Angelika92 Angelika92 komentáře u knih

Myslela jsem si, že mě to nebude bavit. Ale je to pecka. Rowlingová nezklamala!

14.01.2020 5 z 5

Gin Gin kolektiv autorů

Dobré počtení, historie a vznik ginu je velmi dobře popsán. Pro milovníky tohoto nápoje celkem super informace.

08.01.2020 5 z 5

Věř, běž a dokážeš Věř, běž a dokážeš Ladislav Raego Pham

Kniha je super, mám Raega ráda. Dokázal jen to, co chtěl - splnil si svůj sen. Ať si ostatní myslí co chtějí. A ti, kteří na něj plivou, jen závidí. Nedoporučovala bych knihu číst těm, kteří ho nemají rádi.

01.01.2020 5 z 5

Koupeno v levných knihách. Za ty peníze nekup to! :D Jinak celkem fajn čtení, rozhodně bych zkrátila rozhovor autorky na začátku knihy - velmi zdlouhavý.

23.09.2019 4 z 5

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Autorku mám velmi ráda, její knihy se mi velmi dobře četly. Nečekala jsem takový konec, asi věřím v nápravu chlapů díky lásce.. :D

13.07.2019 5 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Kniha není přímo z červené knihovny. Je to hlavně psané na téma BDSM. Řekla bych, že lepší jak 50 odstínů šedi.

21.03.2019

Knihu jsem přímo hltala! Můžu jen doporučit.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Přečetla jsem jedním dechem! Sice jsem ze začátku blázinec kolem stmívání nechápala, ale když jsem si přečetla knihu, tak jsem pochopila.

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Četla jsem jako povinnou četbu na škole. Moc mě to nenadchlo, ale je to klasika.

21.03.2019 3 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Četla jsem na škole jako povinnou četbu. Čtivá, moc se mi líbila.

21.03.2019 2 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Moc dobré čtení, kniha mě bavila.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tato kniha je klasika. Moc pěkné čtení.

21.03.2019

Ženu ani květinou... Ženu ani květinou... Simona Monyová (p)

Ze začátku jsem měla trochu potíže se přes děj nějak prokousat. Tehdy, když jsem ji četla, tak jsem moc tyto knihy nečetla. Měla jsem radši fantasy. Ale teď se ráda ke knihám od spisovatelky vrátím a přečtu si je znova.

21.03.2019 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Knihy na téme kolem světové války nemám moc ráda. Ale příběh je pěkný. I dobře se mi četl.

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Knihy od této spisovatelky mám ráda. Je to fajn pohodové čtení.

Revizor Revizor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Než jsem knihu začala číst, tak se mi do toho moc nechtělo. Ale děj je fajn, i dobře se mi kniha četla.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Je to klasika, četla jsem na škole kvůli povinné četbě.

Tajemství Tajemství Jacqueline Wilson

Kniha jsem četla několikrát, měla jsem ji strašně ráda.

20.03.2019 4 z 5

Já, Voayer Já, Voayer Mário Petreje

Sice jsem od knihy čekala více, ale i tak jsem knihu hltala. Toto téma bylo tehdy pro mě dost aktuální. :-)

20.03.2019 5 z 5

Stránky jsem úplně hltala. Super novela!

20.03.2019 5 z 5