Garfield přibývá na váze

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

Stripy z 23.1.1979 až 26.8.1979

https://www.databazeknih.cz/images_books/71_/7136/garfield-garfield-pribira-na-vaze-BlQ-7136.jpg 4.773

Garfield (1.)

Garfield: Gains Weight (1997)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Cosmos Pictures Association

Kniha Garfield přibývá na váze

martina5069
10.06.2016

Opět super díl jenom mě docela pmrzí že je to čtvrté vydání a ty ilustrace se mi moc nelíbily v dalším dílech sou už ty na které sem zvyklá :-) Těsím, se na další díly...

Legáček
03.10.2015

trochu slabší ilustrace ale jinak je to jako každý jiný komyx garfielda

honajz
10.09.2015

Garfieldovy stripy už se vymaňují z dětských botek a začínají konečně ty staré dobré atributy, jež od těchto stripů člověk očekává.

Rebel0007
30.03.2015

Komiksový Garfiield je prostě kultovní záležitost která mně nikdy nepřestane bavit.

Annie G.
24.11.2014

Garfield :-DD

Lenna75
17.08.2013

Úžasný to kocour, který omámil velkou část obyvatelstva. Trochu moc tlustý, trochu moc líný, trochu moc sobecký, trochu moc lakomý, trochu moc svůj. A tak je to správně. Garfielda jsem měla ráda již od raného dětství, vždycky jsem si přála takového kocoura. Bohužel takový je jenom jeden - a skrývá se pouze v komiksech a v televizi.

LucieRej
08.06.2013

Naposledy jsem Garfielda četla jako malé dítě, když vycházel pravidelně v novinách, první, co jsem po ránu dělala, bylo letět hledat noviny a jak jsem nesnášela neděle, když noviny nebyly :D A teď se ke mě dostala tahle sbírka a zjišťuju, že je jedno jestli je mi 7 nebo 20, Garfield je pořád ten nejúžasnější a nejzábavnější kocour na světě. Bavila jsem se a smála se od začátku do konce.

tyzik.cejka
19.04.2013

jak dlouho to potrvá a až se zase rozhodneš pobavit mě na váze ale radši s ní odejdi já tě totiž mam rád takového jaký jsi

Sheina
09.11.2012

čelta jsem všechny knihy gafieda tutu mám dokonce doma v této podobě.Vždycky mě to rozesměje :D

komiksy Garfield

Jim Davis