Garfield váží slova

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

Stripy z 31.3.1980 až 2.11.1980

https://www.databazeknih.cz/images_books/71_/7139/garfield-garfield-vazi-slova-BwW-7139.jpg 4.753

Garfield (3.)

Garfield: Weighs In (1998)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Cosmos Pictures Association

Kniha Garfield váží slova

martina5069
02.01.2017

Super jako vždy akorád tu byl garfield skoro v každým stripu surovej jak na Oudyho tak na Johna. Postupně dokupuji a dokupuji další stripy

borknagar
02.12.2016

První setkání s komiksovým Garfieldem a joooo je to celkem psina (čti kočičina). Doporučuji všem, kteří rádi mlsají a lenoší pod peřinou s nějakou prima knihou (časákem).......

Netopyr07
17.09.2016

Garfield mě nikdy nezklame, když si potřebuji oddechnout a zasmát se. I když jak pořád tluče Odieho je fakt šílené :-)))

Harry_
31.01.2016

Staré stripy, ale dobré, ba výborné. Garfield vypadal normálně jako kocour a na bublinách bylo vidět, že si to myslí a neříká, jak to vypadá dnes. Akorát ten Lyman byl divně nakreslen a je dobré, že časem zmizel.

honajz
17.09.2015

Už pořádně rozjetá show se všemi "garfieldovskými" atributy a velmi vtipnými stripy s často překvapivými pointami.

Annie G.
24.11.2014

Super, škoda jen že máme doma jen 3 knížky :-(

Karter9899
01.10.2011

Uplně super vtipná kniha.