Andynka Andynka komentáře u knih

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Moc milá kniha. Jen jsem vždy zklamaná, když ji někdo přirovnává k silným příběhům jako je Hvězdy nám nepřáli a než jsem Tě poznala. Byl to romantický a moc smutný příběh. Krásně se četl, ale chyběla tomu větší hloubka, aby Vás to opravdu zasáhlo.

07.09.2018 3 z 5

Probuzení bohové Probuzení bohové Sylvain Neuvel

Panebože! To byla pecka. Naprosto jsem se nemohla od knihy odtrhnout a už se těším na další díl. Moc se mi líbí styl, jakým je to psaný, čte se to díky tomu velice jednoduše. A je to napínavé, překvapivé, poučné a prostě všechno, co od knížky chcete !!

04.09.2018 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Do této knihy jsem se pustila na doporučení a udělala jsem dobře. U té knihy se prostě nemůžete nudit. Je psana formou rozhovorů se skupinou vědců, kteří zkoumají mimozemsky nález. Každý vypráví příběh ze svého pohledu. A Ty zvraty... občas jsem byla vážně překvapená, jak jedna osoba dokáže tahat za tolik provázku naráz a manipulovat s lidmi . Hodně se nám tu prolíná vše i s politikou a dodává to tomu správnou zápletku. Za mě super. Moc se těším na druhý díl.

28.08.2018 5 z 5

Zbožňuju navždycky Zbožňuju navždycky Lindsey Kelk

Zatím asi nejslabší kniha ze série, ale i tak je skvělá ! Je super vidět, jak všichni dospívají. Milé čtení. Tuhle sérii prostě zbožňuju.

25.08.2018 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

To je prostě pecka, ze začátku mě trošku odrazovala tloušťka a zdlouhavé popisy v knize, ale nakonec to vše do sebe krásně zapadlo a já jsem nadšená! Skvělé miluji elfí svět... Eragon se konečně stává statečným jezdcem a těším se na další jeho dobrodružství.

21.08.2018 5 z 5

Cestopisy nečtu, ale tuto knihu jsem vyhrála, tak už by byla škoda si ji nepřečíst. A dobře jsem udělala. Kniha mě moc bavila, krásné fotky. Četla jsem hodně recenzí, kde lidem vadilo, že jsou v knize napsané jen negativní historky a že je to odradilo se někam vůbec podívat, ale jako cestovatel si vždycky nejdřív vzpomenu, co se nám všechno stalo a zasmějeme se tomu, protože to krásné se moc dobře popsat nedá a tady to spisovatelka doháněla krásnými fotkami z cest. Takže za mě opravdu super počtení. Hned bych na pár míst jela také. :)

19.08.2018 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Už od začátku jsem chtěla knihu odložit. Moc se mi nelíbí styl psaní, přišlo mi to hrozně primitivní.... Každopádně , když jsem přelouskala 200 stránek, trošku se to zlepšilo. Příběh začal být dojemný, zábavný,.... Vážně jsem se občas musela smát i nahlas. Škoda, že to takové nebylo od začátku....Ale zaslouží si ode mě alespoň 2 *.

04.08.2018 2 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Každý tu to knihu hrozně chválí, ale já jsem teda zklamaná. Čekala jsem větší pecku. Svět, ve kterém se to vše odehrává je dobře propracovaný, ale mě chybělo větší napětí, akčnost.... více popisů, jak probíhá příprava na smrtku..... Některé úseky, byly až zbytečně natahované. Takže v celku moc zajímavý námět, ale až tak unesená jsem z toho nebyla. Každopádně, pár překvápek v sobě kniha schovává a já věřím, že to byl jen úvod do příběhu a další díl bude o moc lepší. :)

29.07.2018 3 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Film se líbil víc, kniha byla matoucí a musela jsem se hodně soustředit na text, aby mi něco neuniklo. Ale jinak hezký příběh.

