Annie G. Annie G. komentáře u knih

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nevadí mi lidé, kterým se tato kniha nelíbí (to je dobře, nic se nemůže líbit všem a každý má svůj názor). Ale vadí mi lidé, kteří tuto knihu nečetli a odsuzují jí buď podle filmu nebo aby plynuli s davem. Celkově nechápu lidi, kteří knihy nečetli a soudí je podle žánru, obálky nebo recenzi. To že si přečtete recenze, neznamená, že víte jestli je kniha úžasná nebo odpad.

Také mi přijde hloupé odsuzovat lidi podle toho jestli se jim něco líbí nebo nelíbí (a to platí u všeho - knih, filmů, hudby).

Tímto komentářem nenarážim na nikoho tady, jen vím, že takový lidé jsou a potřebovala sem to někam napsat.

Anička malířka Anička malířka Eduard Petiška

Když sem knihu přečetla, taky sem chtěla kočku co by si se mnou povídala :D

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Podle me to neni moc strasidelny, ta obalka přehání :-D

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Líbilo se mi, že je to z historie. Asi se dám na historicke romány :-D

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Celou dobu cteni sem si rikala ze na konci musi prijit happyend....a misto krasnyho konce tohle? a ja se tak tesila :-(

Magický kompas Magický kompas Thomas Brezina

Kniha mého bratra, překvapivě mě to bavilo

Carrie Carrie Stephen King

Mne tato kniha moc nenadchla. Cekala sem neco trochu vic strasidelnyho. Kniha ma jen neprijemnou atmosferu, je ale kratka takze se u toho ani nestihnete zacit nudit

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Sem rada, ze jsem knihu necetla v cestine - ta jmena jsou hrozna

11.12.2014

Běž, chlapče, běž Běž, chlapče, běž Uri Orlev (p)

Moc dobra kniha. V anotaci je popsana jako kniha pro deti, ale nenechte se tim odradit. Je to pribeh podle skutecne udalosti z druhe svetove valky a ja netusim kde bral hlavni hrdina (maly osmilety kluk bez rodiny) silu pokracovat v ceste...

Garfield v nadživotní velikosti Garfield v nadživotní velikosti Jim Davis

Hmm, nikdy sem Garfielda nějak nemusela, ale tohle mě bavilo

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Už hodně dlouho se nečetla takhle dobrou knihu. Bylo to napínavé a celou dobu se tam něco dělo. Jejich divná řeč mi ani nevadila, za chvilku sem si na to zvykla. Nemůžu se dočkat dalších dílů :DD

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Úžasný konec série.Tato kniha byla asi nejlepší a na konci byla hodně napínavá. Doporučuji celou sérii a pokud váháte, NEVÁHEJTE. ;)

Dech Dech Sarah Crossan

Kdyz sem tuto knihu cetla, byli sme zrovna s rodici stanovat. Takze sem se divala na stromy kdyz sem cetla o niceni stromu. Super zazitek

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Ten konec je docela na zamysleni (a pak se lidi divi ze je nevnimam kdyz na me mluvi) a určitě je to originalní

12.12.2014

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Po dočteni teto knihy sem dostala depku z toho, ze uz to vsechno konci,ze uz nebude dalsi harry potter :-( . abych se jk zbavila zacala sem cist znovu jednicku ;-)
(a pomohlo to)

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Asi v půlce mě kniha děsně nakrkla a ja se rozhodla, ze ji nedoctu. jenze mi vadi mit nedoctene knihy, takze sem se po dvou mesicich odhodlala ji docist. Konec uz nebyl tak špatnej, ale stejně mě štve co se tam stalo (v dalším ďíle se to docela srovna :-) )

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Jedna z mich nejoblibenejsich knih. Pro milovniky akcnich a napinavych knih to asi moc neni :-)

Mikulášovy prázdniny Mikulášovy prázdniny René Goscinny

Pokud si dobře vzpominam, tento dil mě nebavil tolik jako ty dalsi. Na co si ale urcite pamatuji je to, ze se mi hrozne libil ten pribeh kde Mikulasuv tata kopal jamu :-DD

Garfield přibývá na váze Garfield přibývá na váze Jim Davis

Garfield :-DD

24.11.2014

Naprosto nejlepší knížka, i když dost pohádková. I přes výborná hodnocení jsem nečekala takhle dobrý příběh (upřímně, myslela sem si že mě to nebude bavit). Nakonec sem kvůli tomu byla vzhůru až do tří a četla si :-D