Garfield v nadživotní velikosti

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

Stripy z 27.8.1979 až 30.3.1980

https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7138/garfield-v-nadzivotni-velikosti-vydani-7138.jpg 4.772

Garfield 2.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Cosmos Pictures Association

Kniha Garfield v nadživotní velikosti

trudoš

„Mám tu tabulku odpovídající váhy a výšky. Podle ní, když vážíte 90 kg, máte být 190 cm vysocí. Takže když měříte méně než 190 cm nemáte nadváhu, ale podvýšku.“

Renncha

Srandovní, Garfield je prostě top :)

Chesterton
06.12.2018

Jeden z mála komiksů (kromě Čtyřlístku a Rychlých Šípů) které jsem ve svém čtenářském životě zvládla. Skutečně hrdý, nepřizpůsobivý a zábavný kocour, který rozptýlí veškeré životní chmury a vyvolává závislost. Život bez něho je velice plochý :o)

Hoshi
05.08.2017

Garfield - můj oblíbený, líný, tlustý, ale přesto hrdý kocour. Jeho zábavné stripy mi vždy vykouzlí úsměv na tváři :)

niki-chan
08.12.2016

Zábavné stripy s mým oblíbeným kocourem, velmi se mi líbil strip s projektorem v zoo :D

martina5069
30.11.2016

Přečteno za chvilku a jako vžd ysem se zasmála :-D Upozornění tento strip je vyhrazený pro tlouštíky a obézní lidi :-D

Netopyr07
17.09.2016

Nad stripem "Haló, cvokárna, berete domácí zvířata?" se pořád válím smíchy.

honajz
17.09.2015

Už je to řádně rozjeté, a i když některé vtipy pořád ještě trpí chybějící nebo nijakou pointou, většina stripů už má stabilně vysokou úroveň plus už jsou zde rozvedeny i všechny podpříběhy (veterinářka, návštěva rodičů na vesnici apod.)

Persepolis

Garfield

Jim Davis
americká, 1945

všech 77 knih autora

Kniha Garfield v nadživotní velikosti je v

dalších seznamech2x