Hard rock

od:


KoupitKoupit eknihu

Zůstat naživu! Larry Hart a jeho děvče Cathy zformovali na cresswellském gymnáziu rockovou kapelu Heart of Steel. Larry později nechá Cathy kvůli jinému děvčeti a Cathy přísahá pomstu. Ale to, co bylo míněno jako vtip, skončí smrtí. Larry a Cathy se navzájem obviňují. Ale když členové kapely záhadně umírají, napadne je, že existuje ještě někdo jiný, komu opravdu nezáleží na prostředcích, kterými likviduje členy kapely. Budou schopni spojit se aspoň na tak dlouho, aby zachránili sami sebe?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/55_/5577/stopy-hruzy-hard-rock-5577.jpg 3.653
Série:

Superhoror (4.)

Orig. název:

Hard Rock (1991)

Žánr:
Literatura světová, Horory
Vydáno:, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Přidat komentář
eliska-n
23. června

Výborná kniha, zlatá éra Stop hrůz.

yaoiyuri
09. února

Vzpomínám si, že zrovna u tohoto dílu mě odhalení vraha dost překvapilo. Celkově minisérii Superhoror od Nicholase Adamse považuji v rámci celých Stop hrůzy za nejlepší a tenhle díl je jeden z jejích vrcholů.

edith79
08.04.2017

Hard rock je jeden z nejlepších dílů SH a to bez pardónu. Perfektní zápletka, hodně podezřelých a překvapivé rozuzlení. Já ty knížky mého mládí prostě miluju.

Vampirosa
19.11.2016

Nečekala jsem, že mě knížka hned tak polapí. Největší zásluhu na tom bude asi mít Larry Hart, protože mne okamžitě rozhořčilo jeho chování a měla jsem chuť ho něčím praštit. Je zajímavé, že v jednu chvíli se choval jako naprosté hovado a najednou mu to v té kebuli nějak přecvaklo a úplně otočil. Ale od začátku mi bylo jasné, že všechny ty průšvihy se mu na konto připsat nemůžou, protože by to bylo okaté, takže po chvilce jsem měla svého "favorita/ku".
Musím přiznat, že Wendy mě zaskočila ze všeho nejvíc. I když je to vlastně logické, ale nečekala jsem, že se uchýlí k tak drastickému chování. Měla jsem se trochu zaměřit i na členy kapely.
Konec překvapí vážně asi každého. :)

Anonymka1
24.08.2016

Opět mě nezklamala, ba naopak mile mě překvapila. :)

MartinkaSku
04.10.2015

tahle byla skvělá :,)))

SabinaV.
25.02.2014

Teda ten konec... tak to se opravdu povedlo....

Ráda bych viděla film, námět pro něj je moc dobrý:-) .

h.anuli.k
12.04.2012

Ten konec jsem nečekala