2023 3 z 5

Planina Planina Steinar Bragi (p)

Tak tady jsem se v příběhu občas ztrácela. Líbilo se mi tajemno a pustá islandská krajina, ale zbytečně byly popisovány soukromé životy postav.

01.05.2023 2 z 5

Slunce na útěku Slunce na útěku František Niedl

Postkatastrofická četba, ale děj mě nevtáhl do děje, připadalo mi, že už jsem to četla ( ale četla jsem román od tohoto autora poprvé)

30.04.2023 3 z 5

Den poté Den poté Louis Whitley Strieber

Kniha měla zajímavý námět, akční děj a šťastný konec hlavních hrdinů. Pěkné oddychové čtení.

19.04.2023 3 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Děj byl zajímavější a akčnější než v knize Osvícení . Líbilo se mi to.

17.04.2023 5 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Je to román z oblasti fantasty , kde se dění odehrává napříč staletími a kde hrdinka chce po sobě zanechat stopu. Po třech stoletích začíná znovu žít, ale ďábel chce vše zničit. Ale láska je největší odvaha.

16.04.2023 5 z 5