Garfield ve velkém

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

Stripy z 19.61978 až 21.1.1979

https://www.databazeknih.cz/images_books/71_/7135/garfield-ve-velkem-aUx-7135.jpg 4.560

Garfield

Garfield: At Large (2004)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Crew

Kniha Garfield ve velkém

Kuža007
19.11.2018

Začátky nejsou tím nejlepším odbobím Garfieldových stripů, ale docela dobré.

martina5069
14.08.2018

Další přečtený strip o Garfieldovy aneb jak to všechno začalo nultá kniha. Je vidět, že se za ty roky Jim Davis opravdu vykreslil ale jeho vtip a garfield se nezměnily. Pořád stejně super odpočinková hodinka :-)

kní
30.05.2017

Tento sešit je první a je zajímavý tím, jak na začátku byl Garfield úplně jiný - výtvarně - a jak postupně kreslíř piloval jeho krásně zjednodušenou stylizaci. Vtipnost a četnost opravdových gagů je zde, dle mého, nadprůměrná.

marta0912
13.11.2016

Na Garfieldech jsem se naučila číst :D

honajz
10.09.2015

Garfieldovy začátky a jako vždy, když se hledá to správné nastavení a ingredience, chvilku to trvá. Některé stripy ani nejsou moc vtipné, Odie teprve přijde na scénu a teprve v závěru se objeví veterinářka. Některé atributy Garfielda ještě chybějí.

Veveruška1992
30.06.2014

Musím dát koment aspoň k jednomu (ke všem by to bylo nad mé síly :-D). Stripy o líném, tlustém, sarkastickém, inteligentním, lasagne, televizi a medvídka Pookyho zbožňujícím kocourovi prostě nelze nemilovat. Když je mi smutno, vytáhnu jakýkoliv díl a vždycky mě spolehlivě rozesměje. Miluju hlavně stripy s Nermalem, Arlenou a Irmou (ta nikdy nezklame), dobře praštěná je i Johnova rodina (o Johnovi samotném nemluvě, kdo dokáže se zaujetím pozorovat prádlo v pračce? :-D ) Prostě a jednoduše, ten kdo ještě nečetl, tak hurá do toho!! Pro kočkomily je to povinnost. :-D

Karter9899
01.10.2011

To není pravda!!Podle mě to bylo vtipné jako všechny ostatní vydání.

marwin836
14.09.2011

Docela rarita, ale pokud se pamatuju, tak jedno z nejslabším a nejméně vtipných vydání.