S kůží na trh

Když Anitě Blakeové pošle upíří sériový vrah Vittorio děsivý suvenýr z Las Vegas, musí varovat místní autority, s čím mají co dočinění. Jen je vše ještě horší, než si myslela. Několik policistů a jeden upíří popravčí už byli nevysvětlitelným způsobem zavražděni. Anita se tak s pomocí sadistického sériového vraha Otty Jefferiese, praktického sociopata Edwarda a několika upírů, které jí vybral Jean-Claude, vrhá do děsivé hry na kočku a na myš. Otázkou zůstává, kdo je kočka a kdo myš....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/242813/s-kuzi-na-trh-CQ7-242813.jpg 4.397

Anita Blakeová, lovec upírů 17.

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno · Epocha (ČR, od r. 1989)

Skin Trade · 2009

Kniha S kůží na trh

x-lee-x

Opět další top díl. Čteno jedním dechem. Sice konec byl docela uspěchaný, ale jinak jsem si vychutnala každý řádek.

Evka3814
04.10.2018

Anita opět nezklamala a vše zachránila,tentokrát to bylo docela akční i když nic moc překvapujícího

Andynka
14.06.2018

Já už se teď u Anity jenom trápím.... i když ten to díl se konečně více zaměřil na vyšetřování nadpřirozena a Anity problémy byly trochu potlačeny.... Nebavila jsem se.... Série ztratila své kouzlo.... Anita už není Anita. Jen doufám, že už spisovatelka ukončí sérii a neznechutí nám ji úplně. :-/

renefer
26.10.2017

No konečně se vracíme ke staré dobré Anitě! Ale stejně si LH neodpustila nacpat ji do postele další nové chlapy a (ne)zapomenutelný grupáč :-)

SoniaShadow
22.08.2017

Tento díl mě opravdu mile překvapil. Myslela jsem, že tam bude hodně sexu a s ním spojená metafyzika - hlavně kvůli názvu knihy. Nějaká metafyzika tam byla, sex také, ale nebylo to strašné. I když pravda, trochu jsem se bála, že to sklouzne k tomu, jak to poslední dobou u Anity (a Merry) je. Nebylo zde ani milostné drama, Anita ho nechala v St. Louis, což bylo jedině dobře a připojuju se k názoru, že mi tento díl připomněl Anitin začátek. Líbí se mi, jak autorka pracuje s Olafem, nevím proč, ale začínám ho mít v oblibě. Děj s Vittoriem mohla autorka uzavřít jinak, ale možná za moje předsudky může to, jak to se sexem v minulých dílech bylo. Ta věc okolo tygrů bylo pro mě jako jo a ne, ale jsem zvědavá na nové postavy, které si Anita vzala s sebou. Trochu mě začíná štvát, jak se všichni lepí na Anitu jako včely na med, ale co nadělám. Alespoň, že už Anita uvažuje o tom, že dost zredukuje počet mužů (tým kožoměnci!). Ale stejně podle přehledu zbývá ještě hodně knih, takže ono to až tak akční nebude.

Mark.
12.07.2017

Tento díl mi připomněl začátky série, které byly naprosto skvělé, až je mi po nich smutno :-( Opět jsem nad vybranými úseky mhouřila či převrace oči, ale už ne přeskakovala věty. Když je v knize Eduard a jeho banda, nemůžu se dočkat. Je to úžasné zpestření, abych neopustila tuto sérii. S největší pravděpodobností jsem teď schopná přežít dalších tak pět knih bez Eduarda. Ale doufám, že už Laurell donutí Anitu zvládnout ardeur, jinak to už nezvládnu já!

denydean
20.05.2017

Další super kombinace Edwarda a Anity. Takový díl jako je tenhle mi chyběl. Doufám, že v tomto duchu budou pokračovat i ostatní díly .

evik.sv
19.12.2016

Perfektní díl bylo příjemné setkat se opět s Eduardem , Bernardem a mým oblíbencem Olafem...:) Dobrý příběh nový Anitiny mazlíčci.Nemám co vytknout.Naprostá spokojenost..:)