anibeni anibeni komentáře u knih

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Krásný a čtivý příběh a i když jsem velmi brzo začala tušit souvislosti, nevadilo mi to..

19.02.2020 4 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

Velmi dobře napsaný psychologický thriller.. Střídání osob ani přítomný čas mi vůbec nevadil. Knihu jsem přečetla téměř na jeden zátah..

20.01.2020 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Kniha je zvláštní a těžká, a to svým tématem o autismu.. Náhled do rodiny, kde matka s dcerou zvládají život s těžkým autistou, je ohromující.. a pro většinu lidí nepředstavitelné..

07.01.2020 5 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Ale jo, proč ne.. když rozlučka se svobodou, tak to asi musí být pořádná jízda.. tenhle poslední díl byl takový nějaký klidný, o což se postaral samotný úvod..

05.01.2020 4 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Zatím asi nejslabší díl, nicméně jako oddychovka na jedno šedivé a nudné odpoledne to bylo dobrý..

04.01.2020 3 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Po přečteném prvním díle jsem si již zvykla na styl psaní a i když to stále není ono, už mi to tolik nevadilo. Nicméně oproti prvnímu dílu byla tato kniha hodně předvídatelná.. jednoduše řečeno - zápletka v podobě nepochopení se a odchod, následné udobřování a vysvětlování.. co se i ale tady hodně líbilo, byla rodina a přátelé..

03.01.2020 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

I když jsem knížku přečetla za jeden večer a jedno dopoledne, nesedl mi styl vyprávění, kdy hlavní hrdina mluví se čtenáři.. jako oddychovka dobrý, místy to bylo vtipné .. jen ten styl..

03.01.2020 4 z 5

Zakázaná láska Zakázaná láska Tabitha Suzuma

Zvláštní téma, zvláštní rodinná situace.. Konec byl asi smutný, ale když nad tím tak přemýšlím, jinak to asi dopadnout nemohlo..

31.12.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Přečteno jedním dechem.. zhruba od půlky jsem začínala něco tušit, ale samotný závěr knihy fakt překvapil..

26.12.2019 4 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Celá kniha se mi četla jedním dechem.. neustále jsem se propadala do minulosti stejně jako Julie a čekala, jaký konec nás vlastně čeká... a konec byl opravdu překvapivý..

23.12.2019 5 z 5

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

Krásný a milý příběh... co víc dodat..

23.12.2019 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Po Sedmilhářkách přišlo tak trochu zklamání.. kniha mi přišla docela nudná... furt se řešilo, že se něco stalo a pak se řešilo, jak se s tím kdo vyrovná... Nemělo to spád a dočetla jsem to jen proto, jestli mě tam nakonec přece jen něco nepřekvapí..

18.12.2019 3 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Nenáročná oddychovka, docela předvídatelná..

01.12.2019 4 z 5

Pán much Pán much William Golding

Je to zvláštní kniha.. Na jednu stranu silná, při jejímž čtení člověk ani nedutá a čeká chvilku, kdy se bezstarostné hraní na ostrově změní v něco strašného... na druhou stranu je to kniha těžce napsaná.. některé pasáže mi daly zabrat... a až po několikerém přečtení mi došlo, co se vlastně stalo..
Celkově ale hodnotím tuto knihu velmi kladně a jsme ráda, že jsem ji díky výzvě přečetla..

20.11.2019 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Tahle kniha nikoho neurazí, mě teda ani nenadchla.. Taková oddychová detektivka.. Navíc jsem neustále měla v podvědomí Deset malých černoušků.. Možná proto mě to až tak nebralo?? Nevím.. Každopádně jsem od toho asi čekala trochu víc..

13.11.2019 3 z 5

Amélie a barevný svět Amélie a barevný svět Petra Neomillnerová

Stále pěkný příběh, ale první díl byl podstatně lepší..

03.11.2019 4 z 5

Amélie a tma Amélie a tma Petra Neomillnerová

Příběh je krásný.. co víc dodat..

31.10.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Asi jsem od této knihy čekala něco jiného, než se mi dostalo.. Přitom námět je super, mohlo se za tím skrývat cokoli... ale toto..? Mírné zklamání..

28.10.2019 3 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Příjemné zakončení trilogie.. ani jsem to nečekala jinak, ale to mi nevadilo, občas je prostě děsně fajn nechat se zlákat obyčejným příběhem plným vášně, hádek a lásky a jen si tak v klidu číst..

28.10.2019 4 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Tento díl mi přišel o něco lepší než díl první... stalo se tam toho víc než dost a i když je kniha hodně předvídatelná, jako oddychovku to beru..

28.10.2019 4 z 5