Anre3 Anre3 komentáře u knih

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Knížka se čte dobře, oddychová, ale čekala jsem víc.

03.10.2016 3 z 5

Hlavní hrdinka mně občas lezla na nervy, ale knížka se četla pěkně. Je to kniha na jedno odpoledne, večer, taková příjemná oddychovka.

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Pěkná, čtivá knížka. Příběh byl hezký, ale knížka ve mne nezanechala žádný zvláštní pocit, jak nějaké jiné knihy.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha je čtivá, příběh zajímavý. Je to taková ta kniha, kterou nechcete odložit, protože čekáte jak to dopadne... Z čeho nejsem nadšená je styl psaní, ten mi úplně nesedl. Každopádně ale doporučuji si ji přečíst.

06.04.2016 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha se čte dobře, ze začátku jsem měla problém začíst se a asi od poloviny knihy jsem měla tušení, jak to skončí. Místy se mně zdála kniha zdlouhavá. Doporučuji ji, je to pohodové čtení o situacích, které se mohou stát každému.

05.01.2016 4 z 5

Naštěstí (ne)máme mléko Naštěstí (ne)máme mléko Neil Gaiman

Pěkné ilustrace, ale příběh mně přijde zbytečně moc "rychlý a překombinovaný".

13.10.2015 3 z 5

Hrozně zvláštní kniha o které nevíte co s myslet.

05.07.2015 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Opět odpočinkové čtení a čtení téměř do rána, protože knihu nejde odložit :-) Určitě si ráda přečtu i První.

04.06.2015 4 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Kniha je hrozně zvláštní, ze začátku jsem si zvykala na styl psaní, poté jsem si říkala, kdy se kniha rozjede a pak byl pro mě "nečekaný" konec. Nemůžu říct, že by byla úplně špatná, ale ani že je úžasná. Knihu doporučuji určitě přečíst a udělat si sám názor.

03.06.2015 3 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Pro mě nejslabší z této série. Kniha se rozjela v závěru. Ale pořád doporučuji si přečíst tuhle sérii.

03.06.2015 3 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

První knížka od toho autora a opravdu mě zaujala. Určitě si přečtu další knihy. Knížka je zvláštní, zajímavá a pro mě čtivá. Jedna z knih, kterou si určitě budu chtít přečíst znovu.

24.05.2015 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Opět napínavé čtení, ikdyž musím přiznat, že Skála se mi líbila více.

24.05.2015 4 z 5

Skála Skála Peter May

Dobrý příběh, pěkné vylíčení postav, prostředí i rozuzlení příběhu. Ikdyž ten konec mi přišel moc rychlý, oproti celé knize. Knihu s čistý svědomím doporučím dál.

06.05.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha mě bavila a strávila jsem s ní jeden příjemný večer. Čte se jedním dechem, je to taková romantická odpočinková kniha. Myslím, že nejen pro náctileté. Už se těším na pokračování.

23.04.2015 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Hedvábník se mi líbil méně jako první díl, ten jsem četla v kuse. Knihu oživují postavy Cormorana a Robin.

21.04.2015 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Pěkný a silný příběh. Epilog je krásně napsaný. Určitě doporučuji.

15.02.2015 4 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Knížka je psaná lehkou formou, ideální jako čtení na dovolenou. Konec se dal předvídat.

31.01.2015

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Když to srovnám s předchozími díly, tak tenhle je nejslabší, ale k té sérii patří. Doporučuji ji, jako takový bonus k předchozím dílům.

19.01.2015 2 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Silný příběh s otevřeným koncem. Kniha Vás úplně pohltí, protože úžasný styl vyprávění Vás do děje tak vtáhne, že najednou zjistíte, že 900 stran máte přečteno. Určitě doporučuji!

11.01.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Opět krásné pohodové čtení. Škoda, že je kniha tak útlá a přečtena za jeden večer s pozdním nebo spíš raním spaním :-) Místy jsem se hodně smála i nahlas a to se mi moc často nestává.

06.12.2014 4 z 5