Garfield ve velkém

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

Stripy z 19.61978 až 21.1.1979

https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7135/garfield-ve-velkem-aUx-7135.jpg 4.567

Garfield

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

Garfield: At Large, 2004

Kniha Garfield ve velkém

sgjoli

Kdo by neznal tohoto tlustého, líného kocoura, který miluje lasagne! Tento úvodní svazek mne většinou bavil. Některé stripy jsou, pravda, trochu slabší, ale převažuje většina těch, které mne nutily se pousmát, ušklíbat se, někdy se i smát nahlas. Špetka ironie, cynismu, sarkasmu - to je moje. Humor tu je sice možná trochu jednodušší, ale já asi nejsem v tomhle zas tolik náročná. Pobavila jsem se, zasloužené 4 hvězdy.

StarPopcorn

Je vidět, jak si autor svůj humor postupnem vytříbil a Garfieldi, co vycházej dnes jsou pecky. Garfield je prostě legenda a zná ho snad každý, kdo čte komiksy.

trudoš

„Jsem tlustý a líný a jsem na to hrdý!“

Renncha
19.04.2019

První sešit s Garfieldem se mi líbil, ale jsou to začátky a ten humor je slabý, ale všechny začátky toho, co se mi líbí byli ne moc zábavné, třeba u seriálu the Simpsons, mě do 5.serie nebavily-humor suchej a teď je miluju, jak říkám začátky někdy mají pomalý rozjezd.

Kuža007
19.11.2018

Začátky nejsou tím nejlepším odbobím Garfieldových stripů, ale docela dobré.

martina5069
14.08.2018

Další přečtený strip o Garfieldovy aneb jak to všechno začalo nultá kniha. Je vidět, že se za ty roky Jim Davis opravdu vykreslil ale jeho vtip a garfield se nezměnily. Pořád stejně super odpočinková hodinka :-)

marta0912
13.11.2016

Na Garfieldech jsem se naučila číst :D

honajz
10.09.2015

Garfieldovy začátky a jako vždy, když se hledá to správné nastavení a ingredience, chvilku to trvá. Některé stripy ani nejsou moc vtipné, Odie teprve přijde na scénu a teprve v závěru se objeví veterinářka. Některé atributy Garfielda ještě chybějí.

Vrána
Vrána