Ženu ani květinou...

Ženu ani květinou... https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25567/bmid_zenu-ani-kvetinou-Ovh-25567.jpg 4 416 66

Kniha Ženu ani květinou ... vypráví o tom, co všechno zraňuje mužské ego, a co všechno jsou ženy schopny snášet ve jménu takzvané osudové lásky.

koko.roman
19.12.2012 4 z 5

Něco mi říká že je to autobiografie,stejně jako ostatní knihy této autorky.Dobré

Yorika
18.09.2012 2 z 5

Mé první setkání s touto autorkou.Asi jsem tuto knihu začala číst spíše ze zvědavosti.Než se stala ona tragická událost,neměla jsem o existenci spisovatelky ani zdání.Kniha je velice čtivá.Nevím do jaké míry autorku inspiroval její vlastní nešťastný život ale je to smutné a varující.Bohužel i takové věci se dějí...

LibraryGirl
21.05.2012 4 z 5

Pěkně čtivá kniha, ale bohužel se věnuje neúsměvnému tématu týrání ženy. Během četby jsem měla velmi silný pocit, že autorka do příběhu dala hodně ze svého života, bohužel. Škoda jí, mohla toho ještě hodně napsat.

jasmína
12.02.2012 5 z 5

Souhlasím s Darou. Stejně jako Cajda, jak jsem si teď všimla..

giggle
02.02.2012 1 z 5

Propána! K této knize jsem se dostala spíše náhodou, vždy čtu, o čem kniha má být, tady jsem to neudělala, mohla jsem tušit, ale přesto jsem začala číst. Nikdo a nic mě nepřesvědčí o tom, že toto není její deník. Po přečtených článcích o jejím životě vedle svého manžela (dá-li se tak toto monstrum nazvat) a po přečtení této knihy bych mohla napsat diplomovou práci na téma "Autobiografické prvky v knize Monyové". Téměř vše, co se tu dočtete, se dočtete i v novinových článcích, ale už se to netýká brněnské, úspěšné herečky Reginy, nýbrž brněnské úspěšné spisovatelky Simony. Dočetla jsem jen proto, že jsem čekala happy-end. Konec je otevřený, ale pak mě napadlo: Konec jsme se vlastně všichni dozvěděli v srpnu 2011 ...

Dara
06.10.2011

řekla bych hodně autobiografické....zvlášt ted potom co se jí stalo, mám ten pocit

domácí násilí týrání týrané ženy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů
2011  77%Citová divočina

Kniha Ženu ani květinou... je v