Věř, běž a dokážeš

Měl jsem 130kg. Spolužáci na mě plivali. Nikdo nevěřil, že budu zpívat. Neposlouchal jsem je. Věřil jsem. A dokázal to! Tohle není příběh kluka, který shodil 60 kilo a stal se hvězdou. Byl by omyl myslet si, že jediný, co vám tahle knížka má předat, je návod k vypořádání se s tím, že jste nepopulární středoškolská nula. Je biblí všech, kteří se nenarodili se stříbrnou lžící v puse, návod k přežití v džungli osobních pádů a nadějí pro ty, co se trápí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420597/ver-bez-a-dokazes-rQK-420597.jpg 3.525
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, CooBoo

Kniha Věř, běž a dokážeš

HappyLu

Pokud chceš uspět tak moc, jak chceš dýchat,když se topíš, dokážeš to! Reago
Je to kniha o inspirující osobě a člověka s pevnými zásadami, člověka, kterého svět nejednou srazil na kolena a on šel dál. Doporučuji tuto knihu všem, co si myslí že život není vůči nim fér.

Venda32
12.08.2020

Mám rád jeho písničky. Takže informace z jeho zajímavého života jsem si přečetl rád. Jen si myslím, že už tak útlá kniha (když si odmyslite stránky s fotkami?) mohla být ještě útlejší. Něco na úrovni textu v projektu Bez frází. Ale věřím, že se najdou lidi, kterým knížka motivačně pomůže.

suzanne1997
30.07.2020

Ke knížce Běž, věř a dokážeš jsem se vlastně dostala úplnou náhodu. A i když obvykle knížky podobného stylu nevyhledávám, tuhle jsem si přečíst prostě musela. Zajímal mě Raegův životní příběh a taky to, co vůbec tento zpěvák dokázat "vyplodit", což není v žádném případě myšleno jako urážka. Tahle knížka se čte až příliš dobře.
Nejde o to, že bych byla jeho obří fanynka, ani o to, že bych si jeho songy pouštěla ve dne v noci. Spíš se mi líbí ta energie, kterou díky nim kolem sebe šíří. A to je to, proč ty songy tak ráda poslouchám.
Přesně stejná energie vyzařuje i z těch řádků, kterými odhaluje a propírá svůj život. vypsat se z toho co mě tíží, je pro mě často ta nejlepší terapie. O to víc oceňuju, že se se světem podělil o těchto pár kapitol.
Ale jedno se mu přeci jenom musí nechat. Každou, i tu sebehorší, zkušenost popisuje nadmíru optimisticky a z celého příběhu je znát vyrovnanost a odhodlání.
Raego je člověk, který přináší poselství do života a díky němu má člověk možnost se dívat na svět jinak, z jiného úhlu pohledu, a zjistit, že i to špatné ho může posunout do dimenzí, o kterých ani netušil, že existují. A přesně tak je to dobře, jsem ráda, že jsem jí věnovala ty tři hodiny času a ani jednou se neodtrhla.
Tenhle příběh si stojí zato přečíst. Až teprve potom totiž člověk pochopí, pokud to tedy už neví, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.

Angelika92
01.01.2020

Kniha je super, mám Raega ráda. Dokázal jen to, co chtěl - splnil si svůj sen. Ať si ostatní myslí co chtějí. A ti, kteří na něj plivou, jen závidí. Nedoporučovala bych knihu číst těm, kteří ho nemají rádi.

laurentialey
28.12.2019

Raega jsem poznala v den, kdy jsem se náhodou ocitla na přednášce, kde společně s Pavlem Calltou odpovídal na různorodé otázky Kuby Kotka. Působil na mě velmi sympaticky a rozumně. Slova, která pronášel, pocházela od srdce a on se nesnažil hrát si na něco, co nebyl. Líbila se mi jeho otevřenost a sympatie k publiku. Díky této přednášce jsem si jeho knihu koupila. Zaujala mě, nesla poselství a splnila má očekávání, i když většinu obsahu už jsem znala z přednášky. Jednu hvězdičku však musím ubrat za obrovské množství překlepů.

Trueman
18.12.2019odpad!

Hrozný. Vhodná maximálně tak pro vlhké fanynky Raega.

marta14
24.11.2019

Tohle si všichni povinně musíte přečíst! Úžasná kniha a ještě úžasnější člověk :).

gaaabi
22.11.2019

Lidi, kteří jsou pro jiné inspirací a dávají jim víru v sami sebe si zaslouží ne 5, ale milion hvězdiček.