Ženu ani květinou...

Kniha Ženu ani květinou ... vypráví o tom, co všechno zraňuje mužské ego, a co všechno jsou ženy schopny snášet ve jménu takzvané osudové lásky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25567/big_zenu-ani-kvetinou-Ovh-25567.jpg 3.9368

Kniha Ženu ani květinou...

ArwenAragorn
19.08.2020

Můj náhodný výběr a první od Simony Monyové. Knížka o tom, jak my ženské dokážeme být blbé - a to nemyslím ve zlém.

MamaKnihomolka
01.01.2020

Příjemná, čtivá oddechovka. Velmi silné téma a příběh.
Člověk se zamyslí jaké vnitřní pocity a trápení týrané ženy mají a jak těžké je z toho vycouvat ( pokud to někdy ještě jde). Celkově ke knížkám autorky jsem se dostala až dlouho po její smrti a tato mě obzvlášť zajímala už jen proto, že vím jak autorka skončila a čím si prošla.

Doubravka1975
24.08.2019

Krátký smutný příběh ze života. Možná inspirovaným jejím vlastním životem a pokud jsem dobře pochopila konec, tak, tak si ho možná autorka představovala. Bohužel u ní to dopadlo jinak.... a je mi to moc líto. Však taky ten název knihy a obálka mluví za vše

JancaMia
12.04.2019

tak tohle bylo hodně živé, syrové a hodně autentické ze života autorky , je mi líto těch žen které si tímto procházejí ..

Angelika92
21.03.2019

Ze začátku jsem měla trochu potíže se přes děj nějak prokousat. Tehdy, když jsem ji četla, tak jsem moc tyto knihy nečetla. Měla jsem radši fantasy. Ale teď se ráda ke knihám od spisovatelky vrátím a přečtu si je znova.

Vendas
19.03.2019

Uz nazev knihy vypovida o cem bude.

Sharona73
24.02.2019

Nic podobneho jsem nastesti nezazila, proto jsem hlavni hrdinku naprosto nechapala. Konec sice dobry, ale divny. Ona ho snad jeste litovala. Hezky napsane, jeji knihy mam rada, ale vesele cteni to rozhodne neni.

tabaluga
20.02.2019

Kniha v níž autorka popisuje neschopnost může přijmout, že jeho žena je významnější osobnost než on sám. Myslím si, že takových muzu je spousta, já jsem naštěstí na takového magora nenarazila. Ale vůbec se nedivím, že ženy se nedokáží vzepřít, protože věří neustále slibům svých milovaných protějšku.