Anděl Vicky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pro Vicky, nejlepší kamarádku Jade a nejoblíbenější dívku ze třídy, nepřehlédnutelnou, energickou a plnou života, je vlastní smrt natolik nepodstatná okolnost, že ji nedokáže úplně vyřadit ze života. Ať už se Jade učí, běhá na hřišti nebo se opatrně snaží navázat nová přátelství, dává jí Vicky svou přítomnost neustále najevo...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4511/andel-vicky-4511.jpg 4.1303
Žánr:
Romány, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , BB art
Originální název:

Vicky Angel, 2000


více info...
Nahrávám...

Komentáře (42)

Kniha Anděl Vicky

RoseJP
01.07.2021

Opět mám problém s tím, že bych hrdince řekla tak 10 a ne 16. Ale jinak, je to hrozně čtivá knížka, jedním dechem přečteno! :)

Lalalady
09.06.2020

Dvě nejlepší kamarádky se pohádají a jednu srazí auto a zemře. Jenže její kamarádka ji vidí i jako ducha. Výborný nápad na knihu.


Cleo De Nile
07.05.2020

Ačkoliv se to možná po přečtení prvních pár stránek nezdá, je to velmi citlivě napsaná knížka, která odkrývá příběh plný smutku, smíření, ale také jednoho velkého přátelství, které ani smrt nerozdělí. Jedna z mých nejoblíbenějších knížek od Jacquelin. Vicky jsem měla nejdřív chuť zabít znovu (s nadsázkou, samozřejmě), ale postupem času se to změnilo a... no, přečtěte si to. :)

JanaRichterová
04.05.2020

Když jsme ji četla prvně, nedočetla jsem ji. Přišla mi smutná. Avšak po nějaké době jsem se k ní vrátila a je výborná!

medlovice
22.08.2018

Myslela jsem že to bude moc smutné čtení , ale není. Vicky byla hodě manipulativní a jen Jade využívala , ale možná právě proto si tak rozuměly. Škoda, Vicky si nezasloužila umřít, ale Jade je ted svobodná a otevírá se přední celý nový svět , určitě pozná nové kamarády a třeba se sblíží se Samem. Smutné, bylo mi líto rodičů, protože Jade Vicky pořád měla. Co bolí to přebolí ...

blackhorse
30.12.2017

To bylo naprosto kouzelné. Mám ráda anděly, Jacqueline Wilson... Chudinka Jade, přijít o svou největší BFF... Přijde mi, že Jacqueline má ráda knížky tragické s dobrým koncem... Když nepočítám Moje sestra Jodie... Vždycinky se vžiju do role hl. hrdinky. Rozhodně doporučuji!!!!!!!!! :)))))))))

Vikos
25.11.2017

Knížku jsem četla před čtyřmi-pěti lety a ano moc se mi líbila :)

BookLoverJane
22.11.2017

Tahle kniha se mi líbila, je od mé nejoblíbenější spisovatelky a je to zajímavý a dobře napsaný příběh.

1