anoti anoti komentáře u knih

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Už chápu tu cenu, za kterou jsem jí koupila "29kč" :-)

12.07.2014 2 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Hned od 1. stránky jsem byla neuvěřitelně vtáhlá do děje, ale po zhruba polovině mě to začalo celkem nudit a po pětisté stránce se mi to už zdálo neuvěřitelně zdlouhavé, nezajímavé a překombinované, což se mi od tohoto spisovatele stalo poprvé.

12.07.2014 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Precizní, inteligentně napsaná záležitost, která si pohrává se čtenářem jako kočka s myší.

10.03.2014 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Další vydařený kousek . . .

04.03.2014 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Kniha mě bavila a mám z ní spoustu nových informací :-)

27.02.2014 4 z 5

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Místy mě dost nudila a přistihla jsem se, že u ní přemýšlím o úplně jiných věcech.Vyvrcholení knihy bylo ovšem už lepší.

22.02.2014 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Jisté pasáže excelentní, některé zbytečně se omílající.Již na samém počátku víte jak to dopadne.Velmi oceňuji téma, ke kterému potřebujete notnou dávku odvahy.Celkově knihu moc chválím, i když jsem kvůli recenzím očekávala mnohem víc.

16.02.2014 5 z 5

Mejdan pro odsouzence Mejdan pro odsouzence Robert Lawrence Stine

Řadím mezi lepší stopy hrůzy...

11.02.2014 5 z 5

Haló, tady fantom! Haló, tady fantom! Robert Lawrence Stine

Mezi stopy hrůzy to řadím k těm dobrým.Dokonce jsem cítila i lehké napětí :-)

10.02.2014 5 z 5

Záludné zlo Záludné zlo Robert Lawrence Stine

Určité pasáže nejsou až tak hrozné, ale ten zbytek ... je to, ale otázka vkusu, co se komu líbí a má rád.

09.02.2014 2 z 5

Utopená Sally Utopená Sally Andrew Hall

Mám radši stopy hrůzy bez duchů a nadpřirozena nebo alespoň v rámci racionálnějšího děje.

08.02.2014 3 z 5

Rukopis nalezený v Akkonu Rukopis nalezený v Akkonu Paulo Coelho

Pro připravené s otevřenou myslí dokořán.Krásný zážitek co pohladí duši a zahřeje u srdce.

08.02.2014 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Sněhulák mě zatím zaujal ze všech dílu nejvíce.Nemám mu co vytknout.Skvěle propracované, pro mě zatím to nejlepší od tohoto spisovatele.Byla jsem nadšená.

06.02.2014 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Už jen název knihy - Nemesis (nebo-li řecká BOHYNĚ odplaty-pomsty) napoví o čem je další kniha kde Harry Hole řeší další případ.Někdo se někomu škaredě mstí, ale kdo?:-)Kniha se čte sama a kdyby mi nebylo hned jasné kdo je ten nelidský vrah byla bych až do konce napnutá jako struna.Čtenář musí být trochu pozornější,protože se zde proplétají dva případy a není to zaměřené jako klasicky jen na jeden případ.Moc hezké počtení.

06.02.2014 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Harry Hole opět nahání zločince a jako vždy exceluje a to i přesto, že při řešení případu je ještě víc ponořený v alkoholu než kdy jindy.Částečný děj týkající se naší zemičky české mě jen mile překvapil.Co do kvality "například" sněhuláka trochu slabší kousek, ale kniha se mi stejně četla lehce a s napětím, dokonce jsem poprvé až do závěru knihy neodhalila vraha, což se mi u tohoto spisovatele stalo poprvé.

06.02.2014 5 z 5

Letní štvanice Letní štvanice Robert Lawrence Stine

Jako oddychovka ideální. Nic náročného.Nevím proč, ale stopy hrůzy mám prostě ráda ráda.

27.01.2014 4 z 5

Láska prochází kuchyní - Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek Láska prochází kuchyní - Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek Denisa Bartošová

Kniha jako dárek mě potěšila, ale sama bych si ji nekoupila.Když to shrnu, je to o ničem a k ničemu.Nic nového jsem se zde nedozvěděla, z žádného nápadu jsem neomdlela, ale musím uznat, že je velmi pěkně zpracovaná.

21.01.2014 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Pohádka, pohádka, pohádka.Celá trilogie je prostě sepsanou snůškou nesmyslů pro rychlí výdělek peněz.Kdyby to všechno bylo sepsané do jedné knihy s maximálním počtem stran "400", tak bych byla relativně i spokojená, ale takto nikoli.Například knížky od paní Monyové jsou co do obsahu mnohem stručnější, ale za to se v tom člověk, alespoň najde nebo se zasměje či poučí, z této knihy a vůbec z celé trilogie mám jen prázdnější pocit peněženky.

21.01.2014 1 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tento díl jsem si zakoupila a přečetla jen z toho důvodu, že jsem četla i první a na konci knihy jsem se dozvěděla, že bude pokračování, tak jsem byla zvědavá....opět jsem si u knihy odpočinula, protože jsem vůbec nemusela namáhat mozkové závity.Pro odpočinek ideální avšak některé sexuální pasáže naprosto nezajímavé, až nudné, často se opakující a poukazující na to, že to dotyčná autorka doopravdy nezažila.Od půlky knihy jsem je přeskakovala, nudili mě.

20.01.2014 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Oddechová, taková pohádka pro ženy.Jelikož čtu hodně, tak občas potřebuji i něco oddychového u čeho nemusím vůbec přemýšlet a tato kniha je k tomu účelu naprosto ideální.Absolutně nic člověku nedá, ale ani nevezme.

20.01.2014 3 z 5