Angelika92 Online Angelika92 komentáře u knih

Ilustrovaná máma Ilustrovaná máma Jacqueline Wilson

Hodně zajímavé téma pro knihu. A myslím si, že autorka to pojala velmi bravurně.

04.04.2020 5 z 5

Slavná hvězda Slavná hvězda Jacqueline Wilson

Možná jsem na tyto knihy stará, ale já si tak nepřipadám. Občas potřebuji takové knihy, abych utekla od různých detektivek apod. Kniha se mi líbila. Asi nemám co jinak dodat.

04.04.2020 4 z 5

Uvězněni Uvězněni Dana Šimková

Jsem ráda, že jsem počkala. Počkala jsem si 6 let, abych tuto knihu přečetla. A přitom jsem ji celou dobu měla v knihovně. S osobním věnováním. Děkuji ti, že jsem jedna z postav. Myslím, že čekání takovou dobu stálo za to. Kniha je skvělá - není to sice můj žánr.

Kniha má skvělý děj, spád a dobře se čte. Nic se zbytečně nerozmazává a v polovině knihy jsem byla pohlcena dějem a nemohla jsem odtrhnout oči!

03.04.2020 5 z 5

Dlužná částka Dlužná částka Eva Tvrdá

Neznám mnoho knih od této autorky (četla jsem dohromady 2), nemám ráda detektivky. Přečetla jsem knihu jen kvůli čtenářské výzvě. A kniha se mi líbila. Myslím, že měla celkem rychlý děj a lehce se dala přečíst.

03.04.2020 5 z 5

Očima vidět / Očami vidźeć Očima vidět / Očami vidźeć Eva Tvrdá

Kniha není můj žánr četby. Ale během odpoledne jsem ji přečetla, očekávala jsem, že ji ani nedočtu.

01.04.2020 3 z 5

Jakub a copatá Miki Jakub a copatá Miki Marcella Dostálová

Pěkný příběh o dvou malých dětech.

Mamutov Mamutov Michal Vaněček

Pěkná pohádka a ilustrace pěkné.

29.03.2020 5 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Knihy této autorky mám velmi ráda. Dají se rychle přečíst a nemůžete od nich odtrhnout oči. Viděla jsem i filmové provedení.

Vyšívané pohádky Vyšívané pohádky Vendula Chalánková

Klasické pohádky s pěknými ilustracemi.

29.03.2020 3 z 5

Zásnuby - Tajemné dobrodružství na Manhattanu Zásnuby - Tajemné dobrodružství na Manhattanu Tasmina Perry

Oddechové, pohodové čtení na večer či odpoledne ke kávičce. Moc pěkný příběh a skvěle napsané.

23.02.2020 5 z 5

Sněhová královna Sněhová královna Hans Christian Andersen

Moc pěkná pohádka.

10.02.2020 5 z 5

Jak potvrdit lásku Jak potvrdit lásku Meg Cabot

Téma a děj knihy se mi líbil, každopádně by si zasloužil lepší zpracování. Rozhodně bych děj více rozvinula a konec byl moc rychlý! Kniha psaná v textovkách a emailech není nic pro mě. Ale kniha se rychleji četla.

10.02.2020 3 z 5

O upírech a vlkodlacích O upírech a vlkodlacích * antologie

Tohle téma mě celkem zajímá, skvěle se mi kniha četla. Čtivá, zajímavá, je to nenáročné čtení.

07.02.2020 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Z pohledu Christiana se mi to četlo mnohem lépe. Hlavně mě zajímala část, kdy se zřítil s vrtulníkem, co se dělo..

27.01.2020 5 z 5

Nikdy jsem nebyla tak zblázněná do knih(y) jako do Harryho Pottera. Je to naprosto skvělá série. Sice některé díly jsou horší (jak u koho), ale kdo kdy napsal takovou sérii knih, ze které by zešílel celý svět? Rowlingová nenásilným způsobem probudila v mnoho lidí chuť číst...

21.01.2020 5 z 5

Jamie Dornan - Odstíny touhy Jamie Dornan - Odstíny touhy Alice Montgomery

Kniha jako taková super, pro fanoušky asi něco jako bible. Ale podle mého názoru někdo dostal zadání a napiš referát minimálně na 200 stran. Spoustu věcí bych úplně vypustila.

17.01.2020 2 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Chvílemi mi to už přijde jako "slaďárna". Zdlouhavé a opakující se skoro to stejné. Filmové zpracování u mě vede než to knižní. Ale říkám si, že jako útěk od reality mi to přijde vhod. :-D

17.01.2020 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Od chvíle, kdy jsem ve filmu viděla scénu, kdy Hermiona čte z knihy příběh Tří bratrů - musela jsem tu knihu mít. V té scéně jsem se do té knihy "zamilovala"...

17.01.2020 5 z 5

Očekávala jsem BUM. Prostě něco extra. Ale i tak se mi to dobře četlo.

17.01.2020 5 z 5

Sice nemám ráda čtení scénářů, ale kniha se vydařila. Za mě super. Miluji sérii Harryho Pottera.