Anděl Vicky

Pro Vicky, nejlepší kamarádku Jade a nejoblíbenější dívku ze třídy, nepřehlédnutelnou, energickou a plnou života, je vlastní smrt natolik nepodstatná okolnost, že ji nedokáže úplně vyřadit ze života. Ať už se Jade učí, běhá na hřišti nebo se opatrně snaží navázat nová přátelství, dává jí Vicky svou přítomnost neustále najevo méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/4511/andel-vicky-4511.jpg 4.1228

Vicky angel (2005)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

NaiTenshi

Jako dítě jsem tuto autorku bohužel objevila až dost pozdě, takž tohle byla moje jediná knížka, co jsem četla, protože pak už jsem na ně byla moc velká. Knížka se mi moc líbila, i když byla smutná, byla tak zvláštně kouzelná.

knihomolkačenka

Tahle kniha je prostě super!Doporučili mi jí v knihovně.Na začátku se mi sice chtělo brečet,ale vydržela jsem to.Ale počkat!Před Vickynou smrtí byli ty dvě nejlepší kámošky! Tak nechápu proč jí tak otravuje.Chudák Jade. :(

Kačkaknihomol

Měla bych něco dodávat? Skvěloúžasná kniha!

Viviana-Mori

Pro mě jedna z nejhezčích knížek této autorky... Jako jediná mne vážně rozbrečela. Vůbec autorka a její knihy jsou nostalgie. :) Provázely mne hodně dlouho a mohu říct, že mne tato spisovatelka naučila číst. :)

Damaj

Jedna z mých nejoblíbenějších knih

lucille48
18.07.2016

Knižka se mi hrozně líbila, v dětství jsem měla ráda příběhy spíše vážnější a tento byl podle mého gusta. Nadpřirozené jevy mi nevadí a tak ani vidina ducha mě nijak nepřekvapila a v knize nevadila. Líbí se mi, že autorka umí předat příběh dětí v těžké situaci.

Ema007
12.07.2016

Tuhle knížku upřímě řečeno nesnáším. Je krásně napsaná a vůbec, ale Vicky mi přijde strašně protivná a nesnáším ji. Autorka to moc hezky napsala a jí jsem se úplně vcítila do role Jade, ale připadalo mi hrozně hloupé že so od Vicky nechává tak komandovat.

Anonymka1
12.07.2016

Smutná, dojemná a emoční kniha :(

SeverusSnape
16.05.2016

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Nejsmutnější kniha z pera J.W. dle mého gusta

Hanula614
16.01.2016

Super knizka. Jacqueline je jedna z mich nej spisovatelek. Dojemna knizka. Doporucuji.

SimčaTvrzová
27.12.2015

Dojemný krásná kniha.

mazinka
15.12.2015

velmi pěkná , ale i smutná knížka :)

Wolfinéria
26.07.2015

Vicky mi uplně neskutečně lezla na nervy.. A Jade mi připadala dost hloupá že ji tak poslouchala. Ale jinak pěkná knížka :)

VerčaSvozi
02.06.2014

Jacqueline Wilson mám jako spisovatelku hodně ráda.. Přečetla jsem většinu jejich knih a tahle je jedna z nejoblíbenějších. Krásný, dojemný a hezky čtiví příběh :)

Christie
18.05.2014

V mém dětství byla Jacwueline moje nejoblíbenější spisovatelka. Přečetla jsem od ní téměř všechny knihy a všechny (včetně této) jsou opravdu povedené. Dávám jí jenom 3 hvězdničky, jelikož se mé priority momentálně změnily, ale vsadím se, že být zaregistrovaná a databázi knih, když mi bylo jedenáct, dala bycj plný počet. ;)

Sabka123
14.05.2014

Nádherná kniha. Je celkem smutná a docela mě dojala, byla stejně skvělá a úžasná, jako všechny knížky od Jacqueline Wilsonové a to jsem jich přečetla hodně. Jinak si ji určitě přečtěte. :-)

Graem
30.04.2014

Nádherně napsaná emotivní kniha.

cass
09.04.2014

Tato kniha je moc hezká, ale i trošku smutná, i když já u ní nebrečela. Ale přece jenom: Byla Vicky skutečná, nebo si ji Jade pouze vysnila? :)

Skylar Vincent
04.01.2014

Občas se mi stane, že přijdu na něco, co bych v životě nečetla, ale ono prásk, a zatím je to nejlepší román pro dívky, co jsem četla. Kniha mě velice potěšila, je tam cítit strašně moc emocí, krásný konec a kamarádkám je dílo velice půjčováno, protože tohle bylo úžasné číst.

Mikynek
10.12.2013

wow namám slov

Mucq.luck
11.11.2013

To je ta nejlepší knížka od Jacqueline, protože...je smutná, ale je krásná v tom, že Vicky sice umře, ale Jade ji vidí jako ducha a jak je vždycky šťastná když jí vidí, protože bez ní nemůže žít. Je to její nejlepší praštěná kamarádka.
Strašně sem u toho brečela asi do půlky knížky sem neustále brečela miluju tu knížku čtu jí už poněkolikátý fakt kdo si chce zabrečet doporučuju :D

Dominica4
31.10.2013

Kniha se mi moc nelbila přečetla jsem půlku a dál jsem nečetla vůbec mě nebavila jsou mnohem mnohem lepší knížky od Jacqueline. :)

Posli
12.07.2013

Celý příběh je smutný a vede nás k tomu, jak moc pro nás blízcí znamenají. Bylo mi Jade strašně líto a přemýšlela jsem nad tím, jak se někdy budu vyrovnávat se smrtí někoho, koho mám tak ráda. Po knize jsem sáhla, protože jsem ji jako malá nedočetla a asi mi to až dosud nedalo spát.

Kačuul
02.07.2013

Krásná, nesmírně procítěná a smutná knížka. Typická Wilsonovská, u které určitě neprohloupíte, když si jí přečtete.

Enefersis
01.05.2013

Nádherná, smutná, nezapomenutelná. Jedna z nejlepších knih od Jacqueline. A zůstává nezodpovězená otázka…byla to jen Jadeina bujná fantazie, nebo se Vicky opravdu vrátila jako duch?:)

Kate.S
06.02.2013

Pěkná kniha. Čtivá, zabaví, co více dodat? Možná jen to, že toto byla moje první knížka od Wilson.

Dep8
01.01.2013

Tato knížka mi přišla až podivná. Příběh dívky, která sní o duchu své kamarádky. Avšak ten strašidelný nebo sociální nádech to ztratilo. Ale pěkné čtení.

naty456
16.08.2012

smutná ale SUPER :-)

evča09
12.07.2012

nej.kniha od wilsonové!

Lucka66
15.04.2012

Probrečela jsem celou knížku. Hlavně začátek kdy Vicky zemře..nádherná knížka :)