Naštěstí (ne)máme mléko

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Představte si úplně obyčejné ráno: vstanete, nasypete si do misky křupinky a chcete si je zalít mlékem. Ale ouha, mléko došlo. Co by hodný tatínek pro své děti neudělal! Jde a koupí mléko. Jenže kde je tak dlouho? V tu chvíli se obyčejné ráno změní ve zcela neobyčejný den. Nejsou to děti, kdo zažívá jedno prapodivnější dobrodružství za druhým. S vesmírnými příšerami, nejobludnějšími obludami, stegosaury a poníky se nesetkávají děti, ale… táta. A co to mléko?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265339/big_nastesti-ne-mame-mleko-265339.jpg 4.2190
Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

Fortunately, the Milk, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (34)

Kniha Naštěstí (ne)máme mléko

Natique
09. března

Mně tahle kniha přišla jako neuvěřitelná blbost, ale dětem se líbila... a o to jde.. :-)

Pítrs85
04.05.2022

Gaiman je prostě Gaiman, když se rozdávala fantazie, tak podváděl a došel si nejméně desetkrát. Knížka je taková jednohubka (není problém jí přečíst za pár chvil), ale velmi chutná jednohubka, jejíž doprovodné (a senzační) ilustrace jsou stejně důležité jako psaný text. Být dítě, tenhle příběh si naprosto zamiluju, ale i jako dospělý jsem se pobavil naprosto dokonale. A dostal jsem chuť na čaj s mlíkem...


kapitan9556
23.04.2022

Parádní. Chtěl jsem vědět co chci dát přečíst sedmiletému chlapci a po pár stránkách, nebylo cesty zpět. Velice příjemná půlhodina! Jsem zvědavý, jaké budou ohlasy!

Sitting-Bull
29.07.2021

Dokonalá kniha s úžasnými ilustracemi. Jedna z "must-have" v papírové knihovně, zejména kvůli ilustracím. Je to rychlovka a jednohubka, ale jednohubka, ke které se budu vracet a kterou si zas a znovu vychutnám. Skvěle jsme se bavili jak se čtyřletým, tak desetiletým synem, mimo jiné i proto, že jakousi kouzelnou konvergencí i my máme strejdu Čudlíka a nové názvy věcí u nás vznikají na denním pořádku, i když ne tak kouzelné, jako leto-kulo-lido-noš a tvrdo-chlupo-mokro-bílo-křusy. :-)

misantroop
03.04.2021

Roztomilá blbinka, ale nijak zásadně mě to neoslovilo.

KlariN
08.02.2021

Neil Gaiman je vypravěčů král a taky marnotratník. Ve své malé osobní poctě rozpustilému "prášilství" na pár stránkách z rukávu vysype nápady na několik románů. A ilustrace Chrise Ridella jsou kongeniální. Jednohubka, ale nádherná. Ideální na čtení dětem!

carbici
04.06.2020

Skvela, zabavna jednohubka - nabite dejem, plno blaznivych absurdnich napadu.

Janeyx21
16.05.2020

A co se stane vám, když se zapovídáte cestou pro mléko? :-)

1