Anonymka1 Anonymka1 komentáře u knih

Letní msta Letní msta Robert Lawrence Stine

Kniha se mi opět líbila. Byla napínavá od začátku až do konce. Byl nečekaný konec. Miluji tohoto autora. Všechny stopy hrůzy doporučuji :) Byl to jeden z nejlepších dílů stop hrůz.

12.07.2016 5 z 5

Jak to mají holky Jak to mají holky Lauren Saft

Kniha se mi moc líbila. Bylo to pohodové čtení o tom, jak se 3 nejlepší kamarádky vyrovnávají se vzájemnými podrazy a promícháním jejich životů. V této knize mi pouze vadila sprostá slova, ale v dnešní době už je to jedno každý tak mluví. Kniha se četla rychle.

12.07.2016 5 z 5

Mlčení noci Mlčení noci Robert Lawrence Stine

Napínavý a mrazivý příběh. Stejně hezký jako všechny příběhy od tohoto autora

01.07.2016 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Já nemám slov opravdu napínavá a pěkná kniha. Možná i o něco hezčí než první díl ale určitě jsem strašně nedočkavá na třetí díl až se dozvím kdo je Secrecy.

01.05.2016 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Autorka mě velmi mile překvapila. Kniha byla propracovaná, napínavá a měla šmrnc. Určitě doporučuji!

29.04.2016 4 z 5

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Opravdu krásná kniha. Nemám ráda přesládlé romány, ale tohle bylo úplně skvěle napsané. Trochu mě mrzí, jak to celé skončilo a též mě mrzí, že byl otevřený konec. Určitě si knihu ještě přečtu.

Vřele doporučuji!!

17.04.2016 5 z 5

Posedlost Posedlost Katherine Howe

Kniha byla chvílemi napínavá a chvílemi nudná!! Děj byl celkem zdlouhavý, ale s překvapivým koncem. Jinak se mi kniha nelíbila.

20.03.2016 3 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Opravdu moc pěkná kniha, doporučuji!!!!!

20.03.2016 5 z 5