28.07.2018 3 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Tohle byla pecka. Většinou jsem u young adult knih připravená na to, že je to opravdu pro mladší, ale tohle si myslím, že je pro kohokoli ! Podle mě je to moc dobře popsaný život s depresemi, smutkem a bojem sám se sebou. Rozhodně zajímavý pohled na svět, když ztratíte někoho blízkého. Kniha mě dostala a to jsem vážně nečekala.

17.07.2018 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Moc krásny příběh o jezdcích, elfech, trpaslících a především dracích. Ani nemám , co vytknout. Děj ubíhá svižně, lehce se to čte a nechtěla jsem přestat, jak moc mě kniha bavila. :)

14.07.2018 5 z 5

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

Ze začátky jsem z té knihy měla rozporuplné pocity. Ale nakonec jsem se nechala od mistra vtáhnout do příběhu a sledovala, kam až je nešťastný člověk schopen zajít pro druhé a co s ním dělá bolest...

30.06.2018 4 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Kdyby se mohlo hodnotit i pul hvězdičkami, tak bych ji dala. Protože je tento díl o trochu lepší, jak první. Každopádně román odpovídá přesně věku spisovatelky. Je naivní, jednoduchy, předvídatelný. Taková pohádka pro dospělé.
Ale čte se to samo. Takže pro dlouhé chvíle, kdy si chcete odpočinout, je to ta správná kniha.

25.06.2018 3 z 5

Flirt Flirt Laurell K. Hamilton

Konečně kniha, kde se trochu vrátili k původní Anite. Ale vážně jen trochu. U téhle knihy mi došlo, že je pro mě Anita bezcitna, arogantní mrcha. A to i přes to, že se spisovatelka snaží nás čtenáře přesvědčit, že Anita své nejbližší miluje. Ja ji to prostě nevěřím a strašně jsem si hlavni hrdinku zprotivila. Ale knížka jen pár stránek, tak se to dalo zvládnout.

23.06.2018 3 z 5

Z kraje jsem se bála, že jsem zbytečně vyhodila peníze. Ale není tomu tak. Knížka se mi vážně moc líbila. Byla zajímavá, poučná, krásně zpracovaná! Jsem z ní absolutně nadšená!

19.06.2018 5 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Jeden ze slabších příběhů, ale na pokračování jsem zvědavá, protože to má zcela otevřený konec. Každopádně nechápu, jak to někdo mohl přirovnat k Bridget Jones, protože to je snad i urážka.
Každopádně je to příběh, který neurazí. Ale ani by mě nemrzelo, kdybych si ho nepřečetla.

19.06.2018 3 z 5

S kůží na trh S kůží na trh Laurell K. Hamilton

Já už se teď u Anity jenom trápím.... i když ten to díl se konečně více zaměřil na vyšetřování nadpřirozena a Anity problémy byly trochu potlačeny.... Nebavila jsem se.... Série ztratila své kouzlo.... Anita už není Anita. Jen doufám, že už spisovatelka ukončí sérii a neznechutí nám ji úplně. :-/

14.06.2018 2 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Milá kniha. Ale kdybych neznala Anie po sociální síti, tak by se mi kniha nějak moc nelíbila. Ale jelikož sleduji Anie a jako osoba mi je moc sympatická, tak v té knize se odrazila její osobnost. Milé čtení, pro mě tedy nikam zásadní, ale u knihy jsem si odpočinula a zavzpomínala. Každopádně bych si uměla představit od Anie pohádkovou knížku. :)

04.06.2018 3 z 5

Tuhle knihu jsem si zamilovala. Krásný svět! Je plný podivných věcí. Tahle serie vypadá slibně. Bala jsem se, že když to všichni přirovnávají k Harrymu, tak budu zklamaná. Ale vůbec. Pár podobných věci to má, ale jinak Harry je prostě Harry.

02.06.2018 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Skvělý příběh. Moc dobře se to čte. Je to kniha, kde mě snad poprvé nehnal spisovatel dopředu, ale nechal mě vstřebat , co nejvic informací o rozpolceni a myšlenek lidí.

30.05.2018 4 z 5