anez66 anez66 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Zklamaná nejsem. Je to taková oddechovka s požehnaným množstvím erotiky. :D

22.02.2015 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Neskutečně dlouhá a zároveň až moc krátká túra. Konec jsem obrečela.

06.02.2021 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Jsem hrozně smutná.

25.07.2020 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Pro mě je to jedna z nejsilnějších knih. Člověk si pořádně uvědomí, co se v jiným kulturách děje, až ho s tím seznámí někdo s vlastními zkušenostmi nebo to zakusí sám. Při čtení jsem občas jen bloumala a byla nešťastná z toho, čeho jsou lidé schopni. Někdy jsem zase knihu zaklapla a dobrých dvacet minut jsem nadávala. Bizarní příběh.

12.03.2018 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Jsem z knihy nadšená. Trvalo dlouho, než jsem se k Alchymistovi dostala, konečně se tak stalo a jsem okouzlena. Příběh je dokonalý.

11.08.2016 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Úžasná kniha. Měla jsem z toho obavy, ale je to tak perfektně napsané, že se nedalo odtrhnout. :)

18.05.2015 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Několik desítek stran trvalo, než mě kniha pohtila. Ale jakmile se to stalo - úžasná jízda. :)
Četla jsem do noci, v hlavě mi vyskakovala jména postav. Byl to skvělý zážitek, myslím, že kniha určitě stojí za přečtení.

11.01.2015 5 z 5

Oceán na konci uličky Oceán na konci uličky Neil Gaiman

Kdyby to bylo možné, dala bych daleko víc hvězdiček. Perfektní kniha!

18.07.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tahle kniha si všechny ty ohlasy zaslouží. A možná by si jich zasloužila i víc.

01.02.2014 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Neskutečný příběh. Mám ráda jak knihu, tak i film.

15.08.2013 5 z 5

Pravda o zázracích Pravda o zázracích Atticus (p)

Nádherné.

17.09.2020 5 z 5

Pokud chcete vědět, jak je lidem trpícím poruchou příjmu potravy, sáhněte po této knize. Příběh uchopený z té nejsprávnější strany.

12.08.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

V průběhu čtení jsem měla děsnej vztek. Matka nejsem, takže nemůžu posoudit jaké to je, ale to jako vážně takhle chodí? I ty matčiny myšlenky, přišlo mi to dost na hlavu. V tom všem vzteku jsem si říkala, jak je to strašná knížka, ale když jsem ji dočetla, tak jsem jen civěla do zdi. Ten konec byl nečekaný.

20.02.2020 3 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Neskutečné, jakou slova mají sílu. Stačily pouhé tři řádky slov, aby mi vehnaly slzy do očí.

28.01.2020 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Co k tomu dodat. Nemůžu uvěřit, že to vážně takhle skončilo.

11.06.2018 5 z 5

Už dlouho jsem nebyla z nějaké knihy tak unešená. :)

12.03.2017 5 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Je to krutá kniha. Přesto jsem ráda, že jsem ji četla.

09.02.2016 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

I když je kniha poměrně útlá, moc mě nebavila. Příběh je moc pěkný, ale do děje mě to nevtáhlo.

28.11.2015 4 z 5

Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě Raymond A. Moody

Kniha je šíleně zajímavá. Po přečtení je těžké myslet si, že by smrtí vše končilo. :)

07.05.2015 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Dostala mě. Jsem ohromena a klaním se.

05.04.2015 5 z 5