Mejdan pro odsouzence

Mejdan pro odsouzence https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21982/mejdan-pro-odsouzence-21982.jpg 4 62 11

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Terry Ryan a jeho přítelkyně Niki dostanou zvláštní pozvánku na celonoční mejdan. Je černě orámovaná a je na ní nakreslena rakev s nápisem „Pro Tebe“. Marně si lámou hlavu, proč jsou pozváni. Justinu Cameronovou, která mejdan pořádá, sotva znají, protože je jejich spolužačkou teprve od nedávna, ale rozhodnou se jít. Večírek probíhá v pohodě, dokud nezhasnou světla a dokud se před krbem neobjeví tělo chlapce s nožem v zádech. Od té chvíle se rozvine řetěz děsivých událostí, o kterých nikdo neví, jakému účelu slouží…... celý text

Ayna
16.03.2024 3 z 5

Tenhle díl mě moc nebavil, bylo od začátku jasné, kdo bude hlavní padouch, takže zbývalo se prokousat do konce a zjistit motiv. Na falešné lekačky mě neužije, proto mi ty neustálé pranky mezi Průšviháři a Fridolíny (hrozný slovo btw) dost lezly na nervy. Když už se objevila konečně skutečná mrtvola, tak už mi to bylo buřt. Ale byly tam i světlejší momenty, halloweenská atmosféra, zajímavá postava neslyšící studentky, útok tupých motorkářů, který do toho vnesl alespoň trochu napětí, slušný konec, když už to, co se dělo do té doby, bylo takové kostrbaté. Celkově je to za mě takový horší průměr.
Jako fakt, z těch Fridolínů mám osypky doteď, takhle se titulovala mládež tak v 19. století, ne... sem by seděli sportovci vs lůzři, šprti, nebo tak něco.
Mimochodem, pěkná titulní strana.

Petra-Nela
14.11.2023 5 z 5

Napínavý příběh,už jsem to kdysi četla, a vůbec jsem nevěděla o čem to je.

uzivatel83509
18.02.2023 5 z 5

Hezký příběh, napínavý a poutavě napsaný - nešlo přestat číst... Za mě super!

senoritar
04.11.2022 5 z 5

Můj první příběh ze série Stopy hrůzy. Přečteno už asi cca před 20-ti lety a stále na něj vzpomínám. Kdyby byl k dispozici v bazaru, hned jej koupím.

Martin82
17.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Příjemná změna v serii SH. Už jsem se začal bát, že od SH 32 Víkend na lyžích se dostavá serie do šedivého průměru na zakládě snížování nákladů - kvality v polovině devadesátek. Prvních 30 stránek pomalé rozjiždění, pak večírek a fámozní závěr ve stylu filmu Requiem pro panenku. Jen strýček Filip mě trochu zklamal, čekal jsem, že to bude stejný frajer jako Justina :o). 82% tj čtyři a půl hvězdičky (čtu díly chronologicky - pět hvězd jsem dal zatím pouze jednou u SH 25 - Pod maskou nevinnosti).

furt_kofein
22.10.2021 5 z 5

z těch co jsem tenkrát četl, tak za mě nejoriginálnější a nejlepší knížka ze série Stopy hrůzy. Už přibližně dvacet let v sobě nosím ten dechberoucí pocit strachu a neotřelého děje.
Nic mi nebrání a dávám maximum hvězd!

hippiesak
23.02.2021 4 z 5

Paráda, další z těch lepších dílů Stopy Hrůzy :) Holt R.L.Stine a jeho horory pro mladé byly (s snad budou) vždy cool. Není mi sice 13, jako když jsem to četl poprvé, je mi 39 ale díky těmto knížkám se v myšlenkách vracím zpět do mého dětského pokoje, na tu obyčejnou válendu s malým nočním stolkem, na kterém stojí skleněná lampa. 40W žárovka vydávajíc kromě tepla i tu správnou barvu světla pro správně vcítění se do děje... Jo, bylo to super. Je to super. Doporučuji :)

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Opět další zajímavý horor. Parta studentů na party a vrah mezi nimi. Klasika, která neomrzí.

buldozer5
18.08.2016 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha a myslím si, že to není překvapení, když ji napsal tak skvělý autor jako R.L.Stine.

evca7271
25.10.2015 5 z 5

Velice pekna kniha.Moc se me libila jak byla napinava.

anoti
11.02.2014 5 z 5

Řadím mezi lepší stopy hrůzy...

večírek Halloween

Robert Lawrence Stine
americká, 1943
2005  82%Hororland
1992  66%Nůž
2005  82%Maska
2017  71%Ostrov strachu
2005  79%Půlnoční přízrak

Kniha Mejdan pro odsouzence je v