Vyšívané pohádky

Vyšívané pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269286/bmid_vysivane-pohadky-269286.jpg 5 11 9

Vendula Chalánková, nápaditá výtvarná umělkyně, zábavná performerka a nepřehlédnutelná ilustrátorka, držitelka ocenění Zlatá stuha 2009 za knihu O Červené karkulce, tentokrát pro začínající čtenáře i menší děti připravila výběr těch nejkrásnějších klasických pohádek – O Budulínkovi, O neposlušných kůzlatech, O kohoutkovi a slepičce, O perníkové chaloupce, O Červené karkulce, O Smolíčkovi, O veliké řepě, O koblížkovi a Hrnečku, vař. Její netradiční vyšívané, respektive šité ilustrace plné legrace a milých detailů rozvíjejí bezbřehou dětskou fantazii a svým vtipem učarují také nejednomu rodiči. Pokud hledáte klasické pohádkové příběhy v moderním pojetí, tato kniha nesmí ve vaší knihovničce chybět.... celý text

Eliška363
24.04.2023 5 z 5

nadherna kniha

Karomixy
23.04.2023

krasnejsi knizku, kde jsou ty nej klasicke pohadky jsem nevidela. syn ji miluje, cteme porad dokola

Renduleee
23.04.2023 5 z 5

Tezko najit knihu s tema nejlepsima klasickyma pohadka. A nakonec jsme nasli a jsme nadseni.

eliska2106
26.05.2022 5 z 5

Řekla bych, že jde o nejhezčí zpracování klasických pohádek, jaké jsem viděla!

Angelika92
29.03.2020 3 z 5

Klasické pohádky s pěknými ilustracemi.

Aknel26
16.11.2019 5 z 5

Klasické pohádky v netradiční podobě, ilustrace připomínají vyšívané postavičky, které jsme si jako malí přišívali či nažehlovali na oblečení, sešité z různých druhů tkanin od květované bavlny přes manšestr po filc – a u nás frčí hlavně kůzlátka, která působí tak opravdově plyšově, že má člověk tendenci je pohladit. Čtenář může navíc obdivovat fantazii autorky: v pohádkách je plno babiček a dědečků, ale ani jeden není stejný - jeden má plnovous, další rádiovku, baret... Nádhera! Pohádky jsou tak akorát dlouhé a srozumitelné i pro nejmenší a neposedné děti.

okarinka
10.02.2018 5 z 5

Stručné převyprávění klasických pohádek. Navíc nádherně ilustrovaná, pro dětí úžasně poutavá. Jednotlivé pohádky dlouhé tak akorát ke čtení "před spaním". Velmi povedené.

Lucikx
31.01.2018 5 z 5

Krásné ilustrace, které obohatí klasické pohádky.

bibi.r
03.11.2015 4 z 5

Klasické pohádky s neobvyklými ilustracemi/vyšíváním.

2015  68%Proč nejsi jak chlapi v práci, vole?
2015  95%Vyšívané pohádky
2009  83%Cukr & počasí