101 burgerů a sliderů

101 burgerů a sliderů https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403178/bmid_101-burgeru-a-slideru-5gM-403178.jpg 4 3 2

Klasické i gurmánské recepty na nejoblíbenější fastfoodové jídlo Šťavnatý hamburger je potěšením, které si čas od času dopřeje každý z nás. Každý má svůj oblíbený, ať už je to třeba kuřecí burger se sýrem a omáčkou, klasický hovězí burger s okurkou a kečupem nebo třeba burger s houbami. V dnešní době navíc už takový burger nemusí být nutně kalorickou bombou: v oblibě jsou také vegetariánské a veganské verze. S touto knihou není třeba vyjíždět do předraženého fast foodu. V této knize najdete více než 100 receptů na originální burgery, omáčky i přílohy. Navíc si budete moci připravit i speciální těsta a upéct si vlastní bulky. Schopnost udělat skvělý burger o člověku hodně vypovídá. Staňte se i vy mistrem v tomto oboru!... celý text

Kuchařky

Vydáno: , Omega

Angelika92
01.11.2020 3 z 5

Čekala jsem, že to bude propadák, ale mile jsem překvapena. Hodně zajímavé recepty, určitě doma nějaké vyzkoušíme.

Anna27
29.08.2019 5 z 5

Výborné recepty jak pro masožravce, tak pro nás vegoše. Už se těším, jak z ní budu vařit. Nádherné zpracování, fakt super kniha.