anoti anoti komentáře u knih

Záhir Záhir Paulo Coelho

Zajímavá kniha, vhodná spíše pro ty co mají okno do duše a mysli dokořán otevřené.Od knihy jsem očekávala trochu toho duševního obohacení a nebyla jsem zklamaná.Podle mě knihy od P.C. zanechají značné stopy na člověku podle toho v jaké životní situaci se zrovna nachází nebo čím vším si již prošel.

Alef Alef Paulo Coelho

Většina komentářů co jsem zde četla poukazuje na to jaký je autor (.....) vzhledem k tomu jaký zaujímá postoj,cit,či touhu k velmi mladé dívce leč sám je STAROCH.Já osobně jako člověk co do knihy dává dávku své vlastní fantazie jsem to jen tak lehce neodsoudila a ani se nad tím nějak neznechucovala a spíš se zaměřovala na to pěkné co kniha nabízí.Já to beru z té stránky, že jsem ráda, že do knihy dá vždy nějaké nové téma.Není lehké psát tolik knih a neopakovat se a navíc život nabízí i takovéto situace, bohužel.

Jako kus masa! Jako kus masa! Josef Strauss

Musím přiznat, že knihu jsem četla před 10lety a do teď na ni nemohu zapomenout.Velmi silně se mi vryla do paměti a to nejen pro nechutně detailní popis všeho co ty dívky museli prožít.Byla to kniha, která mě prvně vrhla do hnusné reality dnešní doby.

20.01.2014 5 z 5

Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Neale Donald Walsch

Když jsem dostala tuto knihu od přítele, myslela jsem si, že jen žertuje.Nejsem vůbec nábožensky založená, řekl mi jen, ať si slovo Bůh nahradím něčím jiným nebo, ať si ho tak nevšímám.Poslechla jsem ho a během týdne jsem měla přečtené všechny 3 díly.Moc se mi to líbilo a mnohé mi to dalo.Myšlenka knihy kde se člověk baví s Bohem (x) mě nadchla.

20.01.2014 5 z 5

Moje první kniha od tohoto úžasného spisovatele, kterého mám moc ráda a zároveň první kniha, která mě duševně obohatila...Neumím si to vysvětlit, ale po přečtení jakékoli jeho knížky je mi hezky u srdce.