Angelicca Angelicca komentáře u knih

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Aristokratka je srdcovka:) Četla jsem všechny díly z této série, ale tento díl bych uvedla asi jako nejvtipnější! Od začátku do konce co věta, to perla:) Opravdu žasnu, kam na ty hlášky pan spisovatel chodí:)))
Bylo mi trochu líto, že knížka končí, ale nakonec jsem měla velikánskou radost! Kdo si přečte, zjistí proč:)
S radostí doporučuji všem k přečtení!

22.01.2021 5 z 5

1. a 2. díl byl bomba, 3. díl mě bavil až od druhé poloviny, shlédla jsem také divadelní představení a to bylo úžasný, ale tenhle 4. díl byl supééér!!! Opět šílená legrace, smála jsem se od začátku do konce, jako Majerovi, Angelika a Sony mě tak pobavil, že mohu jen a jen doporučit všem k přečtení!!!!:))) s touhle knihou je opravdu svět, báječný, růžový a béžový,.....:)))))))

14.01.2019 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Opět velká pecka!!! Začala jsem číst a už jsem se od knížky neurvala, dokud jsem ji nepřečetla:)
Skvěle napsáno, zajímavý, napínavý, zamotaný příběh, přesně moje gusto!!
Vřele doporučuji k přečtení!

07.06.2020 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Samotný název knihy mě zaujal a těšila se na ni.
Včera jsem ji začala číst a dnes ráno dočetla. Krásnější a dojemnější příběh jsem dlouho nečetla. Velice oceňuji téma příběhu. Od knihy jsem se vůbec nedokázala odtrhnout, jak moc jsem byla zvědavá, jak příběh dopadne. Naštěstí byl víkend, nemusela jsem řešit čas a uplakané oči, ale stojí to za to!!! Kdo má rád minulost prolínající se současností, přijde si na své:) Knihu doporučuji k přečtení a já už se jdu shánět po dalším příběhu od této skvělé autorky!!:)

17.03.2019 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Naprosto dokonalá kniha, četla jsem tematicky přesně v období konce léta, což se skvěle hodilo. Od knížky se nedalo odtrhnout, ještě že jsem měla dovolenou. A nebojte se toho, že v knize je ústředním tématem ztráta malého chlapce. Já tituly tohoto typu nečtu, ale tady se prolínají vzpomínky se současností, proto mi to nevadilo. Doporučuji k přečtení.

20.08.2022 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Deník se mi líbil, ale člověk by měl opravdu nejdříve přečíst tuto knížku a potom teprve sérii Aristokratky, protože porovnává. Mám ráda styl a humor pana autora a v této knize je pouze nádech. Přesto doporučuji k přečtení a dávám plný počet hvězd.

30.07.2021 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Moc pěkně napsaná kniha, přesně podle mého gusta. Líbili se mi postavy vyšetřovatelů a určitě by byl zajímavý další vývoj těchto dvou hlavních hrdinů v jiných příbězích. Byla to má první kniha od této spisovatelky a určitě nebude poslední. Vřele doporučuji k přečtení.

01.08.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět plný počet hvězd! Knihy od tohoto spisovatele mě nikdy nezklamou, vždy přečteno jedním dechem. Příběhy Eriky jsem si velice oblíbila a těším se na další příběhy - tedy na tu nejnovější, protože jsem už všechny knihy od něj přečetla:)))Vřele doporučuji všem k přečtení!!!!!

16.04.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tak takhle jsem se ještě nikdy u knihy nenasmála, jako s touto. Skvělá, legrační knížka, kterou musíte číst a číst, dokud neskončíte. Po přečtení, jsem okamžitě sháněla další díl. Vřele doporučuji!!!

22.08.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Hodně strašidelná kniha, zajímavé, zase trochu jiné čtení, od začátku do konce se nenudíte a chcete co nejdřív zjistit, jak to všechno skončí. Vřele doporučuji!

24.08.2018 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Naprosto dokonale napsaná a přeložená kniha, kterou když začnete číst, nedáte z ruky a čtete a čtete, dokud neskončíte. Líbí se mi velice postava Huldara a Freyi a celkový příběh je dokonalý. Vřele doporučuji!

22.08.2018 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Opět perfektní kniha na podzimní večery. Hlavní hrdinka je sympatická a celkově mě příběh, kde se prolíná minulost a současnost hodně bavila. Těším se na další knihy od autora.

16.10.2022 5 z 5

Led v žilách Led v žilách Yrsa Sigurðardóttir

Nenadchne, ani neurazí. Od Yrsy jsem zvyklá na lepší pecky, toto byl takový celkově zvláštní, neuvěřitelný příběh, který se hrozně táhl. Ale kdo má Yrsu za svou oblíbenkyni jako já, musí si to přečíst:)

06.09.2021 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Jakmile si vezmu knížku od této autorky, vím, že se mi bude líbit. Její příběhy jsou velice reálné, napínavé, poutavé. Žádná nuda. Občas jsem se i zasmála, líbí se mi styl psaní a samozřejmostí je vynikající překlad. I tato opět nezklamala. Od první stránky vás natolik vtáhne do děje, že chcete pořád jen číst a číst, dokud to nepřečtete. Jedním slovem pecka!
Doufám, že se brzy dočkám další knížky :) vřele doporučuji!!!!!

10.07.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Za začátku mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak příběh dostal spád a já vřele doporučuji k přečtení. Zaujala mě postava hlavní hrdinky a já se těším, jak se bude její postava dál vyvíjet. Za mě plný počet hvězd.

28.06.2021 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Skvělá knížka ze zimního a vánočního období. Hezky se mi četlo právě v tomto čase. Celkový příběh byl zajímavý a určitě si ráda přečtu i jiné knihy od tohoto autora. Doporučuji!

13.11.2020 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Naprostá bomba takhle knížka!! Tak skvěle propracovaný příběh jsem už dlouho nečetla. Napínavé čtení, které chytne a nepustí:) Těším se na další knihu od autora a vřele doporučuji k přečtení.

14.08.2020 5 z 5

Původně jsem si myslela, že to bude jedna velká nuda, ale to jsem se zmýlila!
Kniha je čtivá a pěkně tam jsou popsány osudy poddaných i šlechty, které se vzájemně prolínají. Šíleně mě to bavilo a těším se na druhý díl. Za mě plný počet hvězd a doporučuji všem, kteří se chtějí chtějí dozvědět víc o historii Česka.

29.04.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Skvělá kniha ze zimního období. Od první stránky jsem se už od knihy nemohla urvat a přečetla za víkend. Přesně moje gusto: horská luxusní chata, propletené příběhy hostů, mladí lidé, krimi. Těším se na další knihu od této spisovatelky. Vřele doporučuji k přečtení!!!

19.01.2020 5 z 5

Mrazivé světlo Mrazivé světlo Yrsa Sigurðardóttir

Od této spisovatelky jsem již přečetla téměř všechny knihy, patří mezi mé oblíbené autory. Sérii příběhů s advokátkou Tórou mám velice ráda a tuto starší knihu jsem hodně dlouho nemohla sehnat. Opět neuvěřitelná pecka! Spojit duchy a opravdové vraždy v moderní době zní neuvěřitelně, avšak Yrsa to tak úžasně napsala, že jsem se od knihy nemohla vůbec odtrhnout. Autorka do příběhu také vložila pár legračních prvků, což jsem ocenila.
Knihu vřele doporučuji k přečtení a opět plný počet hvězd!!!

17.08.2019 5 z 5