Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě

Trilogie nejvýznamnějších knih R.A. Moodyho shrnuje "vzpomínky" lidí, kteří přežili svoji klinickou smrt se záběry poskytující prostor lidské naději. Moody v knize Život po životě seznámil čtenáře s výsledky svého výzkumu na téma: co člověka čeká po smrti. Shrnul vzpomínky lidí, kteří přežili klinickou smrt, a zjistil, že vjemy při umírání jsou u různých lidí podobné. Dokonce prý je podobnost tak velká, že lze specifikovat několik samostatných znaků, s nimiž se setkala většina lidí, kteří stáli na prahu smrti. Právě tato kniha, kterou napsal v 70. letech, byla první vědeckou prací o výzkumech jevů mezi životem a smrtí. Její závěry jsou ale dodnes pro část odborné veřejnosti naprosto nepřijatelné....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/8886/big_zivot-po-zivote-uvahy-o-zivote-po-z-h65-8886.jpg 4.3180
Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Odeon

Life After Live, Reflections On Life After Life, The Light Beyond, 1977

Kniha Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě

666Jitka

Ve své době mě tato kniha úplně strhla a naplnila mě touhou vědět víc o životě po životě, nadějí, že něco bude dál až nebudu v tomto těle a že život smrtí těla nekončí. Výpovědi lidí, kteří přežili svou smrt, byly velmi zajímavé a celkově se mi kniha, která se zabývá otázkami mezi životem a smrtí, moc líbila.

Elea

Při prvním čtení jsem byla z knihy nadšená, v současné době jí až tak kladně nehodnotím, nejspíš i proto, že jsem už četla mnohem zajímavější knihy na toto téma.

Jack Bauer
16.10.2020

Kniha je velice čtivá a v době koupě po revoluci jsem hodnotil plným počtem, bylo to pro nás něco nového. Dnes kdybych ji četl poprvé dal bych odpad, ale aniž bych ji četl podruhé nebo se k ní chtěl někdy v budoucnu vrátit jsem ji po čase prodal, tyhle nesmysly jako ateista nehodlám znovu číst , zato se mě díky této knize líbil horor „Příšeří" od Petera Jamese.

tom0401
31.08.2020

Vynikající…..☺

Niu
09.08.2020

Pěkné pokračování knížky Život po životě. Jsem ráda, že jsem mi tyto knihy vstoupily do života.

Elissa28
06.08.2020

Tuto knihu jsem cetla,ale na spouste portalu jsem cetla neutralni reakce.Za me nejkrasnejsi a jedinecna kniha o zivote po zivote je ŽIVOT VE SVĚTĚ NESPATŘENÉM.Krásne se čte a lepsi knihu jsem necetla a to jsem jich precetla xxxx.Vsem 100% doporucuji zivot ve svete nespatrenem od Roberta Hunga Bensona

Varan.Nilsky
03.01.2020

Ne úplně ctiva kniha a navíc si nejsem jist zda tomu věřit. Moje duchovní polovina říká věř tomu, moje racionální říká ze je to bullshit. Obrázek si každý musí udělat sám.

Chesterton
17.07.2018

Tohle mě na Databázi fakt baví. I já díky intelektuálce zavzpomínala na své první čtení Života po životě. Tuším ještě v nějaké samizdatu snad :) Je to rozhodně čtení, které k životu patří. Zvláště ve společnostech posttotalitních, kde byla smrt vytěsněna mimo rodiny a společenství blízkých. Jsem přesvědčena, že kdo tuto zkušenost má, je obohacen a posunut k vděčnosti. Výzkum popisovaný v první části knihy je motivací k přemýšlení pro ty, kteří mají tyto zážitky i pro nás ostatní. K částem na pomezí reinkarnace či esoteriky se úplně vyjadřovat nechci. New Age není mou miskou polévky :(