Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den

30 nových receptů v kapesním vydání od autorky bestselleru Lahodně s Ellou. Tato kniha je první ze série plánovaných knih chutných, výživných a superrychlých receptů v malém formátu. Ella miluje smoothies a džusy! V této knize shromáždila 30 zcela nových a unikátních receptů na výživné smoothies a úžasné džusy s použitím snadno dostupných surovin rostlinného původu, plných lahodných chutí. Jednoduché a rychlé – prostě ideální pro každodenní shon. Vychutnejte si borůvkovo-hruškový snídaňový koktejl, energií nabitý zelený sen nebo lahodný mátovo-kokosový shake....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328873/big_lahodne-s-ellou-dzusy-a-smoothies-p-i56-328873.jpg 4.522
Literatura naučná, Kuchařky, Zdraví

Vydáno: , Omega

Deliciously Ella Smoothies & Juices, 2016

Kniha Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den

Angelika92
06.09.2021

Určitě v knize jsou originální recepty. Dle mého názoru je to škoda papíru. Nemusela tahle kniha v kapesním vydání ani vyjít. 3 hvězdičky za hezké zpracování.

Tyrkysová
19.05.2018

I přes své kapesní vydání má v sobě minikuchařka vše potřebné. Od sladkých smoothie, džusů pro letní odpoledne a snídaňových kaší po pikantní rajčatové džusy a nebo typické vyprošťováky. To vše ze základních surovin, které máte většinou doma nebo si je můžete snadno koupit či vyrobit. Pro nováčky je zde připraven krátký úvod, ve kterém se dozvíte vše základní do začátku, pro pokročilé zase spousta zajímavých postřehů na ozvláštnění již vyzkoušených receptů. Moc hezké a inspirativní čtení :)

Viky007
31.05.2017

Pro inspiraci dobré, ale osobě si myslím, že se Elliny kuchařky tak trochu přeceňují. Zrovna tahle útlá knížečka dle mého názoru vůbec nemusela vyjít. Ale zpracování je pěkné, to se musí nechat.

Blaufik
11.05.2017

Tato sympatická knížečka v kapesním formátu je plná vitamínů a mně se neskutečně líbí. Je doplněná o spousty fotografií, což mám na tomto typu "kuchařek" ráda, jelikož se můžu inspirovat servírováním a tak nějak tuším, jak bude výsledný produkt vypadat.
Zároveň se mi líbí možnost obměňovat suroviny podle chuti, takže se můžu pouze inspirovat a nemusím se striktně držet receptu.