Angelika92 Angelika92 komentáře u knih

Jedna z mála knih, která na mě udělala takový dojem. Jsem z ní učarovaná. Je poutavě napsaná, jako kdyby jste si povídali se svým dobrým známým.

14.01.2024 5 z 5

Milovník čaje Milovník čaje Fabio Petroni

Kniha je krásná, to se musí nechat. Krásné fotky, popis čajů a jeho přípravy. Tuto knihu by si měl pořídit každý milovník čaje. Na konci jsou zajímavé recepty, ale asi se jimi nenechám inspirovat.

26.10.2023 4 z 5

Tři oříšky pro Popelku Tři oříšky pro Popelku Miroslav Graclík

Pohádku Tři oříšky pro popelku mám velice ráda, ale tohle ? Dalo se číst prvních 60 až 80 stran, stále se opakující informace, půlka knihy je bulvár.

10.08.2023 1 z 5

Jonas Brothers - Obrazový slovník Jonas Brothers - Obrazový slovník Walt Disney

Moc pěkně zpracovaná kniha, je sice spíše pro fanoušky JB.

08.08.2023 5 z 5

Gigolo Gigolo Greg Golden

Kniha nenadchne ani neurazí, ale je to příjemné čtení a skvělá oddechovka.

30.07.2023 5 z 5

Sex ve městě 2 Sex ve městě 2 Candace Bushnell

První díl se nedá vůbec srovnat s tím druhým. Tahle kniha se dala číst, měla nějaký děj, linii.. za mě sice průměr, ale nečekala jsem, že ji dočtu.

23.07.2023 3 z 5

Papírový dům: Akademie Papírový dům: Akademie Ivan Tapia

Kniha je pro ty, kteří mají rádi únikové knihy a jsou fanoušky tohoto seriálu. Mě únikové knihy nic neříkají, ale zpracování knihy je pěkné. I za mě je tam mnoho textu.

11.07.2023 2 z 5

Trojka Trojka Richard Sacher

Když knihu nebudete brát vážně, tak se celkem i zasmějete.

09.05.2023 3 z 5

Zatmění: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem Zatmění: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem Mark Cotta Vaz

Moc pěkná kniha.

09.05.2023 5 z 5

Otevřená zpověď rodiny Prudilů Otevřená zpověď rodiny Prudilů Daniela Kántorová

Musím se přiznat, že jsem se u toho opravdu nasmála.

08.08.2022 4 z 5

Základy BDSM pro začátečníky Základy BDSM pro začátečníky Michelle Fegatofi

Opravdu základy BDSM. Pro člověka, který se začíná o toto téma zajímat, tak určitě přínosné. Ale není to žádný návod na to, jak správně to dělat.

03.03.2022 5 z 5

Holky jsou přece bezva Holky jsou přece bezva Karin Kampwerth

Četla jsem před mnoha lety. Matně si to sice vybavuji, ale kniha se mi líbila.

03.03.2022 5 z 5

Mýty o celulitidě: Nejde o tuk, ale o tkáň Mýty o celulitidě: Nejde o tuk, ale o tkáň Ashley Black

Kniha o produktu autorky. Aniž by jste si nekoupili její produkt, tak se nedozvíte jestli je to pravdivé nebo ne.

03.03.2022 1 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Neříkám, že se to nedalo číst. Tato kniha má určitě své čtenáře. Ale prostě byla zvláštní.

03.03.2022 2 z 5

Devět a půl týdne Devět a půl týdne Elizabeth McNeill (p)

Film jsem sice neviděla, ale kniha se mi líbila. Pro mě čtivá a děj rychle ubíhal.

25.02.2022 5 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Velmi čtivá, vtipná kniha. Za mě super oddechovka.

25.02.2022 5 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Krásná nostalgie, jako kdybych se vrátila do dětských let.

25.02.2022 3 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Takový konec jsem nečekala. chvílemi mi to přišlo spíše nechutný.

25.02.2022 odpad!

Sladké podlehnutí Sladké podlehnutí Opal Carew

Opravdu velmi zajímavá četba. Za mě super četba, hltala jsem každé slovo. Řekla bych, že člověk musí mít trošku žaludek na tuto knihu.

22.02.2022 5 z 5

Kniha o kávě Kniha o kávě Petra Veselá

Krásná kniha pro milovníky kávy.

22.02.2022 4 z 5