Cirkus prokletých

Třetí kniha série Anita Blakeová, Lovec upírů. V USA je lykantropie i vampyrismus legální a město St. Louis je srdcem snah za rozšíření práv nelidí. Anita Blakeová - státem uznaná popravčí upírů - uvízne uprostřed bitevního pole, na němž se mají střetnout prastaří nemrtví o vládu nad městem. Kdo ji získá na svou stranu? Koho bude nucena zradit - tedy za předpokladu, že odstranění vlezlého upíra lze vůbec zradou nazvat. 1. vydání. Vyšlo 11.1.2007....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5065/big_cirkus-prokletych-sil-5065.png 4.4495

Anita Blakeová, lovec upírů 3.

Literatura světová, Horory, Fantasy

Vydáno: , Triton

Circus of the Damned, 1995

Kniha Cirkus prokletých

kaffa
20.03.2021

první třetina mě nechtěla zase nějak lapit.... možná už sem u laurell zvyklá na děj od začátku do konce.... nevím.... ale pak si to zase skvěle sedlo a já nedokázala přestat číst.... dostala sem, co sem očekávala :-)

Charmedka
21.06.2020

Aby i třetí díl byl na stejné, či vyšší kvalitní lince, musí Anita čelit stále silnějším nepřátelům a komplikovanějším úkolům. A toho si Laurell K. Hamilton vědoma.

První polovina je poměrně klidnější, rozhodně ne ale nudná. V druhé už se objevuje jedna akce za druhou a taková finální rozhodně stojí za to.

Anita ani v této knize nepostrádá svůj sarkasmus a důvtip, krve je opět prolito poměrně dost a vulgárníma slovama se nešetří. Ale ani to mě neodrazovala od čtení, knize to dodává šmrnc a čtivost.

havrmoni
02.03.2020

Skoro celou knihu jsem se nudila. Detektivní zápletka opět ztracena v ději. Anita popravčí upírů, kterou musí někdo zachránit, aby mohla učit mlaďase, jak lovit upíry. Teprve poslední třetina stála za 3* a zároveň navnadila na další díl. To je tak vždy, třičtvrtě příběhu kroutím hlavou jak jsem mohla začít číst další díl a po dočtení si říkám, no co kdyby ten další........

Dominika390
25.02.2020

Kniha je skvelá . Ako všetky od autorky . Teším sa na ďalšie časti . Určite odporúčam

Ailee
31.07.2019

Rychle se čte a neztratí poutavost, i když se bojím, že by to do dalších dílů mohlo omrzet. Anita je tak trochu cvok, ale člověk se s ní nenudí. Jen ten hop hop konec! Ach takové škody z uspěchané nejnapínavější části!

SusaneCz
01.11.2018

Jsem v polovině knihy a už teď mohu napsat, že je každá knížka ještě lepší než ta předchozí. Čte se to jedním dechem. Vynikající!

JointlieKat94
02.10.2018

Další skvělý díl! Moc by se mi líbila dvojka Anita-Jean-Claude, ale tak.. :) uvidíme, zatím se nám přidal Richard, tak nevím, jak to dopadne. :) kniha samozřejmě super, nic mi tu nechybí, nic mi tu nevadí, každý díl naprosto žeru, asi stejně jako Jean-Claudea.. :) vrhám se na další díl. ;)

Evka3814
22.07.2018

Kniha se opět sama četla. Jsem zvědavá kdy Anita konečně podlehne :)