AniDi AniDi komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Páni, vážně konečně zajímavý příběh. Strašně mě mrzí, že jsem knížku přečetla tak rychle za jeden den. Prostě jsem musela vědět co se bude dít dál. Pro mě měla ten wau efekt! Přiznám se, že jsem už četla všechny díly a píšu komentář zpětně, prostě mě to chytlo tak, že jsem musela ihned číst další díl. Citlivé a romantické duše jako já si ji určitě nenechte ujít.
Byla jsem po přečtení anotace skeptická ale stálo to za to. Doporučuji s klidným srdcem.

22.10.2018 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Těšila jsem se na pohádku a v tomto směru mě určitě knížka nezklamala. Bylo mi Elly tak líto a byla jsem ráda, že to dopadlo jak to dopadlo. Ale nemohla jsem se do knížky vcítit, to je ale jen můj problém. Byla hezká ale za mě top určitě ne. Přesto nelituji, že jsem ji četla.

20.10.2018 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

V některém z komentářu jsem si přečetla, že kniha je lepší než Papírová princezna. Dle mého není ale přesto je krásná. Často narážím na knihy, které jsou uměle natahované, v tomto případě je tomu naopak. Chtěla bych vědět víc o jeho vztahu k otci, co bude nakonec ona dělat, co studovat a hlavně jsem se nedozvěděla, co udělal s těma dvěma co je chtěli rozdělit. Určitě ale doporučuji.

18.10.2018 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Jedno velké zklamání, celou sérií probíhal boj mezi Tessou a Hardinem, čekala jsem, že v posledním díle dojde na happy end, který se konal ale tak urychleně, že mě to zklamalo. Alespoň v posledním díle jsem si chtěla přečíst, že jim to klape, jak žijí, co bude se svatbou atd. Jenže oni bojovali pořád a najednou jsou spolu. A Londan? Koho si to tedy vzal? Asi si znovu nepřečtu.

18.10.2018 2 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Určitě lepší než druhý díl, líbí se mi, že Tessa opravdu odjela i bez Hardina. Konec mě nepřekvapil, tušila jsem tento zvrat. Souhlasím, že autorka mohla celou knihu zkrátit, ale i tak jsem si jí vychutnala. Jsem opravdu zvědavá, zda bude mít série happy end. Hned se vrhnu na další díl.

16.10.2018 3 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Je mi to moc líto, ale jak už jsem si přečetla v komentářích níže, musím potvrdit, že děj se nikam moc neposune, neustále se řeší dokola to samé. Popravdě mě až chvílemi rozčilovalo, že ho zase vzala na milost. Autorka to hodně moc hrotí. Přesto se jdu pustit do dalšího dílu. Snad to bude lepší. První díl mě nezklamal ale tento lehce ano.

14.10.2018 1 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Čtivá knížka, vůbec mi nevadilo 500 stran, a ten konec, páni:) To jsem nečekala. A to se mi líbilo nejvíce, většinou se dost dobře dá říct, jak kniha zkončí ale tohle bylo překvápko. Určitě se pustím do druhého dílu. Pro věčné romantičky (jako já), které prostě milují nebezpečné a komplikované mužské duše, vřele doporučuji.

14.10.2018 4 z 5

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

Tak nevím, knihu jsem dočetla ale určitě znovu číst nebudu. Zdá se mi, že se příliš rozvíjeli nepodstatné věci a ty podstatné byli v ústraní. Chybělo mi nějaké překvapení, něco čemu říkám "wau" efekt.
SPOILER! Calie s Alexem se podruhé viděli a hned na to skočili, to jako fakt? Ani neví co spolu mají za pavztah a hned mu jde převrátit život vzhůru nohama? A tím myslím vztah s mámou.
Ani nevím jestli bych ji doporučila ke čtení, četla jsem mnohem mnohem lepší knížky.

05.09.2018 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knihu jsem si vybrala kvůli hodnocení a komentářům, nicméně jsem se do ní nemohla vcítit. Pro mě chyběl ten "wau" efekt. Určitě přečtu i další knihy autorky, doufám, že se mi další kniha bude líbit víc.

01.09.2018 2 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Nevím jestli mi knížka právě přesně sedla ale přečetla jsem jí naráz. Musela jsem. Děj byl tak svižný. Od typu těchto knížek se dost lišila v tom, že chyběla obvyklá "omáčka" okolo. Druhou půlku knížky jsem snad celou probrečela. A navíc... opravdu jsem nečekala takový konec. Byla to nádhera, moc jí doporučuji a určitě znovu přečtu.

30.08.2018 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Fajn, je to napínavé a jsem zvědavá jak vše dopadne. Počkám si i na třetí díl.

22.08.2018 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Upřímně jsem nic světoborného neočekávala. Ze začátku jsem si říkala, že to nebude kniha pro mě. Ale četla se překvapivě rychle, ikdyž ty dialogy byly občas šílené.
Protože jsem ale hodně zvědavá, co je tím tajemstvím, přečtu další díly.

22.08.2018 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Netušila jsem, že mě Royalovi tak nadchnou, vlastně jsem čekala lehkou romantiku pro dospívající. Ale dostala se mi pod kůži, to jiskření mezi Ellou a Reedem bylo úžasné. Určitě řadím mezi oblíbené a znovu si přečtu, určitě doporučuji přečíst.

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Děj mě pohltil, ikdyž jsem knihu odložila, znovu mě vtáhla, prostě nezapomenete co se stalo, což se mi občas stává. Je to napínavé ale hezkým způsobem. Chápu Sof, že se chtěla pomstít a chápu Lucu. Očekávala jsem tento konec ale stejně mě to nezklamalo. Klidně bych si přečetla co se s nimi stalo dál. Kéž bych celou sérii mohla přečíst znovu poprvé :)

Inferno Inferno Catherine Doyle

Vážně super, přečteno za jedno odpoledne. Hrozně se mi líbí vztah Sof a Lucy a kam to směřuje...

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Po Royalech jsem sáhla po této sérii a je mi upřímně líto, že jsem ji již přečetla. Nemohla jsem se od knih odtrhnout, ikdyž mafiánská tématika mě vůbec neláká. Kniha měla vše v co jsem doufala. Lásku, romantiku, napětí a hezký konec. Určitě si všechny 3 díly přečtu znovu. S klidným srdcem můžu doporučit ke čtení.

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Nevím jestli to bylo tím, že právě takovou lehčí knihu jsem potřebovala, ale byla jsem nadšená. Moc hezky se mi četla, děj byl fajn. Určitě si ji i pokračování přečtu znovu. Miluji knihy ve kterých cítím to \"jiskření\" :) Autorku si určitě budu hlídat.
Tentokrát mi vůbec nevadilo, že hlavní hrdinka a hrdina jsou opět \"božsky krásní\", líbil se mi ten nápad se smlouvou a pobavila mě situace se psy z útulku.
Mám z knihy opravdu dobrý pocit. Doporučuji ke čtení.