Slavná hvězda

Život v hotelu Royal - zchátralém laciném hotelu pro rodiny bez domova - není pro desetiletou Elsu a její rodinu žádná legrace. Když se však situace začíná povážlivě zhoršovat, dostane Elsa příležitost stát se opravdovou hvězdou, i když ne právě tak, jak si to vysnila.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/263424/slavna-hvezda-DoS-263424.jpg 3.8190

Bed and breakfest star

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Elulilinka1

Super kniha, ale s trošku slabším začátkem. Líbilo se mi to teprve až od toho požáru.

Kačkaknihomol

Docela se mi to líbilo. Děj sice není kdovíjak propracovaný, ale mně se líbil. Jen ten konec byl možná až moc sladký, ale co. :-)

lucille48
18.07.2016

Děj se mi ani zase tak nelíbil. Co mi utkvělo, že na konci všechny zachránila. Ale je to spíš podprůměrná kniha od Jacqueline Wilsonové.

SeverusSnape
16.05.2016

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Lvice Elsa :)

nikikostadinova
11.03.2016

Ano, už je to nějaký čas, co jsem měla v ruce tuto knihu. Ale pamatuji si jak moc se mi líbila. Elsa byla super. Prostředí nádherně popsané a příběh super. Wilsonovou mám moc ráda a doporučuji její díla vřele.

Skawin
01.03.2016

Velice čtivě napsaná kniha pro mládež. V jistém ohledu by se dalo polemizovat s postojem Elsiných rodičů a toho, jak řešili (či spíše neřešili) svízelnou životní situaci. Ale to je jenom pohled dospěláka :-) Vtipné ilustrace a nadhled hlavní hrdinky vás vtáhne do děje...

Ika6
10.02.2015

Úplně si dokážu představit to prostředí!
Prostě bomba!

blanulka2003
06.12.2014

Krásná kniha miluji tuto spisovatelku ze všech!

Mikynek
10.12.2013

patří na můj dlouhý seznam nejlepších knih

Alca007
17.11.2013

hezká vtipná dětská,ale dá se

mercedes1j8
16.10.2013

Super, jako všechny knihy od Wilsonové...

pakoshka
22.05.2013

Pamatuju se, když jsem knihu v osmé třídě četla poprvé. Moc mě bavila a přiznám se, že i dnes bych ji klidně prolistovala a zasmála se :)

Dep8
01.01.2013

Dobrá kniha. :-) Doporučuji.

Kituna
18.02.2012

odvazná hlavní hrdinka!!

Katee
23.08.2011

Jsou tam fakt super vtipy :D

baunka
15.02.2011