Hard rock

Zůstat naživu! Larry Hart a jeho děvče Cathy zformovali na cresswellském gymnáziu rockovou kapelu Heart of Steel. Larry později nechá Cathy kvůli jinému děvčeti a Cathy přísahá pomstu. Ale to, co bylo míněno jako vtip, skončí smrtí. Larry a Cathy se navzájem obviňují. Ale když členové kapely záhadně umírají, napadne je, že existuje ještě někdo jiný, komu opravdu nezáleží na prostředcích, kterými likviduje členy kapely. Budou schopni spojit se aspoň na tak dlouho, aby zachránili sami sebe?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5577/hard-rock-amv-5577.jpg 3.663

Stopy hrůzy - Superhoror 4.

Literatura světová, Horory
Vydáno, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Hard Rock, 1991

Kniha Hard rock

Kontryhelka
02.12.2020

Perfektní, nemá co vytknout. Opět skupinka mladých lidí, kde se pohybuje vrah a likviduje lidi kolem . Zajímavý a pěkný konec.

kolacky
06.08.2020

Do vlaku dobrý...

hippiesak
17.05.2019

Nebylo to špatné, ale ani dobré. Takový lepší průměr. Možná i 65 procent :) Musím uznat že tyto útlé knihy od N.Adams, které mě nebavily před cca 25 lety, mě dnes baví více. Ale jsou z nich "cítit" devadesátky a myslím si, že tento styl knih a psaní bude spíše pro nostalgické čtenáře edice Stopy Hrůzy než pro nové čtenáře. Ale kdo ví? Retro frčí, Lídl na tom postavil marketing, prodávají se LP desky a prý se vrací i klasické MC kazety :) Tak uvidíme.

eliska-n
23.06.2018

Výborná kniha, zlatá éra Stop hrůz.

yaoiyuri
09.02.2018

Vzpomínám si, že zrovna u tohoto dílu mě odhalení vraha dost překvapilo. Celkově minisérii Superhoror od Nicholase Adamse považuji v rámci celých Stop hrůzy za nejlepší a tenhle díl je jeden z jejích vrcholů.

edith79
08.04.2017

Hard rock je jeden z nejlepších dílů SH a to bez pardónu. Perfektní zápletka, hodně podezřelých a překvapivé rozuzlení. Já ty knížky mého mládí prostě miluju.

Vampirosa
19.11.2016

Nečekala jsem, že mě knížka hned tak polapí. Největší zásluhu na tom bude asi mít Larry Hart, protože mne okamžitě rozhořčilo jeho chování a měla jsem chuť ho něčím praštit. Je zajímavé, že v jednu chvíli se choval jako naprosté hovado a najednou mu to v té kebuli nějak přecvaklo a úplně otočil. Ale od začátku mi bylo jasné, že všechny ty průšvihy se mu na konto připsat nemůžou, protože by to bylo okaté, takže po chvilce jsem měla svého "favorita/ku".
Musím přiznat, že Wendy mě zaskočila ze všeho nejvíc. I když je to vlastně logické, ale nečekala jsem, že se uchýlí k tak drastickému chování. Měla jsem se trochu zaměřit i na členy kapely.
Konec překvapí vážně asi každého. :)

Anonymka1
24.08.2016

Opět mě nezklamala, ba naopak mile mě překvapila. :)