Věř, běž a dokážeš

Měl jsem 130kg. Spolužáci na mě plivali. Nikdo nevěřil, že budu zpívat. Neposlouchal jsem je. Věřil jsem. A dokázal to! Tohle není příběh kluka, který shodil 60 kilo a stal se hvězdou. Byl by omyl myslet si, že jediný, co vám tahle knížka má předat, je návod k vypořádání se s tím, že jste nepopulární středoškolská nula. Je biblí všech, kteří se nenarodili se stříbrnou lžící v puse, návod k přežití v džungli osobních pádů a nadějí pro ty, co se trápí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420597/ver-bez-a-dokazes-rQK-420597.jpg 48
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, CooBoo

Kniha Věř, běž a dokážeš

marta14
24. listopadu

Tohle si všichni povinně musíte přečíst! Úžasná kniha a ještě úžasnější člověk :).

gaaabi
22. listopadu

Lidi, kteří jsou pro jiné inspirací a dávají jim víru v sami sebe si zaslouží ne 5, ale milion hvězdiček.

LiLinka
09. listopadu

Raega jsem vlastně až do přečtení knihy téměř neznala a nesledovala, jen občas si poslechla nějakou písničku. Po besedě na Humbook festivalu mě nalákal pořídit ai tuto knihu a nelituji. Je to hezky sepsaný průběh života s poselstvím, že když si člověk něco přeje a jde si za tím, vyplní se to.

gargamelka
02. listopadu

Ti, kdo Raega sledují, tak mohou tušit o co půjde - o terapii, ukázku toho jací mohou být lidé... O víru v to, že bude líp. O heslo věř, běž, dokážeš. Jistě se v určitých pasážích -pocitech v této knize poznáme.

applause

Raega sleduju už od počátku jeho kariéry, kdy se poprvé zviditelnil se svým singlem "Jedu facebook". 8 let jsem na to čekala, kdy ho konečně budu moct vidět. Byla jsem na dvou přednaškách a jednom koncertě a byla to neuvěřitelná show. Je to hrozně pokorný a milý člověk, který si na nic nehraje. Ptal se mě,  jaký je můj sen a já jsem řekla, že chci napsat knihu. Když jsme se poprvé loučili, ještě na mě volal, ať ji napíšu. Jsem ráda, že on si svůj sen splnil a dále plní a já jsem si o tom mohla přečíst a doufám, že on si třeba také přečte o mém. Je mým velkým vzorem a od té doby, co jsem se s ním setkala jsem začala být sebevědomější a věřit tomu, že když si půjdu za tím, co chci, tak to dokážu a ono se to splní. Věř, běž a dokážeš není jen heslo, ale životní styl. Lepšího motivátora neznám. Co se týká knihy, tak mě toho moc nepřekvapilo, ale některé věci jsem nevěděla. Líbilo se mi vysvětlení příběhu ke každé jeho písni, takhle jsem se dozvěděla, co za ní opravdu stálo. V knize jsem se našla a hodně si z ní vzala. Raego je, byl a vždy bude mým vzorem, kdy potom co obyčejně neobyčejný kluk spadne na dno a stále si jde za svým snem. Myslím, že se v ní může hodně lidí najít a jeho rady jim mohou pomoci překonat překážky. Tím čím jsem si prošla je už naštěstí dávno za mnou, takže knihu beru jako inspiraci. Jsem ráda, že jsem si ji koupila, protože vím, že když bude potřeba, tak se k ní vrátím. Co se stane, to nikdo neví...Věř, běž a dokážeš!