Angelika92 Angelika92 komentáře u knih

Kniha o biči Kniha o biči Vladimír Páral

Nevím, co si mám o téhle knize myslet. Očekávala jsem asi něco úplně jiného.

10.11.2021 2 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Skvělá série. Jedna z mých nejoblíbenějších.

09.11.2021 5 z 5

Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie Eduard Petiška

Knihu jsem četla jako dítě. A vzpomínám na ni s radostí do teď.

09.11.2021 5 z 5

Tato kniha je o životě této herečky, o seriálu jsou psané opravdu jen 2 kapitoly v této knize. Nečekala jsem od toho zázrak, ale skvěle se mi četla.

Mezi náma holkama Mezi náma holkama Lindsey Kelk

Konečně jsem se dopracovala k poslednímu dílu této série. Dopadlo to nad moje očekávání. Myslím, že je to nejlepší kniha z této série.

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

Čteno jenom kvůli čtenářské výzvě. Ale kniha mě opravdu překvapila.

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Přečteno jenom kvůli čtenářské výzvě. Celkem fajn počtení, ale nic extra od toho neočekávejte.

09.11.2021 3 z 5

Všichni dospěli Všichni dospěli Jami Attenberg

Ztráta času čtením této knihy a škoda papíru na vydání této knihy

07.11.2021 odpad!

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

I po přečtení špatných recenzí jsem chtěla dát knize šanci. Po přečtení chápu. Opravdu děs! 3 hvězdičky za to, že posledních cca 50 stran mě pobavilo.

04.11.2021 odpad!

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

Zpracování je krásné. Ale popravdě, bych doporučovala číst až po přečtení stmívání. Jinak se z toho nedozvíte všechny podstatné věci.

12.09.2021 5 z 5

Lahodně s Ellou a přáteli Lahodně s Ellou a přáteli Ella Woodward

Pěkná kuchařka. Ale upřímně z ní asi nic vařit doma nebudeme.

07.09.2021 3 z 5

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den Ella Woodward

Určitě v knize jsou originální recepty. Dle mého názoru je to škoda papíru. Nemusela tahle kniha v kapesním vydání ani vyjít. 3 hvězdičky za hezké zpracování.

06.09.2021 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Chvílemi přišlo chování postav výstřední. Chápou Margot, že se nedokázala hned zvyknout na Trinu. Peter mi přišel chvílemi jako nabubřelý pitomec. A otec Lary to chvílemi asi přeháněl. A korunu tomu opravdu dala matka Petera. Ale stejně mi poslední kniha přišla nejlepší. Chvilkami jsem si i pobrečela. Opravdu skvělá, čtivá a dobře napsaná jako předešlé díly.

19.08.2021 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

První díl se mi líbil více, ale i přes to jsem si knihu zamilovala. Měla jsem při její četbě nostalgickou náladu a zavzpomínala jsem si na první lásky a trable na škole. Stejně poutavě psané jako předešlí díl.

15.08.2021 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Očekávala jsem od toho mnohem více. Dobře se mi to četla, za 3 dny přečteno. Nemusela jsem se ke čtení nutit. Příjemná, oddechová četba.

P.S. Kniha je rozhodně lepší než film!!!!

09.03.2021 5 z 5

Průvodce automobilovými znaky: Loga a jejich grafické zpracování Průvodce automobilovými znaky: Loga a jejich grafické zpracování kolektiv autorů

Pro fanoušky a lidi, kteří se zajímají o loga automobilů a historii automobilek.

07.03.2021 3 z 5

Kluci z Lapače Kluci z Lapače Alena Bartošíková

Pěkná kniha, chvíli jsem trošku "bojovala" s nářečím, ale krásně napsaná.

16.02.2021 5 z 5

Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Jody Revenson

Velmi krásná kniha. Miluji sérii o HP. Jsem do kouzelného světa zamilovaná už od dětství. Krásná ilustrovaná kniha plná informací.

09.02.2021 5 z 5

101 burgerů a sliderů 101 burgerů a sliderů kolektiv autorů

Čekala jsem, že to bude propadák, ale mile jsem překvapena. Hodně zajímavé recepty, určitě doma nějaké vyzkoušíme.

01.11.2020 3 z 5

Citrony a limety Citrony a limety Ursula Ferrigno

Celkem zajímavá kniha. Nepředpokládám, že bych podle některých receptů vařila. Ale dá se dočíst něco z historie limetek a citronů.

30.10.2020 4 z 5