anishta anishta komentáře u knih

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Silné, silné, silné. Téma, vyjádření pocitů, rozuzlení. Opět hodně propojené s osobním životem Jude, ale i s jejím samotným případem. Geniální.

26.07.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Už jsem se bála, že to nedočtu. Ta prostřední část mě vůbec nebavila. Ale začátek a konec byl dobrý. Sice bych měla výhrady k některým časovým posloupnostem, ale do hloubky jsem se v tom nehnípala a trochu mě zklamaly milostné scény, byly takové.. suché ????

20.07.2020 4 z 5

Jméno větru II. Jméno větru II. Patrick Rothfuss

Musím říct, že vypravěčský um Patricka Rotfusse je geniální. Když si to shrnu, tak se toho v knize moc neodehrálo, ale to jak je to vyprávěno je prostě dokonalé. Čtivé a skvělé.

19.07.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

S těžkým srdcem musím ubrat jednu hvězdu. Buď nejsem ve správném rozpoložení, nebo fakt nevím co, ale nebavilo mě to tak jako předchozí díly. Na Trentův příběh jsem se fakt hrozně moc těšila, ale nakonec to nebylo ono. :(

23.06.2020 4 z 5

Třpytící se město Třpytící se město Lenka Bandurová

Tak na druhé čtení se mi to líbilo stejně, jo asi bych našla pár věcí co by se daly vytknout, ale byly to prkotiny, na které jsem za chvíli zapomněla. Jediné co mě překvapilo, že to skončilo jinak než původní verze! Jsem v šoku! A ten původní konec se mi líbil více.
Jinak zpracování knihy je skvělé, kniha je nádherná.

Vkládám komentář, který jsem psala:
Musím říct, že jako milovnici historické romance se mi to moc líbilo. Asi nejlépe bych to popsala jako historickou romanci zasazenou do nového fantasy světa. Bylo to hodně romantické, jejich hašteření mě bavilo, akorát ten konec byl takový uspěchaný a já doufám, že autorka napíše další díl, abychom zjistili co je s Leiným paprskem a třeba jak jsou na tom další postavy. :)

22.06.2020 4 z 5

Alfa Alfa Larry Correia

Bavilo mě to trochu méně než předchozí díly, i když Harbingera miluju. Nevím, čím to je. Jako bylo to dobré, čtivé, ale do čtení jsem se musela trochu nutit. Asi si dám teď od Lovců trochu voraz.

05.06.2020 4 z 5

Vendeta Vendeta Larry Correia

Trochu to ztratilo to kouzlo nových postav a poznávání "nového světa", ale stejně to byla pecka. Miluji ten humor. Každá kapitola nabitá akcí a furt se odhalují nová tajemství. Skvělé!

25.05.2020 5 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

To teda bylo!
Vtipné, akční, dokonalé. Musím říct, že jsem to až tak dobré nečekala. Pokračuji dalšími díly. :)

18.05.2020 5 z 5

Nespasitelní Nespasitelní Michael R. Fletcher

Páni, tak to byla asi nejšílenější, ale taky nejzábavnější jízda, kterou jsem.kdy četla. Vážně to bylo skvělé. Ten svět, och, za mě dokonalost a těším se na další díl.

14.05.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Tak jo. Upřímně jsem automaticky čekala hate/love story. To se neodehrálo, každopádně je to velice skvělá a vtipná romantická kniha ze zajímavého prostředí. Ale kromě Zapatovského humoru, kterého je tady až, až, tak mi chyběl nějaký ten bručoun, do kterého bych se mohla zamilovat.

06.05.2020 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Už mi došly superlativy, které bych mohla vypisovat, takže se asi zdržím komentářů. Je to dokonalost.

04.05.2020 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Ty kokos, tak tomu říkám kvalitní záporák. Bylo to jiné než předchozí díly, to určitě, ale na druhou stranu to bylo hodně zajímavé, jinak. Opět to nebyl úplně můj šálek kávy, protože já mám prostě radši když dlouho nevíme jak a kdo vraždí a proč. Každopádně to bylo hodně emotivní a asi nejděsivější, že to bylo na základě pravdivých událostí. To prostě nechceš vědět, že se to děje v reálu. :D

29.04.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Ze začátku mě to moc nebralo tady ty kyber věci mě úplně neberou, ale ten konec byl napínavý jak kšandy a skvělý.

28.04.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Bylo to skvělé, ale kdybych mohla sálodlouze vykecat kdo je sochař, tak bych měla pár připomínek ke konci knihy.

26.04.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Ouch. Psycho. Dokonalé, děsivé, nechutné. Jsem ráda, že konečně Garcia nemusel být tentokrát nějak zachraňován. ????

23.04.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

To jsem přesně potřebovala! Geniální, pomstychtivý, surový a zvrhlý vrah, co se toho nebojí. Autor umí nastolit tu správnou atmosféru a překvapit, kdo je pravým vrahem. Robert Hunter je sympaťák a Garcia za ním zas tak moc nepokulhává. Tak nějak doufám, že by si na další případy mohli Mollie ponechat :D

22.04.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Tak za mě to bylo bohužel zklamání, prostě jsem čekala něco více ve stylu předchozích dílů. Nějakého vyčůraného a chytrého vraha, bohužel tohle mi nesedlo tématem. Každopádně i tak je to velice dobré čtivo a konečně se vrátil Wolf, takže to bylo snesitelnější.

21.04.2020 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

2,5 ⭐

Nevím, první polovina knihy byla celkem i fajn, nasmála jsem se, ale ten zbytek mi přišel psaný humorně hrozně na sílu. Některé pseudovtipné hlášky byly vyloženě trapné.

19.04.2020 3 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Zbožňuju fantasy příběhy s hate/love romantickou linkou. Zbožňuju Lou. Ta holka mě baví, kdy budou další díly!!!

17.04.2020 5 z 5

Čtyři mrtvé královny Čtyři mrtvé královny Astrid Scholte

Nebylo to vůbec špatné, fantasy detektivka s prvky sci-fi. Jo, moc fajn. Akorát já do toho šla, že na konci bude obrovské nečekané odhalení, ale já to z 3/4 odhadla, tak nevím, ale rozhodně to stojí za přečtení..

13.04.2020 4 z 5