AniDi AniDi komentáře u knih

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Nevím jestli to bylo tím, že právě takovou lehčí knihu jsem potřebovala, ale byla jsem nadšená. Moc hezky se mi četla, děj byl fajn. Určitě si ji i pokračování přečtu znovu. Miluji knihy ve kterých cítím to \"jiskření\" :) Autorku si určitě budu hlídat.
Tentokrát mi vůbec nevadilo, že hlavní hrdinka a hrdina jsou opět \"božsky krásní\", líbil se mi ten nápad se smlouvou a pobavila mě situace se psy z útulku.
Mám z knihy opravdu dobrý pocit. Doporučuji ke čtení.

22.08.2018 5 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Rozmlsala jsem se na prvním díle a s napětím očekávala pokračování ale... Po dočtení druhého dílu se děj vůbec nikam neposunul. A snad poprvé jsem musela dělat velké pauzy mezi čtením (obvykle, pokud mě kniha zaujme, přečtu naráz), protože mě neskutečně! rozčilovalo, jak se neustále rozebírají pocity hlavní hrdinky. A to bych nevydýchala přečíst víc než 30 stran. Ale ještě neztrácím naději, že další díl bude lepší. Ale pokud bude další díl pokračovat v duchu: "Jsi v pořádku"?, "Máš to tak těžké", "Jak se cítíš"? rozhodně sérii nedočtu. Waste time.

15.08.2021 2 z 5

Skandál Skandál Amanda Quick (p)

Čtení jsem si moc užila, kniha je vtipná a hodně romantická, cítím až "metafyzické spojení" ...

04.05.2021 5 z 5

Královnina pečeť Královnina pečeť Amanda Quick (p)

Romantika s lehkou detektivní zápletkou. Moc hezké, hlavní hrdinka naivní ale roztomile. Čtení jsem si užila.

04.05.2021 5 z 5

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Ale ano, hezké ale špička to nebyla. Zajímavý příběh i rozuzlení, to jsem nečekala ale hezky to zapadlo. Jako oddychovka na kterou pak zapomenete je kniha perfektní.

04.05.2021 4 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Naprosté překvapení, úžasná fantasy. Knihy (hodnotím všechny 3 knihy série) plné dobrodružství, silných postav včetně hlavní hrdinky, romantická linka méně předvídatelná a překrásná. Málem jsem se ke čtení právě této série nedostala, jelikož eknihy už nejsou k sehnání (tištěné knihy nečtu vůbec) a byla by to opravdu velká škoda. Dávám plný počet a dle mého zaslouženě. Přečtu rozhodně znovu.

09.04.2021 5 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Čtyři hvězdy jen kvůli oblíbené autorce. Historické knihy od Julie jsou naprosto top. Byla jsem zvědavá na její další sérii a bohužel mě zklamala. Námět ani příběh mi nesedl. Další číst nejspíš nebudu.

15.03.2021 4 z 5

Dcera čisté krve Dcera čisté krve Anne Bishop

Ze začátku pro mě velmi zmatené, hodně postav a současně více linií příběhů. Kniha je velmi zajímavě a poutavě napsaná, děj má spád, hlavní hrdinka je úžasná. Ale rozhodně to není žádná pohádka, některé věci pro mě byly až hrozně brutální, až skoro přehnané. Těším se na další díl.

22.01.2021 4 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Krásná fantasy, postavy sympatické, začátek mi přišel podobný se Skleněným trůnem. Jen prostě mám pocit, jako kdybych dočetla první kapitolu, přes 300 stránek a děje tolik nebylo a to jsem měla radost, že konečně zase fantasy, která je ukončená a nemusím čekat na další díl. Postava Valeka byla taky trochu zvláštní, možná jsem nepozorně četla ale přišlo mi, že čím dál jsem četla, tím byl mladší. Určitě opět přečtu.

