Dcera čisté krve

Před sedmi sty lety černá vdova prožila mystické vidění a z pavučiny jejích snů a vizí vzešlo starodávné proroctví. Nyní se říše Temnoty připravuje na příchod Královny, která bude vládnout mnohem větší mocí a silou než samotný pán Pekla. Ale Královna je ještě mladá, přístupná všem vlivům a korupci. Kdo ovládá Královnu, ovládá i Temnotu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29865/dcera-ciste-krve-By8-29865.jpg 4167

Černé drahokamy 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Triton

Daughter of the Blood, 1998

Kniha Dcera čisté krve

AniDi

Ze začátku pro mě velmi zmatené, hodně postav a současně více linií příběhů. Kniha je velmi zajímavě a poutavě napsaná, děj má spád, hlavní hrdinka je úžasná. Ale rozhodně to není žádná pohádka, některé věci pro mě byly až hrozně brutální, až skoro přehnané. Těším se na další díl.

denniys
04.12.2020

Kniha má poměrně chaotický začátek a je trochu těžší se zorientovat..není to tím, že by v ní bylo nějak hodně postav nebo byl děj až tak složitý - spíše to působí, jako by sama autorka nevěděla, jak nám svůj svět představit a v úvodu tápe...příběh sám o sobě se mi moc líbil a na další díly se těším..baví mě hlavní hrdinové - záporáci, kteří vlastně záporáci nejsou..a nejvíc se těším až všem Čarodějka ukáže svou celou moc..

HoneyH
18.10.2020

Kniha na mě velmi zapůsobila svým zadumaným charakterem. Mám z ní zvláštní pocit. Jako by z ní dýchalo něco temného a zároveň mě k sobě připoutávala něčím světlým. Rozhodně stojí za přečtení.

barbb8k
03.08.2020

Ze začátku bylo trochu obtížné se zorientovat v takovém množství postav a jmen. Ale i tak, když u čtení zaplete mozek a lehce nad tím zapřemýšlíte, všechno hned pochopíte.

Do děje jsem se začetla hned od prvních pár stránek a neputil mě až do konce.
V knize se toho vždy děje tolik, že prostě musíte číst dál, abyste se dozvěděli, co se stane.

Hlavní hrdinka je mi neskutečně sympatická, protože i když je ještě hodně mladičká, její myšlení a uvažování je podobné dospělému člověku.

Romantická linka v se v tomto díle ještě tolik nevyvíjí, ale i tak je naprosto úžasná. Sice to není normální romantická linka, kterou známe z ostatních knih, přesto je velmi krásná.

BlueIvy
18.04.2020

Psychadelický zážitok toto..

gabice4
15.10.2019

Začátek knihy pro mě byl zmatený....... Stále jsem se neorientovala v tom, kdo co je a proč to tak je. Konec už me vtáhl do sveho příběhu.

Morganna
05.07.2019

Prvých 50 strán bolo náročných, úplne nový svet nepodobný ničomu čo som kedy čítala, ale potom som pokračovala bez pauzy, rovno presedlala na druhú a tretiu. Milujem celú sériu, ku koncu som aj plakala. :-)

RavenKate91
22.08.2018

Z počátku jsem se moc nechytala, ale potom se to rozjelo a velmi mě děj vtáhl.
Možná s větším odstupem se k četbě někdy vrátím, ale zatím jsou jen smíšené pocity. Stále na mě čekají ještě dva díly...

magie americká literatura sex

Anne Bishop
americká, 1955

Kniha Dcera čisté krve je v

Právě čtených10x
dalších seznamech6x