Cirkus prokletých

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třetí kniha série Anita Blakeová, Lovec upírů. V USA je lykantropie i vampyrismus legální a město St. Louis je srdcem snah za rozšíření práv nelidí. Anita Blakeová - státem uznaná popravčí upírů - uvízne uprostřed bitevního pole, na němž se mají střetnout prastaří nemrtví o vládu nad městem. Kdo ji získá na svou stranu? Koho bude nucena zradit - tedy za předpokladu, že odstranění vlezlého upíra lze vůbec zradou nazvat. 1. vydání. Vyšlo 11.1.2007....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5065/anita-blakeova-lovec-upiru-cirkus-p-iio-5065.jpg 4.5465
Série

Anita Blakeová, lovec upírů 3.

Žánr
Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Triton
Orig. název

Circus of the Damned, 1995

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (37)

Kniha Cirkus prokletých

Přidat komentář
Charmedka
21. června

Aby i třetí díl byl na stejné, či vyšší kvalitní lince, musí Anita čelit stále silnějším nepřátelům a komplikovanějším úkolům. A toho si Laurell K. Hamilton vědoma.

První polovina je poměrně klidnější, rozhodně ne ale nudná. V druhé už se objevuje jedna akce za druhou a taková finální rozhodně stojí za to.

Anita ani v této knize nepostrádá svůj sarkasmus a důvtip, krve je opět prolito poměrně dost a vulgárníma slovama se nešetří. Ale ani to mě neodrazovala od čtení, knize to dodává šmrnc a čtivost.

havrmoni
02. března

Skoro celou knihu jsem se nudila. Detektivní zápletka opět ztracena v ději. Anita popravčí upírů, kterou musí někdo zachránit, aby mohla učit mlaďase, jak lovit upíry. Teprve poslední třetina stála za 3* a zároveň navnadila na další díl. To je tak vždy, třičtvrtě příběhu kroutím hlavou jak jsem mohla začít číst další díl a po dočtení si říkám, no co kdyby ten další........


Dominika390
25. února

Kniha je skvelá . Ako všetky od autorky . Teším sa na ďalšie časti . Určite odporúčam

Ailee
31.07.2019

Rychle se čte a neztratí poutavost, i když se bojím, že by to do dalších dílů mohlo omrzet. Anita je tak trochu cvok, ale člověk se s ní nenudí. Jen ten hop hop konec! Ach takové škody z uspěchané nejnapínavější části!

SusaneCz
01.11.2018

Jsem v polovině knihy a už teď mohu napsat, že je každá knížka ještě lepší než ta předchozí. Čte se to jedním dechem. Vynikající!

JointlieKat94
02.10.2018

Další skvělý díl! Moc by se mi líbila dvojka Anita-Jean-Claude, ale tak.. :) uvidíme, zatím se nám přidal Richard, tak nevím, jak to dopadne. :) kniha samozřejmě super, nic mi tu nechybí, nic mi tu nevadí, každý díl naprosto žeru, asi stejně jako Jean-Claudea.. :) vrhám se na další díl. ;)

Evka3814
22.07.2018

Kniha se opět sama četla. Jsem zvědavá kdy Anita konečně podlehne :)

Laf
08.03.2018

Zatím je díl od dílu lepší a lepší. Uvidím dál a už se těším na další pokračování. Hlavní postavy jsem si oblíbila :)

1

Doporučujeme

Hůř než mrtví
Hůř než mrtví
Válka za bílého dne
Válka za bílého dne
Obsidiánový motýl
Obsidiánový motýl
Rozesmátá mrtvola
Rozesmátá mrtvola