Tajná ložnice

Tajná ložnice https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5574/bmid_tajna-loznice-VNz-5574.jpg 4 178 33

Lea Carsonová se se svými rodiči přistěhuje do starého podivného domu ve Fearově ulici. Nejpodivnější na něm je tajná ložnice v podkroví. Je zavřená a zapečetěná už stovku let, neboť se v ní kdysi odehrálo tajemné drama končící vraždou. Ale Lea slyší, jak v tajné ložnici kdosi chodí a rozmlouvá a záhada ji znepokojuje. Někdo – nebo něco – na ni uvnitř čeká. Otevře Lea zapečetěné dveře? A co se stane?... celý text

petym
12.06.2017 5 z 5

Pěkná četba. Čte se rychle,neboť chcete vědět jak to dopadne s......

Vampirosa
10.03.2017 3 z 5

Minimálně půlku děje jsem byla znuděná, jelikož "strašidelné podkroví" mě už tolik netankuje. Ale na druhou stranu se mi knížka četla hezky. Všichni víme, že Stine píše výborně, ale za mě má rozhodně lepší kousky. :)

buldozer5
14.07.2016 5 z 5

Knížky takového tématu se mi hrozně líbí. Takže když jsem se o ní dozvěděl, musel jsem ji mít:) Bohužel je tahle knížka v normálních knihkupectvích nedostupná, tak jsem po ní zapátral v knihovně a naštěstí jsem ji našel. Přečetl jsem si ji za jeden den a nezklamala!

Anonymka1
12.07.2016 5 z 5

Vážně super kniha

baru.p
21.01.2016 5 z 5

Nevím proč, ale tenhle díl byl můj nejoblíbenější. Připadal mi v té době i strašidelný a po přečtení jsem se vrhla na spoustu dalších dílů ze série Stopy hrůzy

PajusenkaB
27.05.2015 5 z 5

Napínavá kniha, akorát jsem se občas ztrácela, co je vlastně skutečnost a co ne

nemer
28.07.2014 5 z 5

Četla jsem jako deseti a jedenáctiletá, tehdy se mi to moc líbilo. Stejně jako Proroctví a podobné horrory, které bych v pozdějším věku už nezvládla. Z nostalgie dávám vysoké hodnocení, i když je to brak :) R. L. Stine byl můj oblíbenec, moc se mi líbily i obálky :) Očima dospělého max. jedna hvězdička. Určité věci se dají číst pouze v určitém věku :)

trynitrix
01.04.2014 4 z 5

Od R. L. Stine jsou Stopy hrůzy asi nejlepší . jako tady má to děj zápletku a konec ale mohl by být více rozvinutý ten konec ale neva kniha se mi líbila.

oolinkaa
08.01.2014 4 z 5

jeden z lepších dílů.do poslední chvíle jsem nevěděla, jak to dopadne!

JackieSan
26.03.2013 5 z 5

Už mi to nepřipadá TAK strašidelné jako když mi bylo 11 ale pořád jsou Stopy hrůzy úžasné knížky ;)

vikikl
03.09.2012

Take zjistuji, ze vek se odrazi i na pohledu na knihy. Stopy hruzy uz nejsou, co byvaly, kdyz mi bylo 14,15,16 let, ale serii si stejne postupne zopakuji celou - z nostalgie :o

Zuzvil
13.08.2012 2 z 5

Tento díl už mi připomíná moje nadšeni z mladí, ale s hvězdičkami stále šetřím. Podle mě dokonce patřil k mých nejoblíbenějším :-) Knížečka jsou malé, většinou útlé, formát paperback, takže ideál. Hodně by mě zajímalo jestli by to zaujalo dnešní mládež. Já určitě ve čtení budu pokračovat, je to takové příjemné, nostalgické a často i úsměvné, ale v dobré smyslu slova.

Dandulka
19.07.2012 5 z 5

Tohle byla jedna z prvních knížek, které se mi dostaly do ruky. Série Ulice strachu je fakt moc hezká. Doporučuji.

dveře staré domy

Robert Lawrence Stine