Jak vyléčit zlomené srdce

Od chvíle, kdy se Joseph rozešel s Abi se slovy, že se k sobě nehodí, samým žalem téměř nevylezla z postele. Pak ovšem na svém prahu našla krabici s věcmi, které si u něj zapomněla. Nějakým omylem se v ní ocitl i Josephův seznam deseti věcí, které by chtěl ještě stihnout, než mu bude čtyřicet. Abi se hned chopila příležitosti seslané osudem: Je snad lepší způsob, jak mu dokázat, že se k sobě oni dva hodí, než splnit vše, co si předsevzal? Ano, plán má pár úskalí, Abi nikdy nebyla žádný sportovec, a navíc se hrozně bojí výšek, takže absolvovat túru na kole kolem ostrova Wight, zvládnout windsurfing nebo slanit nejvyšší budovu ve městě, to může být problém. Pokud chce zvládnout celý seznam, musí zatnout zuby, posbírat všechnu odvahu a požádat o pomoc přátele. S každým dalším splněným úkolem léčí své zlomené srdce a získává ztracené sebevědomí. Podaří se jí ale získat svou životní lásku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345989/jak-vylecit-zlomene-srdce-BpI-345989.jpg 447
Literatura světová, Humor, Pro ženy
Vydáno:, Motto

The Bucket List to Mend a Broken Heart (2016)

Kniha Jak vyléčit zlomené srdce

SBH

Nějak nevím, co si o té knize myslet. V produkci nakladatelství Motto se jedná rozhodně o osvěžující kvalitu. Dle názvu a obálky bych usuzovala na přeslazenou bažinu. Naštěstí jsem se zmýlila a příběh kladl větší důraz na hrdinčin souboj se sebou samotnou než na romantické peripetie. V knize se vyskytly i vtipné momenty a hlavní hrdinka mi nelezla na nervy. Samé plusy.
Ale tak nějak mi tam něco chybělo. Vyřešení zádrhelu v zaměstnání mi připadalo překombinované - nehrajeme si tu přece na severský thriller. Krkolomné úkoly zvládala netrénovaná Abi levou zadní. A co je nejhorší, den po dočtení si pracně vybavuji, o čem to vlastně bylo. Prostě lehce plynoucí vyprávění, které nezanechá žádnou stopu, ani tu špatnou.

AndreaP.

Měla jsem celou dobu problém s hlavní hrdinkou, které ač bylo 30, rozumově se chovala tak na 15, což knize trošku ubíralo. Jinak je to ale příjemný oddechový příběh, po pár stránkách sice víte, jak to dopadne, ale přesto jej čtete dál.

Zlatinka.Emilly

Pěkně se mi četla, i když místy jsem si říkala, role pro šestnáctku, Abi bylo 30 let. No ale každý jsme nějaký. Na její cestě za získáním ztracené lásky jsem ji podporovala a nakonec příběh dopadl jako v pohádce. Za mě doporučuji, na odreagování super knížka.

Janča86
26.10.2018

Na odreagování super knížka

cukrovka
26.09.2018

Jednoduchá oddechovka která se dobře četla. Líbilo se mi jak při plnění úkolů Abi postupně odhaluje co všechno dokáže zvládnout.

Ivuska97
11.06.2018

Předvídatelné, ale přesto krásné. Jsem spoko :) 4*

Aires
18.05.2018

Moc milá, odpočinková kniha, která je naplněná láskou, hledáním sama sebe a spoustou humoru. Jistě, není to žádné veledílo, ale pokud od knihy očekáváte jen milý, laskavý příběh, který vás pohladí na duši a zahřeje u srdíčka, jste na správné stopě.

elisa194
12.03.2018

Příjemné, pohodové, odpočinkové, romantické čtení. Člověk ví, jak to dopadne, ale tyto knížky se tak pěkně čtou.

romantika láska humor dobrodružství

Autor knihy