Annannas Annannas komentáře u knih

Bolest neutopíš Bolest neutopíš Renata Šindelářová

Velmi, velmi dobré. Opravdu tento životní příběh nechci zažít. Doporučuji

02.04.2024 5 z 5

Je to taková pohádková knížka pro dospělé... Pohádky tisíce a jedné noci.

01.09.2022 3 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Spíš takový průměr. Ale jako čtení k vodě výborné.

31.08.2022 3 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Krásné literární dílo, ale velmi smutné.

23.05.2024 5 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

"Každý potřebuje někdy cítit změnu k lepšímu, každý si zaslouží druhou šanci. Bob a já jsme se své šance chopili...."
Velmi pěkná oddechovka.

30.01.2024 4 z 5

Zapomenuté dívky z Paříže Zapomenuté dívky z Paříže Pam Jenoff

Téma naprosto výborné. Opravdu s velkou úctou obdivuji takovou statečnost. Knihu rozhodně doporučuji.

02.01.2024 5 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Velmi čtivě napsaná kniha. Pro mě byla hlavně o neuvěřitelné síle odpuštění. Doporučuji.

28.01.2022 5 z 5

Povídky a jedna báseň Povídky a jedna báseň Zdeněk Svěrák

Milé odpočinkové počtení.

20.09.2021 4 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Bylo to moje první setkání s touto autorkou a až si budu chtít oddychnout od silných příběhů určitě sáhnu po další.

02.12.2020 3 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Velmi dobré počtení. Silný příběh, napětí, láska, ale i dech beroucí hrůza psychiatrické léčebny. Rozhodně sáhnu po další knize od této autorky.

30.11.2020 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Pro mě jednoznačně nejlepší kniha této autorky. Skoro jsem se nedokázala odtrhnout.

22.11.2020 5 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Velmi milé odpočinkové čtení. Ráda takovými vyplňuji čtení po knize se silným příběhem.

22.11.2020 4 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Moc pěkné zakončení celého příběhu. Ale trochu moc idealistické proti prvnímu dílu.

27.02.2024 4 z 5

Cesta do blikajícího pekla Cesta do blikajícího pekla Šárka Andrlová

"Dno je dobrý na to, aby sis ho prohlíd" Knížka je popisem pekelné cesty na jedno opravdu hluboké dno.

03.04.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Kathryn Hughes

Opět velmi povedené. Užila jsem si to napínavé očekávání jak se vše na závěr propojí. ale zatím je pro mě TOP od této autorky Dopis.

04.02.2022 4 z 5

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

Je to velká emoční nálož. Ani nevím zda bych začala číst, když bych tušila jak bude ta hrůza rakoviny podrobná. Je to úžasně napsaná kniha a jsem ráda, že si můžu užívat života.

07.08.2021 5 z 5

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Takové oddychové počtení. Ale úplně mě to nepohltilo.

02.01.2021 3 z 5

V bílém plášti V bílém plášti * antologie

Ideální kniha na proložení mezi silnější příběhy.

01.12.2020 4 z 5

Když má štěstí kliku Když má štěstí kliku Aurélie Valognes

Velmi čtivý příběh, je až neuvěřitelné, že i přes jeho spíše smutnější ladění, dokáže vykouzlit na tváři čtenáře i úsměv. Chlapce mi bylo často velmi líto a jeho matku jsem šmahem odsoudila, ale když se více odkryl její osud.... bylo velmi těžké představit se na jejím místě.

29.11.2020 5 z 5

Francouzský cop Francouzský cop Anne Tyler

Příběh docela běžné rodiny bez výraznějších zvratů. Asi si za chvíli ani nevzpomenu, že jsem knihu četla.

27.12.2023 2 z 5