Garfield váží slova

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

Stripy z 31.3.1980 až 2.11.1980

https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7139/big_garfield-garfield-vazi-slova-BwW-7139.jpg 4.771

Garfield 3.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Cosmos Pictures Association

Garfield: Weighs In, 1998

Kniha Garfield váží slova

Netopyr07
03.01.2021

Garfield opravdu nezklame. Když se člověk potřebuje zasmát, je to to pravé.

mirec88
29.11.2020

Skvelé stripy, humor aj filozofia, proste pecka.

Chesterton
23.06.2020

Dokonalost sama, průvodce puberty synů i letních táborů, vyprošťovák z počínající depky, opečovávaný rodinný miláček - zkrátka Garfield ❤️

trudoš
16.06.2020

„Měl jsi někdy doma kočku, Lymane?“
„Vyrůstal jsem se čtyřma kočkama.“
„Jak se jmenovaly?“
„No vlastně... Číča, Číča, Číča a Číča.“
„Neměly jména?“
„K čemu dávat jméno zvířeti, které neposlechne, když na něj zavoláš?“

Renncha
05.06.2020

Tady je už vtipů více, Garfield mě bavil od začátku až do konce, smála jsem se po celou dobu a musím pravém dát max. počet hvězdiček :)

martina5069
02.01.2017

Super jako vždy akorád tu byl garfield skoro v každým stripu surovej jak na Oudyho tak na Johna. Postupně dokupuji a dokupuji další stripy

borknagar
02.12.2016

První setkání s komiksovým Garfieldem a joooo je to celkem psina (čti kočičina). Doporučuji všem, kteří rádi mlsají a lenoší pod peřinou s nějakou prima knihou (časákem).......

Netopyr07
17.09.2016

Garfield mě nikdy nezklame, když si potřebuji oddechnout a zasmát se. I když jak pořád tluče Odieho je fakt šílené :-)))