Cirkus prokletých

Třetí kniha série Anita Blakeová, Lovec upírů. V USA je lykantropie i vampyrismus legální a město St. Louis je srdcem snah za rozšíření práv nelidí. Anita Blakeová - státem uznaná popravčí upírů - uvízne uprostřed bitevního pole, na němž se mají střetnout prastaří nemrtví o vládu nad městem. Kdo ji získá na svou stranu? Koho bude nucena zradit - tedy za předpokladu, že odstranění vlezlého upíra lze vůbec zradou nazvat. 1. vydání. Vyšlo 11.1.2007....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/5065/anita-blakeova-lovec-upiru-cirkus-p-iio-5065.jpg 4.5427

Anita Blakeová, lovec upírů (3.)

Circus of the Damned (1995)

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno:, Triton

Kniha Cirkus prokletých

SusaneCz
01.11.2018

Jsem v polovině knihy a už teď mohu napsat, že je každá knížka ještě lepší než ta předchozí. Čte se to jedním dechem. Vynikající!

JointlieKat94
02.10.2018

Další skvělý díl! Moc by se mi líbila dvojka Anita-Jean-Claude, ale tak.. :) uvidíme, zatím se nám přidal Richard, tak nevím, jak to dopadne. :) kniha samozřejmě super, nic mi tu nechybí, nic mi tu nevadí, každý díl naprosto žeru, asi stejně jako Jean-Claudea.. :) vrhám se na další díl. ;)

Evka3814
22.07.2018

Kniha se opět sama četla. Jsem zvědavá kdy Anita konečně podlehne :)

Laf
08.03.2018

Zatím je díl od dílu lepší a lepší. Uvidím dál a už se těším na další pokračování. Hlavní postavy jsem si oblíbila :)

Beatrisie
18.11.2017

Skvělé jako vždy. A ještě pořád fandím Jean-Claudovi

Adriana21
05.10.2017

Paráda, paráda, paráda...
Akce, napětí... Anita a Jean-Claude, tak to je naprosto skvělá dvojka :) Jsem zvědavá, co z toho bude dál. Hned se jdu vrhnout na další díl :D

Tabby
23.08.2017

Příběh Anity pokračuje o další díl a opět to je ta naše bojovná, nebezpečná, inteligentní, sarkastická a vtipná popravčí a oživovatelka jakou známe.
Setkáváme se známými postavami a přibudou opět další stvoření do naší sbírky. Nesmí samozřejmě chybět vládce upírů Jean- Claud a jeho nadbíhání Anitě a její věčné odmítání, já by jsem ho určitě brala podle popisu. :) Na scéně se objevuje další ctitel Richard, který mi připadá jako takový hodný a nenáročný chlap.
Sice konec se mi zdál trochu rychlí, ale kniha rozhodně nezklamala a už se těším na další díl.

roso.mak
27.01.2017

Pobavila. Četla jsem ji vytrženou ze série a vůbec mi to nevadilo, příběh je uzavřený a viditelně se dají číst na přeskáčku. Nicméně do dalších knih se pouštět nějak nemám chuť.

Raven11
20.01.2017

Napínavý díl plný akce splnil mé očekávání. Dočkala jsem se vlkodlaků, kteří ale zdaleka nebyli jediní zajímaví tvorové v této knize. Líbila se mi lamie a klidně bych i snesla, kdyby byla ještě větší mrcha. Vadila mi Anitina až dětinská tvrdohlavost a neustálé odmítání pana Krajkové košilky, což se omílalo stále dokola. Vůči Richardovi zůstávám v pozoru, zatím mi výrazně do oka nepadl, ale třeba si chlapec v příštích dílech polepší :) Konec mi přišel dost strohý, takové šup sem, šup tam, škoda no... Každopádně to vidím na víc takových probdělých večerů s dalšími díly Anity :)

Aríka
09.01.2017

Další poutavý díl, který byl naprosto dokonalý, ale trochu mně vadila Anitina tvrdohlavost, a také Jean-Claudeova trpělivost, no, Richarda raději komentovat nebudu. Prostě mi na něm připadá něco podezřelého, ale časem uvidíme. Příběh byl velice zajímavý, ale opět bych narážela na Anito, co se týče znamení. Ovšem jinak knihu doporučuji, stejně jako celou sérii.

Sarfias
01.01.2017

Anita opět nezklamala. Jestli se mi něco na této postavě líbí, tak je to její sarkastický přístup k životu. A jestli se mi něco na této postavě nelíbí, tak je to věčné odmítání (pozor spoil) toho asi nejzajímavějšího upíra pod sluncem :-D
No nic, čas vypůjčit si další díl a zjistit, jestli bude Anita stále tak zatvrzele tvrdit, že Jean-Clauda nechce ani vidět.

evik.sv
07.11.2016

Wau to byla jízda ...:) Zatím nejlepší díl...

