Garfield váží slova

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

Stripy z 31.3.1980 až 2.11.1980

https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7139/garfield-garfield-vazi-slova-BwW-7139.jpg 4.764

Garfield 3.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Cosmos Pictures Association

Garfield: Weighs In, 1998

Kniha Garfield váží slova

Chesterton

Dokonalost sama, průvodce puberty synů i letních táborů, vyprošťovák z počínající depky, opečovávaný rodinný miláček - zkrátka Garfield ❤️

trudoš

„Měl jsi někdy doma kočku, Lymane?“
„Vyrůstal jsem se čtyřma kočkama.“
„Jak se jmenovaly?“
„No vlastně... Číča, Číča, Číča a Číča.“
„Neměly jména?“
„K čemu dávat jméno zvířeti, které neposlechne, kdy na něj zavoláš?“

Renncha

Tady je už vtipů více, Garfield mě bavil od začátku až do konce, smála jsem se po celou dobu a musím pravém dát max. počet hvězdiček :)

martina5069
02.01.2017

Super jako vždy akorád tu byl garfield skoro v každým stripu surovej jak na Oudyho tak na Johna. Postupně dokupuji a dokupuji další stripy

borknagar
02.12.2016

První setkání s komiksovým Garfieldem a joooo je to celkem psina (čti kočičina). Doporučuji všem, kteří rádi mlsají a lenoší pod peřinou s nějakou prima knihou (časákem).......

Netopyr07
17.09.2016

Garfield mě nikdy nezklame, když si potřebuji oddechnout a zasmát se. I když jak pořád tluče Odieho je fakt šílené :-)))

Harry_
31.01.2016

Staré stripy, ale dobré, ba výborné. Garfield vypadal normálně jako kocour a na bublinách bylo vidět, že si to myslí a neříká, jak to vypadá dnes. Akorát ten Lyman byl divně nakreslen a je dobré, že časem zmizel.

honajz
17.09.2015

Už pořádně rozjetá show se všemi "garfieldovskými" atributy a velmi vtipnými stripy s často překvapivými pointami.

Srdcerváči: kniha druhá
Srdcerváči: kniha druhá