annytheangel annytheangel komentáře u knih

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Výborná trilogie. Je to velmi dobře a poutavě napsáno. Rozhodně doporučuji.

24.11.2020 5 z 5

Skvělá knížka a úžasná trilogie. Určitě doporučuji.

25.08.2018 5 z 5

Stránky světa Stránky světa Kai Meyer

Nádherně vymyšlený a propracovaný svět, ale co zásadně pokulhávalo byly postavy. Místy se chovali dost nelogicky, což je vážně škoda, ale zkusím dát druhému dílu šanci.

06.08.2018 3 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Velmi zajímavé téma. Kniha se čte pomaleji, ale to rozhodně není na škodu. Občas se mi ale stávalo, že jsem se ztratila ve jménech. Je to vlastně spíš taková studie, nežli román a já si ráda občas takovou knížku přečtu.

29.07.2018 4 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Krásná roztomilá oddechovka.

27.07.2018 4 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Krásné. Úžasné. Stojí za to přečíst si první dvě knížky, abych se dostala k té třetí? Ano :D
Jistě, knížka není perfektní, některé postavy mě občas pěkně štvaly(táta Amy) a celkově jako trilogie prostě super.

30.10.2016 5 z 5

No nevim připadá mi to spíš jako taková podivná fanfikce. Scorpius je sice zlatíčko ale jinak nic moc. Četla jsem daleko lepší fanfikce na Harryho než tohle, možná že zahrané to působí líp, to ale nic nemění na tom že celkový příběh je takový prapodivný.

10.10.2016 1 z 5

Nádhera. Přečteno jedním dechem během nemoci. Kniha byla samozřejmě lepší než film. :)

10.10.2016 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Kniha půjčená od kamarádky. No já na sladkou literaturu fakt nejsem, ale chtěla jsem něco lehčího a tohle byla taková pěkná oddechovka.

10.10.2016 3 z 5

Fénix Fénix Ilona Ziková

fénix se mi hodně líbil, ale nevím ta siréna mi asi prostě nesedla.

29.08.2016 3 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

jak první tak druhá povídková knížka jsou prostě pecka už se těším na krev elfů.

23.08.2016 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Půjčeno od kamarádky jako taková lehčí knížka. Bylo to fakt super :D opravdu jsem nečekala, že se mi tahle knížka bude líbit a bude mě bavit. Obvykle takovéhle knížky nečtu, ale jsem fakt ráda, že jsem si tuhle vybrala.

11.07.2016 5 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Tak nějak nevím co si o tom mám myslet ta knížka není špatná, ale je to strašně nedotažený nevyužitý potenciál. Vážně škoda :(

10.07.2016 2 z 5

Svitky z londýnského mostu Svitky z londýnského mostu Jana Šouflová

Whoa tak tohle jsem fakt nečekala krásný mix detektivky a fantasy zasazený do originálního historického londýnského prostředí.

04.07.2016 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Tuhle knížku jsem popadla a moc jsem toho od ní neočekávala. O to víc jsem byla překvapená, jak moc se mi líbila. Knížku bych určitě doporučila a moc se těším na další díl.

26.09.2015 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha se mi moc líbila a hodně často jsem se u ní smála. Bohužel jsem jí četla na koupališti, takže jsem si vysloužila pár udivených pohledů.

14.08.2015 5 z 5

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Knížka se mi líbila. Sice takovýhle typ knížek nemám většinou ráda, ale překvapilo mě jak dobře se mi četla. Určitě si přečtu další díl.

06.08.2015 5 z 5