AnetV AnetV komentáře u knih

Opět skvělý Payne, parádní hlášky, zejména Casta, co slovo to perla :-)

23.06.2017 4 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Parádní čtení na léto, klobouk dolů před autorkou, která cestu absolvovala úplně sama.

23.06.2017 5 z 5

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Hezký příběh, dost mě překvapilo, že autorem je muž.

23.06.2017

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Super oddechovka, která pobaví. Lilly je správně prdlá a Damien sympaťák, těším se na pokračování o Annie.

23.06.2017 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Měla jsem asi moc velká očekávání, takže jsem byla ve finále docela zklamaná,při čtení jsem si vzpomněla na Sempre, které se mi líbilo podstatně více, tady mi přišlo, že příběh není tak propracovaný, mužské postavy mi tedy sympatické nebyly, včetně otce, a hlavní hrdinka no nevím, na jednu stranu ostřílená drsným životem, který neměla lehký, na druhou stranu nevinná panna, které postelí projdou během snad týdne 2 z 5 bratrů, Brooke to taky slušně prostřídává ?! Pokračování asi dám šanci, série má v plánu zatím 5 dílů, tak uvidíme kam se příběh posune

11.06.2017 3 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Průměr v tomto žánru, ze začátku mi byla Estelle sympatická, ale postupem času mě pěkně vytáčela.

11.06.2017 3 z 5

Neznámý partner Neznámý partner Nora Roberts

Pěkný příběh, bavilo mě jiskření mezi hlavními postavami.

11.06.2017 4 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Líbilo se mi to daleko víc, než Z donucení, kde mě mírně zklamal překlad. Kniha je plná zvratů, které udrží čtenáře u čtení. Autorka napsala také příběhy o Tomovi a Alexandrovi, tak uvidíme zda vyjdou i u nás.

11.06.2017 4 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Skvělé, stejně jako první díl, jsem zvědavá kam se postavy posunou v trojce.

17.05.2017 4 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Německá romantika na způsob Bridget Jones aneb jak oplácaná, neurotická skoro čtyřicetiletá kardioložka našla štěstí u instalatéra Uweho, který hodně překvapil :-)

17.05.2017 4 z 5

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Napínavé až do úplného konce, postavy sympatické. Doporučuji.

04.05.2017 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Pohodová kniha pro dobrou náladu.

30.04.2017 4 z 5

Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala Jimmy Rice

Čekala jsem něco na způsob Lásko,kde jsi? Ale bohužel, tohle byla nuda, za pěknou obálku 3 *

10.04.2017 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Opravdu čtivá detektivka. Carl je sympaťák, Asad mu tedy hodně helfnul :-) Určitě se pustím do dalšího dílu série.

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Doporučuji. Jedna z mých nejoblíbenějších.

09.04.2017 5 z 5

Všechno je jinak! Všechno je jinak! Gilles Legardinier

Milá kniha, pořád jsem čekala co se z příběhu vyvine, zklamaná jsem nebyla.

09.04.2017 4 z 5

První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? Mitch Albom

Autor píše čtivě a kniha donutí k zamyšlení.

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Přečteno v rámci čtenářské výzvy, rozhodně doporučuji.

09.04.2017 5 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Určitě stojí za přečtení, bála jsem se, že Whitney bude nějaká znuděná blbka, ale naopak, super jsem se bavila u toho jak Douga stírala. Dobrodružná honba za pokladem skončí pro oba nejen nalezením pokladu :-)

Skóre Skóre Elle Kennedy

Mám ráda tuhle sérii , četlo se mi to líp než dvojka.