18.11.2020 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Shrnu dojmy z celé série. Po předchozí nedokončené sérii o čarodějnicích, se mi nechtělo tento svět ještě opustit, tak jsem si našla Čas čarodějnic. První díl byl pro mě dost zamotaný ale čtivý, celkem rychle mě chytil, druhý díl jsem brala jako dobrou komedii už díky faktům z historie ale přesto mě bavila, třetí závěrečný díl už jsem četla jedním dechem. Konec super, překvapivě neroztahaný ale byla jsem ráda, že jsem u konce. Teď jen přemýšlím, jestli nejsem taky částečně upír, když se mi občas vaří krev....

03.11.2020 5 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Nádherná obálka, kniha plná dobrodružství i sympatičtí hrdinové. Plný počet hvězd ale dát nemůžu, pro mě nebyla dostatečně promyšlená romantická linka. A to je mi moc líto. Chybělo mi silné pouto mezi hrdiny.

21.10.2020 3 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Čekala jsem hodně a přání bylo naplněno. Úžasný příběh, zase něco nového. Moc se těším na další díl.

20.07.2020 5 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Začátek mě příliš nezaujal ale vydržela jsem a nelituji. Příběh měl spád a bylo to takové prima dobrodružství. Ač už nepatřím do cílové věkové skupiny, čtení jsem si užila. Rozhodně můžu doporučit.

09.06.2020 5 z 5

Levandulové ráno Levandulové ráno Jude Deveraux (p)

Sladké, nenáročné a vtipné čtení. Kdo hledá zajímavý děj, vtipné dialogy a velkou dávku romantiky, neprohloupí pokud sáhne po této knize. Bavila jsem se a na konci i lehce ukápla slza.

25.05.2020 5 z 5

Skvělá partie Skvělá partie Jude Deveraux (p)

Nádhera, napínavý děj s velkou dávkou romantiky. Chemie mezi hlavními hrdiny byla téměř hmatatelná. Užila jsem si čtení a jsem si jistá, že přečtu znovu. Krásná napínavá oddechovka.

20.05.2020 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Nádhera, naprostý potižek ze čtení. Nenáročná jednohubka pro romantické duše z prostředí střední školy. Nechápu tak nízké hodnocení, je možné, že mi právě úplně sedla ale kniha měla krásný děj, hlavní hrdinka byla moc prima, děj mě vtáhl od začátku až do konce a ta chemie mezi ní a jím byla nepřekonatelná. Prostě krásný zážitek.

14.05.2020 5 z 5

Luxus Luxus Anna Godbersen

Parádní pohádka, hlavní hrdinka mě nezaujala, její sestra to je jiné kafe. Chemie fungovala, romantické počteníčko. Nevím proč jsem čekala sérii podobnou Selekci, každopádně jsem nebyla zklamaná, protože i tyto čisté "romanťárny" s propracovanějším dějem já můžu. Klidně doporučuji.

05.05.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Pokud bych nečetla recenze a komentáře níže, byla bych velmi nadšená. Bohužel a právě proto jsem čekala mnohem více, zařazení mezi horory se mi nezdá. Ale příběh se četl rychle a byl dobře vymyšlený, chvílemi měl tíživou atmosféru. Nebylo to špatné, škoda nesplněných očekávání.

04.05.2020 4 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Po přečtení prvního dílu bych řekla celkem dobré. Měla jsem trochu problém s otázkou otroctví a příliš jsem nevěřila hlavním hrdinům nehynoucí lásku, která byla naznačovaná. Naopak oceňuji inteligenci hlavní hrdinky. Jsem zvědavá na další díl, který už čeká :)

01.04.2020 3 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Nádhera. Snad každou fantasy sérii srovnávám s pocitem, který ve mě vyvolaly Dvory a tahle série je téměř tak úžasná. Ještě jsem nedočetla a už rychle objednala druhý díl. Zápletka originální, rychle a lehce se čte, neobsahuje nudné pasáže, tak vás nenutí přeskakovat. A romantická linka je sice předvídatelná ale já prostě miluji bad boye :) Tak moc mě mrzí, že dnes sice vyšel druhý díl ale ne jako ekniha, už bych četla dál.

31.03.2020 5 z 5