Smrt ze záhrobí

Smrt ze záhrobí https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/8095/bmid_smrt-ze-zahrobi-wgg-8095.jpg 4 69 9

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Corky Corcoranová si je jista, že je to jen její představa, když vidí svou mrtvou sestru vstávat z hrobu. Nebo to tak není? Corky se snaží zbavit se zlého snu o Bobbiině smrti – vrátila se do Shadysideského týmu fanynek a spřátelila se s Kimmy a Debrou. Avšak pro Corky se nic nevrátilo do starých kolejí – v tělocvičně se ozývají příšerné skřeky, její kamarádka je posedlá okultismem, a pronásleduje ji podivný mladík. A pak se začíná znovu vraždit… Vrátil se zlý duch z fearstreetského hřbitova, aby jednoho po druhém zprovodil ze světa?... celý text

Ayna
22.01.2024 4 z 5

Na to, že jde vlastně o druhý díl série o roztleskávačkách (a první v češtině ani nevyšel), to nebylo špatný. Děj jedničky je tam často zmiňován, takže si člověk udělá obrázek, o co tam šlo (čímž ty exoty, co to takhle vyvoslili, nijak neomlouvám... zajímalo by mě, podle jaké logiky ty knihy pro Stopy hrůzy kdysi vybírali, protože to není jediný případ, kdy je něco přeházené, případně nějaký díl úplně chybí). Jinak je to klasická devadesátková vyvražďovačka, roztahaná na několik dílů. Prostředí roztleskávaček je pro horor jako dělané, postavy jsou sympatické, dozvíme se něco víc z historie Fearů, a zbudou i nějaké záhady k dořešení pro další díl.

Martin82
26.01.2022 3 z 5

Nenadchne ale ani neurazí. Pár dobrých a napínavých pasáží tam je, celkově však děj je v šedi průměru. 50%. Na R.L.Stine je tato kniha velký špatný.

hippiesak
01.03.2021 2 z 5

POZOR: NEČÍST! Toto je 2. díl, pokračování. Udělali chybu, když vydávali Stopy Hrůzy. Je třeba si prvně přečíst začátek, ALE 1. díl nevyšel :))) A pokud se tedy rozhodnete a chcete číst tuto knihu, tak OPĚT POZOR, pokračování, tedy 3. díly vyšel ovšem DŘÍVE, před touto knihou a to jako Stopy Hrůzy 36 - Záludné zlo. Pokud si dovedete domyslet, co se stalo asi v prvním díle (a jakože jo, dá se to dovtípit), tak se pak do knihy pusťte a pak je tedy potřeba sáhnout po knížce s nižším číslem 36 :) Za mě slabota, protože zkrátka chybí 1/3 příběhu :(

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Tady jsem se bála. Opravdový horor.

Petuny
14.11.2019 3 z 5

Jako první jsem měl přečtenou třetí knížku a poté tuto. Co si pamatuji tak mě tento díl bavil více než ten následující.
Jedničku stále ještě nemám k dispozici :)

IvikaS
03.07.2017 4 z 5

Jako dvanáctiletá jsem to žrala

PajusenkaB
09.06.2015 5 z 5

Rychlé čtení, neočekávaný konec. Jedna z krátkých knížek, děj poměrně strhující

kristyna4415
26.07.2014 5 z 5

super :-)

JuliaX
25.06.2012

Nenáročné, ale moc hezké čtení

Robert Lawrence Stine
americká, 1943
2005  82%Hororland
1992  66%Nůž
2005  82%Maska
2017  71%Ostrov strachu
2005  79%Půlnoční přízrak

Kniha Smrt ze záhrobí je v