Tajná ložnice

Lea Carsonová se se svými rodiči přistěhuje do starého podivného domu ve Fearově ulici. Nejpodivnější na něm je tajná ložnice v podkroví. Je zavřená a zapečetěná už stovku let, neboť se v ní kdysi odehrálo tajemné drama končící vraždou. Ale Lea slyší, jak v tajné ložnici kdosi chodí a rozmlouvá a záhada ji znepokojuje. Někdo – nebo něco – na ni uvnitř čeká. Otevře Lea zapečetěné dveře? A co se stane?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5574/big_tajna-loznice-VNz-5574.jpg 3.7145

Kniha Tajná ložnice

pedroK
06.09.2021

To už je skoro třicet let, co jsem to četla a pamatuju si, jak mě pohltila! A pak celá Fear Street!!

Ayna
31.07.2021

Dost dobrá knížka (na Stopy hrůzy, samozřejmě to není žádná vrcholová literatura). R. L. Stine horory pro puberťáky fakt umí a tenhle býval jeden z mých top. Ani nevím, kolikrát jsem to jako malá četla, a jako oddechovka se to dá i v dospělosti.

E.Wictoria
26.06.2021

Velice zajímavé, mile mě překvapil závěr který jsem opravdu neočekávala.

BarkaS
21.06.2021

R. L. Stine je jednooký mezi slepými. Jeho příběhy jsou v sérii SH jednoznačně nejlepší. Bohužel leccos zůstalo ztraceno v překladu. A těch chyb a hrubek je v té útlé knížce tolik. Příběh ucházející. Jednohubka.

Martin82
15.06.2021

Tento příběh byl OK, napětí a strach do 2/3 příběhu, po odhalení tajemství se příběh už trochu vlekl, ale když porovnám předchozí 3 díly serie Stopy Hrůzy, tak je to bezpečně zatím nejlepší knížka. 80%.

edith79
09.06.2021

Tak jsem se rozhodla, že si trochu oživím tuhle moji milovanou sérii, která narozdíl ode mě nestárne. Ovlivněná knížkami Darcy Coates jsem začala touto milou duchařinou. Trochu jsem se bála, že ta atmosféra bude pryč, ale nebyla. Moc jsem si ten příběh užila. Stopy hrůzy forever.

Cryptkeeper
08.04.2021

Parádní a svižná jednohubka. Člověk se rychle začte do děje,které vyvrcholí mrazivým odhalením. Ted už jen pozor na to,jaké dveře otevřeš ;)

danny_21
26.01.2021

Tak až v pátém dílu této edice z Fear Street se podařilo dostat z podprůměru o patro výše a Tajná ložnice v podkroví domu na této báječné ulici nemá pachuť až céčkového braku jako předchozí kousky. Čekám jen, kdy se změní šablona strašené, hysterické středoškolačky vs přízraky nebo psychotici toužící po zmocnění se jejich tělesných schránek - 55 %

Madame Okta
Madame Okta