Anonymka1 Anonymka1 komentáře u knih

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Knihou jsem byla velmi zklamaná, do čtení jsem se musela nutit. Ačkoliv byla kniha velmi smutná i přes to mě nenadchla. Koukala jsem i na film a musím říci, že ačkoli mám čtení ráda film byl lepší, ale nebyl zas tak dobrý na to, abych se na něj ještě někdy podívala. Něco tomu chybělo.

04.05.2017

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Kniha mě naprosto ohromila! Nečekaná zápletka a skvělý styl psaní. Nelze nic této detektivce vytknout! Napínavé od začátku do konce. Vše do sebe krásně zapadalo, dětská říkanka, figurky a lidi. Den po přečtení jsem se koukala i na film a za mě je osobně lepší kniha. Určitě doporučuji !

16.02.2017 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Jedním slovem nejlepší!!

04.02.2017 5 z 5

Maminka Maminka Jaroslav Seifert

Moc pěkná básnická sbírka. Četla se rychle a dobře. Krásná mohu jenom doporučit!

27.01.2017 4 z 5

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Super kniha!

15.12.2016 3 z 5

Ezopovy bajky Ezopovy bajky Ezop

Jako povinná četba ideální. Miluju tyto krátké příběhy s ponaučením. Mohu jenom doporučit!

29.10.2016 5 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Neurazí,ale ani nenadchne. :)

13.10.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha mě nadchla. Moc se mi líbila. Doporučuji!

17.09.2016 5 z 5

Hard rock Hard rock Nicholas Adams (p)

Opět mě nezklamala, ba naopak mile mě překvapila. :)

24.08.2016 4 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Nicholas Adams (p)

Byla to bezva kniha se super dějem. Zajímalo by mě jenom, jak to dopadlo po tom, co tam přišel ten šerif. Jinak doporučuji.

05.08.2016 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Super kniha. Do poslední chvíle jsem vůbec netušila, co je to podivné tajemství. Musím tedy říci, že takovýto konec jsem opravdu nečekala. Napadalo mě mnoho nápadů, jak by kniha mohla končit. Jeden nápad se vlastně z 1/4 podobal tomu, co jsem si myslela. Určitě knihu doporučuji!

Mimochodem, také jste si zamilovali Darea stejně jako já? :)

03.08.2016 5 z 5

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

Knize nebylo co vytknout. Byla skvěle napsaná. Autorka hodně popisovala jak se Callie cítí, což bylo většinou smutné. Alexe jsem si hned oblíbila, líbil se mi, ale hodně mě mrzí a zajímá jak to mezi Alex a Callie nakonec dopadlo. Styl psaní a vciťování se autorky do Callie mi hodně připomínalo knihy od Jacqueline Wilsonové.

20.07.2016 5 z 5

Letní štvanice Letní štvanice Robert Lawrence Stine

Kniha mě nezklamala. Líbila se mi. Letní napínavý příběh, Autor mě opět nezklamal

14.07.2016 3 z 5

Kočka na prameni Kočka na prameni Lydia Adamson

Nic moc

12.07.2016 1 z 5

Hororland Hororland Robert Lawrence Stine

Kniha byla průměrná. Od mého nejoblíbenějšího autora jsem čekala trochu více.

12.07.2016 4 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Vážně super kniha

Anděl Vicky Anděl Vicky Jacqueline Wilson

Smutná, dojemná a emoční kniha :(

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Smutná kniha. Moc se mi ta kniha líbila. U konce jsem brečela

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Kniha se mi moc líbila. :)

Holka z popelnice Holka z popelnice Jacqueline Wilson

Smutná kniha :(