Fizulka71
01.08.2016

Zase super, Richard je úža a Jean-Claude řádná vtěrka :-) ale k pomilování jsou oba. Děj má opět spád, autorka mě nezklamala, udivuje mě, jak si dovede pohrat s detaily.

Pasadenka
01.05.2016

Na Anitu čím dál víc tlačí pán Města. Ve městě se objevují nový upíři, jejich stáří se dá počítat ve stovkách let. Anita poznává zatím málo známé monstra a objevuje krutou pravdu o vlkodlacích. Získává další znamení a boj o její život se vyostřuje. Ságový děj dojde na konci k prvnímu milníku a k ukončení jedné kapitoly, příběh v sobě skýtá mnoho bojů a postav, které nedostanou takový prostor, jak by si zasloužili.

-LuckyKnihovna-
16.03.2016

Třetí díl této série se mi líbil snad úplně nejvíce. Bylo tam napětí a akce (to je vždy v kažkém díle), ale tady mi to přišlo daleko lepší. Občas jsem hlavní hrdinku opravdu obdivovala, jak to vše zvládá a i přes to jí nechyběl smysl pro humor.
Ale také je pravda, že i s tímto dílem zatím uzavírám sérii a dávám si tzv. PAUZU. Přijde mi, že poslední dobou mám chuť úplně na jiné knihy. I tak se mi moc líbil a doporučuji. :))

Devil-Ivet
13.03.2016

Poprvé se zde objevují vlkodlaci, což je skvělé zpestření. Seznámení s Richardem bylo vtipné a rozvíjející se milostný trojúhelník je na obzoru. Kniha je poutavá, napínavá, krvavá, bojechtivá. Prostě Anita, jak se patří.

*Pájuše*
30.07.2015

Tenhle díl mě bavil a nebavil. Nemám ráda, když je v knize vyobrazen milostný trojúhelník. Připomíná mi to YA knihy a ty se mi ne vždy líbí. :-/ Na druhou stranu je tu víc akce a bojů, než v předešlých dílech. Přidalo mi to celistvé, ne nahodile, některé věci lehce předvídatelné. Spoustu věcí jsem už zapomněla, ale slečnu Melanii jsem si pamatovala, dokonce i boj v jeskyni... :-) Úžasné!

jitka7
28.03.2015

Richardova postava je úžasná, úžasná :)) Díl je samozřejmě opět super. Jeana-Clauda také nemůžu opomenout :))

hatuli

18.10.2013

Díl ve kterém se objevuje postava Richarda. Hmmmm

xxiixxi
15.10.2013

Závěrečná bitva byla zajímavá, ačkoliv to Anita vyřešila možná až moc rychle. Pan Oliver a jeho lamie mě překvapili. Anita stále odolává Jean-Claudovi, ale vlkodlakovi se tolik nebrání, těším se, jak se tyto zápletky rozjedou v dalších dílech.

Ivan F
29.08.2013

Tretie pokračovanie príbehov o Anite Blakeovej stráca na dychu a je ťažko čitateľné. V románe začínajú prevládať opisy Jean-Claudeových košiel a neustále sa omiela jeho a Anitin vzťah. Deja je v knihe pramálo, a ak je, tak je natiahnutý a nudný. Pre mňa osobne sklamanie a sériu ďalej nečítam.

lanusinka
24.10.2012

Jeden z mých oblíbených dílů, miluju Alejandra a hlavně pana Olivera. Navíc se víc rozebíhá linka s kožoměnci, která je podle mě lepší než ta upíří...

Charley
30.07.2012

Třetí díl se mi líbil mnohem víc než díl druhý, bylo tam víc akčního čtení. Ale zatím jsem spokojená s každým dílem tak uvidím jak to půjde dál :)

Eneo
16.07.2012

Cirkus prokletých měl větší švih než Rozesmátá mrtvola, plynulostí příběhu a zvraty, stejně tak jako kouzelnými detaily, mě přímo nadchnul.,

Dandulka
27.05.2012

Fakt prima čtení, nebylo to zdlouhavé jako Obsidiánový motýl. Mělo to švih, nenudila jsem se.

Sosková
01.01.2012

U Anity si vždy odpočinu:) Jen čekám, jak to všechno dopadne... akorát mě štvou se změnou obalu knihy:(

Adelica-Opica
12.11.2011

To druhý vydání je teda hnus Vám povím! Líbily se mi na těch knihách ty obrazky... ale co je toto proboha?

Lea
04.10.2011

Díl od dílu lepší. Už se těším na Kavárnu šílenců :)