AnetV AnetV komentáře u knih

Máš mě vůbec rád? Máš mě vůbec rád? Fausto Brizzi

Styl, kterým autor píše mi absolutně vyhovuje, stejně jako u předchozí 100 dní štěstí jsem knihu nedala téměř z ruku až do konce příběhu. Na obchůdek KLÁBOSENÍ budu ještě hodně dlouho vzpomínat.

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Moc zajímavý příběh, stojí za přečtení

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Útlá kniha, kterou jsem přečetla během pár hodin, nesedl mi styl vyprávění vzhledem k době, ve které se příběh odehrává a také nevýrazná hlavní hrdinka.

31.01.2018 2 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Krásné zakončení celé série, díl od dílu lepší, tahle rodinka bláznivých sourozenců mi přirostla k srdci a určitě si jejich příběhy znovu přečtu.

Julie Julie Anne Fortier

Čekala jsem jen romantiku,ale závěr byl tedy pěkně napínavý. Čtení jsem si moc užila, takže jsem samozřejmě zvědavá i na filmové zpracování.

28.12.2017 4 z 5

Se(x)znam Se(x)znam Joanna Bolouri

Podle pravidel se mi líbilo víc

28.12.2017 3 z 5

Nemravná lady Nemravná lady Susan Elizabeth Phillips

Moc pěkný romantický příběh od mé oblíbené autorky.

24.12.2017 4 z 5

Kancl Kancl Matt Beaumont

Dost jsem se pobavila, ze všech hlášek asi nejlepší: zprávy z Helsinek a první/posledni e-mail od Vince, doporučuji

24.12.2017 4 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Kniha asi svým stylem není pro každého, i já jsem si říkala, že mě to nemůže bavit celou knihu, ale naopak, vtáhlo mě to. Rozhodně si přečtu i pokračování, jsem zvědavá co Leošek po roce odloučení vymyslí.

V utajení V utajení Danielle Steel

Moje první knižní zkušenost s autorkou a přiznávám upoutala mě obálka i anotace, příběh samotný mě nijak nezaujal. Pokus o detektivní zápletku se dle mého autorce moc nezdařil, celé mi to přišlo takové až hodně naivní, půlka knihy je o mužské postavě, druhá o ní, jejich cesty se propojí až v závěru knihy, spousta věcí se opakovala.

01.10.2017 3 z 5

Podle pravidel Podle pravidel Joanna Bolouri

Kniha pobavila a víceméně splnila to, co jsem od ní očekávala. Hlavní postava, single matka osmileté dcerky, sice mluví jako dlaždič, ale to mi při čtení vůbec nevadilo, bavily mě její debaty s dcerou :-) Možná škoda, že Dylan v knize nedostal více prostoru.

01.10.2017 3 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Skvělé stejně jako první díl, styl autorky mi čím dál víc připomíná S. E. Phillips
Doporučuji

Jak vyléčit zlomené srdce Jak vyléčit zlomené srdce Anna Bell

Na knihu jsem se docela těšila, moje představa byla ztřeštěná hlavní hrdinka ve stylu postav Sophie Kinselly, ale bohužel, byla jsem dost zklamaná.. Kniha mi přišla strašně zdlouhavá, příběh neoriginální (včetně závěru s Duchem) a hlavní hrdinka se celou dobu chová jako ufňukaná slepice bez vlastního názoru.

01.10.2017 2 z 5

Pochopíš, až budeš velká Pochopíš, až budeš velká Virginie Grimaldi

Skvělá kniha, už dlouho se mi nějaká tak nelíbila. Humorná, ale i smutná, ze života. Krátké kapitoly, ve kterých se stále něco děje, příběh rychle utíká. Moc jsem si čas strávený s Julií užila.

01.10.2017 5 z 5

Kouzelné koláče Kouzelné koláče Ellery Adams

Opravdu kouzelný příběh, sympatické postavy, jen ten konec mě nemile zaskočil, doufám, že se dočkáme brzy pokračování.

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Napínavý příběh, kdy úhlavní nepřátelé musí spojit síly a bojovat o přežití v horách, které skrývají nejedno nebezpečí. Příběh se čte velmi dobře.

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Další super kniha od této autorky, která mne zatím nezklamala. Mám prostě asi slabost pro agenty FBI, už od Garwoodky. Vedlejší postavy mne bavily, stejně jako Jack a jeho nasupene pohledy :-)

03.07.2017 4 z 5

Panovníci českých zemí Panovníci českých zemí Petr Čornej

Literatura pro základní školy, pěkné ilustrace.

02.07.2017

Dovolená v Římě Dovolená v Římě Julia James

Klasická harlekýnka, příjemné počtení na cca 2 hodiny.

02.07.2017 3 z 5

Příjemné čtení doplněné o skvělé ilustrace, sympatické postavy, v hlavní roli tango. Moc jsem si přála, aby Aristo sebral kuráž a pochlapil se.

23.06.2017 5 z 5