AnetV AnetV komentáře u knih

Poutní cesty: Slavná poutní místa západní Evropy Poutní cesty: Slavná poutní místa západní Evropy Derry Brabbs

Krásné fotografie

14.12.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Marně přemýšlím, jestli jsem v tomhle žánru někdy četla knížku s horší mužskou postavou, asi fakt ne. Vic se celou dobu choval jako naprostý hovado

30.10.2019 1 z 5

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Vtipná oddechovka, sympatické postavy. Trapasy Luisy mě hodně pobavily

05.04.2019 4 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Za Blake a druhou polovinu knihy 3*,jinak tam bylo opravdu hodně hlavního hrdiny, mám raději střídání děje z obou pohledů. Ian byl na můj vkus hodně namachrovany, Gabi mi lezla neskutečně na nervy, ale pár dobrých momentu v knize bylo. Další díl číst nebudu

05.04.2019 3 z 5

Vezmi si mě Vezmi si mě Dan Rhodes

Skvělé povídky, roztomilá obálka. Přečetla jsem na jeden zátah

05.04.2019 4 z 5

Čest ničemy Čest ničemy Christi Caldwell

Z knihy jsem zklamaná, podobných příběhů, kdy hlavní hrdina vede hráčský klub jsem četla několik, ale tenhle byl nejslabší. Dojem pokazila i spousta překlepů a chyb v textu

05.04.2019 2 z 5

A taková to byla láska... A taková to byla láska... Anna Gavalda

Krátké, svižné, ze života. Teď ještě zkouknout jak se povedlo filmové zpracování románu

05.09.2018 3 z 5

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

Přečteno jedním dechem, stejne jako předchozí knihy. Konec sice docela divočina, ale proč ne.

20.08.2018 4 z 5

Hotýlek v údolí Loiry Hotýlek v údolí Loiry Helen Pollard

Příjemné čtení na léto. Doufám, že se dočkáme i vydání dalších dvou dílů

01.08.2018 4 z 5

Modrý drahokam Modrý drahokam Amanda Quick (p)

Pokračování mi přišlo o fous lepší než první díl. Ti dva spolu nemají chybu a navíc skvělá paní Chiltonová a její rozinky :-)

08.05.2018 4 z 5

Holčička, která spolkla mrak velký jako Eiffelova věž Holčička, která spolkla mrak velký jako Eiffelova věž Romain Puértolas

Úžasná knížka, přestože se dotýká vážného tématu, tak mě čtení moc bavilo a přečetla jsem ji na jeden zátah, konec hodně prekvapil. Docela mi připomněla knihu Babička pozdravuje a omlouvá se. Takže si určitě jednou přečtu i Fakíra

08.05.2018 5 z 5

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Jak jsem se na pokračování těšila, tak to byla nuda, škoda...

26.03.2018 3 z 5

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Napínavé čtení od začátku do konce

26.03.2018 4 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Dobrá oddechovka, ale předchozí knihy od autorky se mi líbily více.

14.03.2018 3 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Páni, dlouho mě žádná kniha tak nedostala. Už od druhé kapitoly,kde se představí Christopher mi spadla brada, jsem hltala jednu kapitolu za druhou. Rozhodně doporučuji.

12.02.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Super příběh, moc jsem si čtení užila. Už aby vyšlo pokračování s Erikssonem, přesto u mě pořád vede Návrh.

12.02.2018 3 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Hodně jsem si těšila, předchozí díl se mi velice líbil. Tento příběh mě ovšem nezaujal, spíše než hlavní hrdinové se mi zamlouvali Peter s Ginou, přišlo mi, že se autorka snažila do příběhu vtěsnat všechny problémy světa. Konec mi přišel moc happy endovy. Snad si autorka u příběhu s Tomem vylepší skóre.

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Asi jsem měla moc velká očekávání, ale příběh mě moc nebavil, docela jsem se musela do čtení nutit, na mě tam bylo asi moc metafor a také jsem měla problém se vcítit do hlavních hrdinů, hlavně Jude, příběh docela zachránil Oscar.

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Milá oddechovka se zajímavou zápletkou, jen ten konec mi přišel uspěchaný

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Na tyhle dva jsem se hodně těšila a byla jsem zvědavá na tajemství, které skrývá Cat, nechyběl ani nebojácný Dodger. Vyprávění zakončené úžasným epilogem

31.01.2018 4 z 5