Mlčení noci

Mlčení noci https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5575/mlceni-noci-5575.jpg 4 106 13

Stopy hrůzy 23, ze série Ulice strachu. „Nerozbaluj ten dárek!“ Kdyby tak Reva poslechla tohle varování. Krásná, chladná Reva však neposlouchá nikoho. Myslí si, že může mít cokoliv – a kohokoliv. Koneckonců jejímu otci patří obchodní dům Dalby. Ale teď pro ni někdo chystá překvapení. Loupež? Násilí? Dokonce vraždu? Někdo chce potrápit Revu tak, aby na tyhle prázdniny nikdy nezapomněla. Prázdninové veselí se pro Revu rychle zvrtne v prázdninové mrazení. Někdo ji tajně sleduje, někdo ji chce zahnat do úzkých. Peníze jí nepomohou. Nikdo jí nepomůže. Konečně, co se dá dělat, když dostanete mrtvolu v dárkovém balení?... celý text

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Silent Night , 1991

Ayna
17.10.2023 4 z 5

Stopy hrůzy s výraznou hlavní postavou, která se mi nesmazatelně zapsala do paměti už při prvním čtení před mnoha lety. Reva je mrcha, jak se patří, a je tím nejzajímavějším, co tento příběh nabízí. Nebýt jí, tak je to jen hodně průměrná detektivka ve vánočním obchoďáku. Škoda, že se ke konci "napraví" a přijde o svou osobitost.

MišusWinner
01.03.2023 4 z 5

Hlavní postava Reva mě vytacela od začátku, stále jsem si říkala ze tohle ji prostě nemůže jen tak procházet. Děj byl srozumitelný, napínavý na oddechové čtení.

zimka.r
22.09.2022 3 z 5

Občas se ráda vrátím do mých "náct", které mám spojené s knížkami Stopy hrůzy :) Sice už mě to tak neuchvacuje jako tenkrát, ale příjemná jednohubka to je :)

Martin82
21.10.2021 4 z 5

Tak tohle byla skvělá kombinace : 1.) hlavní hrdinka Reva - mrcha ve stylu Chýlkové ve filmu Čas sluhů......2.)Vánoce a 3.)prázdné obchodní centrum v noci. Četlo se to opravdu velmi dobře - za dva večery plné úsměvů. Plný počet hvězdiček nedávám pouze, že se určitě nejedná o horor, ale o komediální detektivku, závěr a vysvělení není kýčovité a i na dnešní dobu OK. 85%

pedroK
06.09.2021 5 z 5

Tuto si taky pamatuju skoro pětadvacet let..výborný napínák!

edith79
02.04.2021 5 z 5

Milovala jsem tyto knihy. Na sklonku základní školy kolovaly po celé třídě a četli je snad všichni, včetně třídní. Tento díl si dodnes pamatuju téměř do puntíku. R.L. Stine byl v sérii můj nejoblíbenější.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Kterak nafoukaná Reva tvrdou lekci dostala. zaslouženě. Nafoukanej fracek. Pak se zklidnila,ale už bylo pozdě.

hippiesak
25.07.2019 4 z 5

Dobrý díl, bavil mě :) Konečně zase po pár dílech mini knížka, která mě fakt zaujala a stránky jsem doslova hltal :) a těšil se na konec, jak to celé dopadne a byl jsem spokojený. Frčím teď Stopy Hrůzy od 1 do 108, ale udělám výjimku a aktuálně otvírám Stopy Hrůzy č. 58, Mlčení noci 2, což je přímé pokračování - rok po té :) Za mě zcela určitě doporučuji.

martina0954
15.07.2018 4 z 5

Jó, stopy hrůzy.. Moje první knížky.. Na nich jsem se naučila číst, přemýšlet a milovat knihy.. Bylo mi 9 let..

Anonymka1
01.07.2016 4 z 5

Napínavý a mrazivý příběh. Stejně hezký jako všechny příběhy od tohoto autora

kristyna4415
18.07.2014 5 z 5

jojo paradni a druhy díl nemá také chybu

Abigail
02.02.2014

sháním všechny dily Stopy hrůzy.... kdo mi prosím pomůže? Vůbec se mi nedaří je sehnat...

Bramboráček
09.05.2012 3 z 5