AnnaNes AnnaNes komentáře u knih

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Příběh Bridget a Rhyse mi sedl podstatně víc jak Avy a Alexe. Kam se hrabe Alex, když je tu Rhys.
Čtení jsem si užila.

26.04.2023 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Už je to rok, co jsem si dala pauzu, protože jsem si chtěla prodloužit zážitek z této série, nakonec byla delší, než jsem chtěla. Chvíli mi trvalo, než jsem se rozpomněla na předchozí díly, abych si vše pospojovala do souvislostí. Jakmile jsem se začetla, byla to neskutečná jízda.
Moc se mi líbili vedlejší linky, které jsem v předchozích knihách až tak nemusela.
Konec byl jeden velký doják, kdy jsem byla dost naměkko.
Nejradši bych přeskočila Věž úsvitu a šla hned na finále, tak snad mě bude bavit, Chaol se mi trochu znelíbil.

25.04.2023 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Jsem nadšená! Mohlo to být tím, že jsem šla do knihy bez očekávání, protože z Krve a popela mě až tak nenadchlo a víc jsem byla spokojená až s dílem druhým. Tohle bylo super, stránky rychle ubíhaly.
Jen mi od půlky knihy trochu vadila Sera, nemohla aspoň jednou jedinkrát v něčem poslechnout, až mockrát se opakovalo to stejné. Nyktos mi sedl.

Jen jsem si nezvykla na Šeda, nepřekládala bych.

Snad bude, co nevidět přeložen druhý díl.

16.04.2023 5 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Knížku jsem četla od listopadu minulého roku, kdy jsem se zhruba v 1/3 zasekla a nedokázala číst dál. Nelíbilo se mi, jak se opakovalo to samé dokola - Poppyiny nekončící otázky a Kieranův a Casům výsměch, to stejné popichování, sex, sex a zase sex. Ke knize jsem se teď v dubnu vrátila, pár stran musela opět překousat, a pak naštěstí příběh nabral nějaký ten spád, takže se mi nakonec třetí díl i líbí a jsem ráda, že čtvrtý vyjde za nedlouho a dozvím se, jak to celé dopadne.

edit má vyjít pátý a šestý díl

12.04.2023 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Možná to bylo tou slovenštinou, možná ne. Spoustu odstavců jsem měla chuť přeskočit a nejvíc mě bavila část s dialogy mezi Olive a Adamem. Zároveň mi Olive dost lezla na nervy svým chováním.

18.03.2023 3 z 5

Král Král Devney Perry

Střídavě mě příběh bavil a nebavil. Dalšímu dílu šanci dám.

16.03.2023 3 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Tak tohle byla bomba. Potřebuji třetí díl ASAP.
Team Roth!

25.02.2023 5 z 5

Sny v nás Sny v nás Anna Savas

Čtení jsem si moc užila. Druhý díl se mi líbil víc.

17.02.2023 5 z 5

Někdo zůstává Někdo zůstává Laura Kneidl

Ještě uvidím jedno “o. k.” a asi se zblázním!
Po X přečtených stránkách jsem zjistila, že jsem omylem přeskočila 2. díl a šla rovnou na 3. Oproti prvnímu mi tento přijde slabší, ale jinak se mi to líbilo.

16.02.2023 4 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Moc jsem se těšila, jak autorka pojme, když se role obrátí a bodyguardem bude žena, ale bohužel jsem zklamaná. Očekávala jsem něco jiného, celé mi to přišlo přehnané, až nereálné. Byla bych radši kdyby se to neslo v podobném duchu jako díl první. Škoda, knihu nemohu úplně doporučit.

02.02.2023 2 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Po dlouhé době jsem se vrátila ke čtení Larse. Celkově se mi kniha líbila, jen jsem trochu zklamaná, že se mi povedlo prokouknout zápletku, to se mi moc často nestává a většinou až do poslední chvíle tápu.

26.01.2023 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Milý romantický příběh, který mě bavil.

20.01.2023 4 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Čtivé, ale nic nového, chvílemi mi to připomínalo 50 odstínů šedi.

13.01.2023 3 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Na to jaký byl kolem knihy boom, mě příběh moc nezaujal.

13.11.2022 3 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

Stejně jako v prvním díle byly momenty, kdy jsem měla chuť přeskočit pár řádků. První část knihy mě bavila víc jak druhá.

06.11.2022 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Další kniha od Colleen, kterou jsem si zamilovala a asi tomu nebude v budoucnu jinak.

11.08.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Celou sérii bych zhodnotila jako nic moc. Nejlepší byl první díl, ale oproti Mount trilogy mě tohle tolik nebavilo. Konce, které nutí číst dál, ale příště by mi asi stačilo najít na internetu, jak to celé dopadne namísto čtení dalších dílů.
Savage trilogy bych spojila do jedné knihy.

08.08.2022 3 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

Druhý díl byl skvělý! Laurie píše velmi čtivě a stránky ubíhají, zároveň je celý svět srozumitelně popsán, takže se ani neztrácím.
Doporučuju všema deseti.

31.07.2022 5 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Po knížce jsem nějakou dobu pokukovala, až jsem ji nakonec hodila do košíku a dobře udělala. Příběh se krásně četl. Originálně vykreslený svět, se kterým jsem se jinde nesetkala.
Řekla bych, že o této sérii neví až tolik čtenářů, což je škoda, rozhodně stojí za pozornost.
Další díly mám objednány a koukala jsem, že jich bude celkem 5, tak doufám, že zbytek přeloží.

26.07.2022 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Moje úplně první kniha s tématikou LGBT a moc se mi líbila.
Těším se na nadcházející film.

10.07.2022 5 z 5